Uitslagen 2009

De uitslagen van 4 april 2009.

Dames

(nr, team, sloep, tijd, m/s,vermogen)
1    Kaagtijgers   Voorbijganger-8D    1:10:22    2,57    53,97
2    Meiden van staal    Kaag 1-8D    1:08:56    2,62    53,52
3    Tante Agaath    Tante Agaath    1:13:43    2,45    49,92
4    Meidenloos    Octopus-8D    1:13:54    2,45    49,86
5    Zeesteeg    Zeesteeg-6D    1:17:20    2,34    46,55
6    De Vecht dames    Vecht-8D. De    1:12:50    2,48    45,63
7    Haarlemsche Daemes    Icterus-8D    1:12:26    2,50    42,99
8    Spiering 1    Gebr.van Amerongen-8D    1:16:44    2,36    39,58
9    Kaagse bluf    Caatje van Warmond-8D    1:14:45    2,42    39,12
10   Spiering 2    Amazone-8D    1:16:49    2,35    37,73
11   Spiering 3    Spiering II-8D    1:16:16    2,37    36,93

Heren

(nr, team, sloep, tijd, m/s, vermogen)
1    STC-1    Mercator    0:59:42    3,03    105,26
2    GIA    Razende Snol-8H    1:08:42    2,63    94,48
3    STC-2    Anthony van Hoboken    1:04:06    2,82    91,10
4    De Heeren XIV    Zuyderzee-8H    1:03:52    2,83    80,57
5    Okke Hel    Kromme Dick    1:05:26    2,76    79,39
6    Voorganck    Voorganck-8H    1:09:23    2,61    76,53
7    De Vecht heren    Vecht-8H. De    1:04:19    2,81    74,54
8    H28    Red Pepper-8H    1:11:01    2,55    72,38
9    Kaag 1 heren    Caatje van Warmond-8H    1:05:07    2,78    71,49
10    Teamkr8    Doxa-8H    1:04:57    2,78    71,42
11    RSV Muiden    W2-8H    1:14:13    2,44    69,42
12    Zeesteeg    Zeesteeg-8H    1:06:52    2,70    67,93
13    Ekiep’9    Jan van Schaffelaar    1:07:15    2,69    66,31
14    Daventre Portu    Bergenvaarder-8H    1:11:27    2,53    65,93
15    Spiering 2    Amazone-8H    1:06:30    2,72    62,09
16    WBS Broere Shipping    Cor. Douwes-8H    1:13:53    2,45    61,37
17    Haarlemsche Heeren    Icterus-8D    1:06:11    2,73    60,50
18    Roeiver. Corus    Epoxydus    1:09:58    2,58    60,04
19    Spiering 3    Spiering II-8H    1:07:10    2,69    59,84
20    Spiering 4    Curved Wood (Spiering I-8H)     1:08:19    2,65    58,90
21    Spiering 5    Gebr.van Amerongen-8H    1:08:41    2,63    57,98
22    Het Kaagschuim    Voorbijganger-8H    1:10:17    2,57    57,83
23    Daventre Portu    Schoonenvaarder-8H    1:15:39    2,39    56,74
24    Maritieme Academie 1    Mare Liberum    1:10:03    2,58    55,33
25    Het laatste rukje    Witte Schuim. Het    1:11:44    2,52    54,03
26    Masrova    Remex Liberus-10H    1:25:30    2,12    53,00
27    Loodsen Rijnmond    Lootsman    1:10:19    2,57    51,65
28    Zonder dollen    Bertha-10H    1:25:13    2,12    51,47
29    Loodsen Amsterdam    Laura G.    1:11:54    2,52    49,22
30    Spiering 6    Kaag 1-8H    1:11:39    2,52    46,45
31    Spiering 1    Curved Wood (Spiering I-8H)    1:12:09    2,51    45,88
32    Meerminnen en -man    Red Pepper-8D    1:17:12    2,34    45,06
33    JumBootje    Witte Beer-8H    1:27:46    2,06    44,09
34    ’t Juiste tuig    Moos-8H    1:16:09    2,37    43,70
35    Daventre Portu    Visbijvaarder-8H    1:21:27    2,22    36,07

Spiering I (Curved Wood) komt twee keer voor in deze uitslag, de Spiering 1 zou niet voorkomen op plaats 20 in een formele uitslag (team Spiering 1 was vooraf aangewezen als uitslagbepalend voor het resultaat van de Spiering 1 (Curved Wood).

De Icterus is niet voor heren gemeten (er is gebruik gemaakt van de meting voor dames) en zou niet voorkomen op plek 17 in een formele uitslag.

De Red Pepper op plaats 32 was ingeschreven als damessloep, er roeide echter een man mee, daarom is de Red Pepper met het damesteam (+1 heer) lokaal meegenomen in de uitslag voor herenteams maar de sloep zou niet dubbel staan in een formele uitslag.