Uitslagen 2016

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 24 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:14:31 2,48 71,85
2 27 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:12:53 2,54 69,70
3 35 Beluga Dames Woelwater Dames 6 D-H 1:13:10 2,53 67,44
4 23 Mare Australis Dames Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:21:38 2,27 66,50
5 28 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:03 2,53 60,72
6 20 Light GIA Light Dames 8 D-H 1:20:30 2,30 60,54
7 22 Zusje GIA Zusje Dames 6 D-1 1:22:45 2,24 59,87
8 33 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:12:43 2,55 57,22
9 29 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:43 2,66 56,83
10 25 Onvervaard Onvervaard (rv Tille) Dames 6 D-1 1:27:28 2,12 55,32
11 34 Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg Dames 8 D-H 1:13:20 2,53 54,56
12 26 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-1 1:17:49 2,39 54,47
13 31 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:09:26 2,67 53,94
14 9 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-2 1:14:27 2,49 53,65
15 19 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-2 1:09:26 2,67 52,48
16 30 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:13:56 2,50 50,83
17 21 Poolzee Ruige m8 Dames 8 D-1 1:21:44 2,27 50,52
18 32 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:10:02 2,64 50,17
19 36 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:13:31 2,52 49,68
20 5 Rode Draak Ambiorix Dames 8 D-2 1:23:52 2,21 49,51
21 18 Jan van Riebeeck Dames Jan van Riebeeck Dames 8 D-2 1:16:02 2,44 47,80
22 6 Wolter Huisman Vereniging Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:08:41 2,70 47,60
23 13 Voorganck Dames Hetebrij (v.h. dames Isela) Dames 8 D-1 1:15:06 2,47 46,68
24 15 Blister Blister Dames 6 D-1 1:23:00 2,23 45,70
25 14 Baron van Ghent Sloeproeisters Naarden Dames 8 D-1 1:17:13 2,40 44,73
26 12 Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-2 1:14:25 2,49 44,40
27 11 Spiering II D2 Dames 8 D-2 1:12:37 2,55 44,29
28 16 Voorbijganger Kaagtijgers Dames 8 D-2 1:12:10 2,57 44,04
29 3 Doordouwer Dames van Utrecht Dames 8 D-1 1:21:26 2,27 43,62
30 17 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:15:04 2,47 40,17
31 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:32:01 2,01 39,72
32 2 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:27:47 2,11 39,35
33 8 Berend Koster St. Roeisloep Stad Kampen Dames 8 D-2 1:23:02 2,23 39,24
34 4 Nou-en Sloeproeivereniging Delfzijl Dames 6 D-2 1:35:22 1,94 38,79
35 10 Gebroeders van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:29 2,36 38,01
36 7 Moos ’t Juiste Tuig Dames 8 D-2 1:19:41 2,32 37,06
37 39 Excalibur Tante Agaath Dames 6 GIG 1:07:20 2,75
38 38 Bootox WSV de Spiegel Dames 6 GIG 1:09:28 2,67
HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 73 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:08:08 2,72 113,71
2 72 Grutte Bear Grutte Bear Heren 8 H-H 1:08:35 2,70 112,84
3 75 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:44 2,91 109,26
4 77 Twirre RV Makkum Heren 8 H-H 1:02:42 2,95 103,47
5 78 Azorean High Ferox Heren Heren 10 H-H 0:57:13 3,24 101,20
6 87 Okke Okke Hel – Okke Heren 10 H-2 1:08:36 2,70 100,80
7 76 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:02:57 2,94 99,99
8 70 Gouteyck WBS-Mamoet Heren 12 H-H 1:01:26 3,01 99,14
9 66 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:17:02 2,40 98,58
10 47 Tréwes 1 Tréwes 1 Heren 8 H-1 1:11:08 2,60 97,94
11 71 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 10 H-H 1:05:32 2,83 91,77
12 68 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:52 2,41 91,45
13 53 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:05:50 2,81 90,78
14 50 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-2 1:10:07 2,64 90,66
15 69 Razende Snol GIA Heren Heren 8 H-H 1:10:18 2,63 90,26
16 67 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:18:52 2,35 87,30
17 57 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:31 2,78 86,64
18 54 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:22 2,79 86,44
19 64 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:03:14 2,93 85,85
20 112 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-2 59:45 3,10 85,21
21 56 Mercator STC-2 Heren 8 H-1 1:02:12 2,98 83,89
22 74 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:07:47 2,73 83,78
23 63 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:04:13 2,88 83,16
24 48 Iwan Franko Heren Woelwater Heren 8 H-1 1:13:43 2,51 82,50
25 91 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:16:24 2,42 81,60
26 65 d’Isela Heren Krom Heren 8 H-1 1:03:01 2,94 80,15
27 99 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:08:11 2,72 79,71
28 45 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 79,64
29 86 Rijp De KasteelHeeren Heren 10 H-2 1:10:54 2,61 79,30
30 55 Evert Deddes STC-3 Heren 8 H-2 1:06:37 2,78 79,13
31 51 Bergenvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:09:37 2,66 78,51
32 58 Roy Hesterman Krygsmannen Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 78,04
33 46 Vergaan Gáán ’87 Heren 8 H-1 1:15:27 2,45 78,00
34 44 Averij AVERIJ Heren 8 H-1 1:25:17 2,17 77,74
35 49 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:14:58 2,47 76,67
36 61 Icterus Haerlemsche Heeren Heren 8 H-2 1:05:48 2,81 72,52
37 52 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:47 2,65 72,01
38 60 De Mac Sloeproeivereniging De Mac Heren 8 H-2 1:04:54 2,85 71,58
39 85 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-2 1:15:06 2,47 71,34
40 94 Leeuwke L8 Heren 8 H-2 1:19:20 2,33 71,16
41 88 Maaike ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:15:11 2,46 70,97
42 81 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:24:30 2,19 70,32
43 59 Fjoer Fûgel Roeiteam Fjoer Fûgel Heren 8 H-2 1:10:57 2,61 69,99
44 80 ’t Kromhout Team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:17:06 2,40 69,80
45 105 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:08:48 2,69 69,23
46 101 Jan van Riebeeck Heren Jan van Riebeeck Heren 8 H-2 1:11:09 2,60 68,11
47 79 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:22:47 2,24 67,86
48 89 Greet Zijkanaal K Heren 8 H-2 1:22:41 2,24 66,69
49 93 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:20:26 2,30 65,97
50 83 Houtman WBS-Holwerda Heren 8 H-2 1:22:11 2,25 65,77
51 100 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:11:14 2,60 65,62
52 111 Voorbijganger Kaagschuim Heren 8 H-2 1:06:31 2,78 64,65
53 90 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:24:53 2,18 64,61
54 110 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:00 2,81 64,08
55 102 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:12:06 2,57 62,93
56 62 Caatje van Warmond Heren 1 Heren 8 H-2 1:07:24 2,75 62,86
57 84 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-2 1:15:23 2,46 61,23
58 106 Thussenuit Thussenuit 11 Heren 10 H-2 1:05:23 2,83 60,44
59 97 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:24 2,56 60,12
60 96 Barbarossa Barbarossa Heren 8 H-2 1:11:32 2,59 59,19
61 82 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:26:57 2,13 57,42
62 104 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:10:19 2,63 57,34
63 37 Curved Wood De Spiering Heren 7 Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 56,17
64 95 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:14:06 2,50 55,85
65 108 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:09:34 2,66 53,72
66 107 Het Witte Schuim HLR Heren 8 H-2 1:12:02 2,57 51,66
67 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:14:52 2,47 50,44
68 109 Amazone Gelias Heren 8 H-2 1:17:35 2,39 33,60
69 103 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 29,86
70 113 Amuda Roets Heren 6 GIG 0:57:35 3,22
71 116 Irene Too Zwarte Draecken Heren 6 GIG 0:59:14 3,18
72 202 River Dragons River Dragons Mix 16 DRB 1:00:10 3,08
73 201 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Mix 16 DRB 1:00:40 3,05
74 203 Alkmaar Dragons akv Odysseus Mix 16 DRB 1:02:27 2,97
75 114 Drechtse Schoone De Bemanning Heren 6 GIG 1:09:59 2,65
76 115 De Liefde TIOG Heren 6 GIG 1:14:36 2,50

 

Prijswinnaars 2016

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
1ste klasse Zusje GIA Zusje 59,87 W  2,65 W
2de klasse De Paardekreek De 9 Babbelaars 53,65 W 1,15 W
Kuikensloep Visbyvaarder Idunn 57,22 W 2,66 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 56,83 W 4,34 W
Overall Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
GIG Excalibur Tante Agaath 1:07:20 0:02:08
Gouden Standaerd De Vecht De Spiering Dames 3 1:09:43 0:02:54
HEREN
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
1ste klasse Tréwes 1 Tréwes 1 97,94 W 7,16 W
2de klasse Okke Okke Hel – Okke 100,80 W 10,13 W
Kuikensloep Anthony van Hoboken STC-1 99,99 W 9,20 W
Kromhout Whaler Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 85,85 W 2,69 W
Overall Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
GIG Amuda Roets 0:57:35 0:01:39
Gouden Standaerd Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 1:03:14 0:00:30
OVERIGEN
Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs d’Isela Dames IJsselkr8
Heren Krom

2:12:27

0:01:29
Sloep Team Tijd
Drakenboten River Dragons River Dragons 1:00:10