Prijswinnaars 2017

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2017 (9e editie)

DAMES
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Mare Australis Zuyderzeeroeiers 64,28 W 3,60 W
1ste klasse Magna Frisia Multi Service Adema 68,96 W  11,15 W
2de klasse Sir Lancelot Skynner Lancelot Laddies 47,51 W 2,37 W
Kuikensloep Baron van Ghent Sloeproeien Naarden 53,59 W 1,25 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 57,86 W 1,19 W
Overall Magna Frisia Multi Service Adema 68,96 W 4,68 W
GIG Jubilee 5.0 1:11:08 0:00:37
Gouden Standaerd De Vecht De Spiering Dames 3 1:09:19 0:03:17
HEREN
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Serdon De Rietroeiers 106,55 W 0,43 W
1ste klasse Oksewiel 1 Den Bealch 89,56 W 4,08 W
2de klasse Doorhaler Roeiploeg Utrecht 90,32 W 5,21 W
Kuikensloep Octopus H28 83,99 W 0,32 W
Kromhout Whaler Epoxydus Haerlemsche Heren 85,11 W 0,02 W
Overall Serdon De Rietroeiers 106,55 W 0,43 W
GIG Vilt Zwarte Draecken 0:56:56 0:00:43
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:03:33 0:00:20
OVERIGEN
Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs Epoxydus Haerlemsche Dames & Haerlemsche Heren

2:09:59

0:03:13
Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten De Witte Draeck River Dragons 0:58:30 0:00:22
St. Ayles Skiffs Groot & Grut 4 Zondag Roeiers 1:10:34 0:00:27

 

Uitslagen 2017

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2017 (9e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 19 Magna Frisia Multi Service Adema Dames 8 D-1 1:12:23 2,56 68,96
2 13 Mare Australis Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:22:13 2,25 64,28
3 27 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-H 1:15:30 2,45 60,68
4 21 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:35 2,52 59,05
5 9 De Vecht Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:19 2,67 57,86
6 12 Onvervaard RV Tille Dames 6 D-1 1:26:29 2,14 57,81
7 2 Epoxydus Haerlemsche Dames Dames 8 D-1 1:06:31 2,78 56,68
8 25 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Dames 8 D-1 1:13:41 2,51 53,59
9 14 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-1 1:20:49 2,29 52,42
10 4 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:12:36 2,56 52,34
11 16 Blister Blister Dames 6 D-1 1:20:12 2,31 52,14
12 11 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:09:32 2,66 51,90
13 23 Jan van Riebeeck Dames WV De Helling Dames 8 D-1 1:14:55 2,47 50,76
14 24 Wetter Wrotter Wetterspetters Dames 8 D-1 1:14:52 2,47 49,90
15 10 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:11:06 2,60 48,47
16 3 Dolman Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:14:29 2,50 48,05
17 22 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-1 1:16:56 2,41 47,68
18 28 Sir Lancelot Skynner Lancelot Laddies Dames 8 D-2 1:12:42 2,55 47,51
19 18 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:15:27 2,45 47,46
20 15 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:25:26 2,17 45,13
21 8 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:12:46 2,54 44,41
22 17 Swolla Dames Hetebrij Dames 8 D-1 1:20:19 2,31 41,03
23 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:31:04 2,03 40,97
24 5 Spiering II De Spieringen Dames 2 Dames 8 D-2 1:15:24 2,46 39,63
25 7 Gebroeders van Amerongen De Spieringen Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:03 2,37 38,67
26 6 Buffel De Spetters Dames 8 D-1 1:20:26 2,30 34,51
27 20 Bestevaêr De Bestevaêrders Dames 8 D-2 1:24:32 2,19 33,47
28 26 Moos Moos & Co 2.0 (Het Juiste Tuig) Dames 8 D-2 1:22:52 2,26 32,93
29 37 Jubilee 5.0 Dames 6 1:11:08 2,60
30 38 Irene Too Team Blont Dames 6 1:11:45 2,58
31 30 Groot & Grut 2 Woerkum Warriors Dames 4 1:21:16 2,29
32 31 Groot & Grut 5 Heusden Dames 4 1:26:58 2,14

 

HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Roeitijd m/s Watt
p.p.
1 46 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:15:32 2,45 106,55
2 49 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:33 2,91 106,12
3 50 Azorean High Ferox Heren Heren 8 H-H 0:58:27 3,17 104,78
4 44 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:17:09 2,40 99,77
5 45 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:10 2,43 95,04
6 60 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren 8 H-2 1:12:14 2,56 90,32
7 86 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:12:09 2,57 89,56
8 80 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:23 2,36 85,48
9 62 Epoxydus Haerlemsche Heren Heren 8 H-2 1:03:28 2,92 85,11
10 95 De Vecht De Spieringen Heren 2 Heren 8 H-1 1:03:53 2,90 85,09
11 89 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:57 2,77 83,99
12 77 Averij Averij Heren 8 H-1 1:23:47 2,21 83,96
13 92 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:53 2,77 83,67
14 58 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:12:54 2,54 82,56
15 87 W2 Sloeproeivereniging Muiden Heren 8 H-1 1:11:48 2,58 81,46
16 94 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:04:07 2,89 80,23
17 93 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-1 1:08:41 2,70 77,63
18 56 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:22:05 2,26 77,52
19 79 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:17:36 2,39 76,94
20 82 Viking Boskalis Heren 8 H-1 1:17:59 2,37 76,68
21 88 Maaike Maaike Heren 10 H-1 1:14:22 2,49 76,01
22 91 Visbyvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:08:19 2,71 75,42
23 90 Dolman Krijgsmannen Heren 8 H-1 1:08:42 2,70 75,20
24 51 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-2 1:18:24 2,36 74,99
25 59 Greet Zijkanaal K Gemengd 8 H-2 1:20:41 2,29 73,34
26 84 Murk Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:17:44 2,38 71,09
27 66 Voorganck Heren Krom Heren 8 H-2 1:09:16 2,67 70,84
28 64 Wildenborch Vrienden van de Yellowfin Heren 12 H-2 1:10:02 2,64 70,62
29 85 Leeuwke L8 Heren 8 H-1 1:19:44 2,32 69,69
30 54 Kaat Deurloo’s Kaaitje Heren 8 H-2 1:21:05 2,28 68,99
31 74 Buffel Kasteelheeren Heren 8 H-2 1:07:49 2,73 68,79
32 83 Naruthi Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:18:55 2,35 68,72
33 48 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:10:42 2,62 67,85
34 55 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:22:34 2,24 67,04
35 65 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje Heren 8 H-2 1:07:16 2,75 66,44
36 67 Jan van Riebeeck Heren WV De Helling Heren 8 H-2 1:11:55 2,57 65,26
37 78 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-1 1:21:48 2,26 65,15
38 68 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:11:53 2,58 63,31
39 76 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:15 2,79 62,83
40 96 d’Isela Heren Voorganck Heren 8 H-1 1:07:54 2,73 62,05
41 57 Remex Liberus Masrova Gemengd 10 H-2 1:21:53 2,26 61,82
42 61 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Gemengd 8 H-2 1:11:53 2,58 58,06
43 69 Bestevaêr De Bestevaêrders Heren 8 H-2 1:14:53 2,47 57,93
44 81 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-1 1:19:56 2,32 57,47
45 52 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:23:28 2,22 57,46
46 72 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:11:02 2,61 55,33
47 47 Pollux Kim Sloeproeiteam Gemengd 12 H-H 1:13:38 2,51 54,90
48 70 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:15 2,56 53,49
49 29 Curved Wood De Spiering 7 Heren 8 H-2 1:09:57 2,65 52,44
50 63 Leytsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:15:15 2,46 51,91
51 71 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-1 1:12:32 2,55 46,24
52 53 Laura G Loodsen A’dam-IJmond Heren 8 H-2 1:14:14 2,49 45,20
53 73 Kaag 1 Kagermix Gemengd 8 H-2 1:16:07 2,45 40,58
54 42 Vilt Zwarte Draecken Heren 6 0:56:56 3,25
55 43 Amuda Roets Heren 6 0:57:39 3,21
56 35 De Witte Draeck River Dragons Gemengd 16 0:58:30 3,17
57 36 Old Water Dragons 1 Old Water Dragons 1 Gemengd 16 0:58:52 3,15
58 40 De Vegt Draeckjes Heren 6 0:59:34 3,11
59 41 Liberty Gent-All-Men Heren 6 1:02:13 2,98
60 33 Old Water Dragons 2 Old Water Dragons 2 Gemengd 16 1:05:07 2,84
61 34 Fire dragons Fire Dragons Gemengd 16 1:07:22 2,77
62 97 Groot & Grut 4 Zondag Roeiers Heren 4 1:10:34 2,62
63 99 Groot & Grut 1 Roei-je-rot Gemengd 4 1:11:01 2,61
64 39 Sirene Giganauten Gemengd 6 1:15:09 2,48
65 32 Groot & Grut 3 Heren gemengd Gemengd 4 1:17:49 2,39

 

Uitslagen 2016

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 24 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:14:31 2,48 71,85
2 27 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:12:53 2,54 69,70
3 35 Beluga Dames Woelwater Dames 6 D-H 1:13:10 2,53 67,44
4 23 Mare Australis Dames Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:21:38 2,27 66,50
5 28 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:03 2,53 60,72
6 20 Light GIA Light Dames 8 D-H 1:20:30 2,30 60,54
7 22 Zusje GIA Zusje Dames 6 D-1 1:22:45 2,24 59,87
8 33 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:12:43 2,55 57,22
9 29 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:43 2,66 56,83
10 25 Onvervaard Onvervaard (rv Tille) Dames 6 D-1 1:27:28 2,12 55,32
11 34 Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg Dames 8 D-H 1:13:20 2,53 54,56
12 26 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-1 1:17:49 2,39 54,47
13 31 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:09:26 2,67 53,94
14 9 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-2 1:14:27 2,49 53,65
15 19 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-2 1:09:26 2,67 52,48
16 30 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:13:56 2,50 50,83
17 21 Poolzee Ruige m8 Dames 8 D-1 1:21:44 2,27 50,52
18 32 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:10:02 2,64 50,17
19 36 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:13:31 2,52 49,68
20 5 Rode Draak Ambiorix Dames 8 D-2 1:23:52 2,21 49,51
21 18 Jan van Riebeeck Dames Jan van Riebeeck Dames 8 D-2 1:16:02 2,44 47,80
22 6 Wolter Huisman Vereniging Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:08:41 2,70 47,60
23 13 Voorganck Dames Hetebrij (v.h. dames Isela) Dames 8 D-1 1:15:06 2,47 46,68
24 15 Blister Blister Dames 6 D-1 1:23:00 2,23 45,70
25 14 Baron van Ghent Sloeproeisters Naarden Dames 8 D-1 1:17:13 2,40 44,73
26 12 Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-2 1:14:25 2,49 44,40
27 11 Spiering II D2 Dames 8 D-2 1:12:37 2,55 44,29
28 16 Voorbijganger Kaagtijgers Dames 8 D-2 1:12:10 2,57 44,04
29 3 Doordouwer Dames van Utrecht Dames 8 D-1 1:21:26 2,27 43,62
30 17 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:15:04 2,47 40,17
31 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:32:01 2,01 39,72
32 2 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:27:47 2,11 39,35
33 8 Berend Koster St. Roeisloep Stad Kampen Dames 8 D-2 1:23:02 2,23 39,24
34 4 Nou-en Sloeproeivereniging Delfzijl Dames 6 D-2 1:35:22 1,94 38,79
35 10 Gebroeders van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:29 2,36 38,01
36 7 Moos ’t Juiste Tuig Dames 8 D-2 1:19:41 2,32 37,06
37 39 Excalibur Tante Agaath Dames 6 GIG 1:07:20 2,75
38 38 Bootox WSV de Spiegel Dames 6 GIG 1:09:28 2,67
HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 73 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:08:08 2,72 113,71
2 72 Grutte Bear Grutte Bear Heren 8 H-H 1:08:35 2,70 112,84
3 75 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:44 2,91 109,26
4 77 Twirre RV Makkum Heren 8 H-H 1:02:42 2,95 103,47
5 78 Azorean High Ferox Heren Heren 10 H-H 0:57:13 3,24 101,20
6 87 Okke Okke Hel – Okke Heren 10 H-2 1:08:36 2,70 100,80
7 76 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:02:57 2,94 99,99
8 70 Gouteyck WBS-Mamoet Heren 12 H-H 1:01:26 3,01 99,14
9 66 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:17:02 2,40 98,58
10 47 Tréwes 1 Tréwes 1 Heren 8 H-1 1:11:08 2,60 97,94
11 71 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 10 H-H 1:05:32 2,83 91,77
12 68 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:52 2,41 91,45
13 53 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:05:50 2,81 90,78
14 50 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-2 1:10:07 2,64 90,66
15 69 Razende Snol GIA Heren Heren 8 H-H 1:10:18 2,63 90,26
16 67 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:18:52 2,35 87,30
17 57 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:31 2,78 86,64
18 54 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:22 2,79 86,44
19 64 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:03:14 2,93 85,85
20 112 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-2 59:45 3,10 85,21
21 56 Mercator STC-2 Heren 8 H-1 1:02:12 2,98 83,89
22 74 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:07:47 2,73 83,78
23 63 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:04:13 2,88 83,16
24 48 Iwan Franko Heren Woelwater Heren 8 H-1 1:13:43 2,51 82,50
25 91 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:16:24 2,42 81,60
26 65 d’Isela Heren Krom Heren 8 H-1 1:03:01 2,94 80,15
27 99 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:08:11 2,72 79,71
28 45 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 79,64
29 86 Rijp De KasteelHeeren Heren 10 H-2 1:10:54 2,61 79,30
30 55 Evert Deddes STC-3 Heren 8 H-2 1:06:37 2,78 79,13
31 51 Bergenvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:09:37 2,66 78,51
32 58 Roy Hesterman Krygsmannen Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 78,04
33 46 Vergaan Gáán ’87 Heren 8 H-1 1:15:27 2,45 78,00
34 44 Averij AVERIJ Heren 8 H-1 1:25:17 2,17 77,74
35 49 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:14:58 2,47 76,67
36 61 Icterus Haerlemsche Heeren Heren 8 H-2 1:05:48 2,81 72,52
37 52 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:47 2,65 72,01
38 60 De Mac Sloeproeivereniging De Mac Heren 8 H-2 1:04:54 2,85 71,58
39 85 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-2 1:15:06 2,47 71,34
40 94 Leeuwke L8 Heren 8 H-2 1:19:20 2,33 71,16
41 88 Maaike ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:15:11 2,46 70,97
42 81 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:24:30 2,19 70,32
43 59 Fjoer Fûgel Roeiteam Fjoer Fûgel Heren 8 H-2 1:10:57 2,61 69,99
44 80 ’t Kromhout Team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:17:06 2,40 69,80
45 105 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:08:48 2,69 69,23
46 101 Jan van Riebeeck Heren Jan van Riebeeck Heren 8 H-2 1:11:09 2,60 68,11
47 79 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:22:47 2,24 67,86
48 89 Greet Zijkanaal K Heren 8 H-2 1:22:41 2,24 66,69
49 93 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:20:26 2,30 65,97
50 83 Houtman WBS-Holwerda Heren 8 H-2 1:22:11 2,25 65,77
51 100 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:11:14 2,60 65,62
52 111 Voorbijganger Kaagschuim Heren 8 H-2 1:06:31 2,78 64,65
53 90 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:24:53 2,18 64,61
54 110 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:00 2,81 64,08
55 102 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:12:06 2,57 62,93
56 62 Caatje van Warmond Heren 1 Heren 8 H-2 1:07:24 2,75 62,86
57 84 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-2 1:15:23 2,46 61,23
58 106 Thussenuit Thussenuit 11 Heren 10 H-2 1:05:23 2,83 60,44
59 97 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:24 2,56 60,12
60 96 Barbarossa Barbarossa Heren 8 H-2 1:11:32 2,59 59,19
61 82 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:26:57 2,13 57,42
62 104 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:10:19 2,63 57,34
63 37 Curved Wood De Spiering Heren 7 Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 56,17
64 95 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:14:06 2,50 55,85
65 108 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:09:34 2,66 53,72
66 107 Het Witte Schuim HLR Heren 8 H-2 1:12:02 2,57 51,66
67 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:14:52 2,47 50,44
68 109 Amazone Gelias Heren 8 H-2 1:17:35 2,39 33,60
69 103 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 29,86
70 113 Amuda Roets Heren 6 GIG 0:57:35 3,22
71 116 Irene Too Zwarte Draecken Heren 6 GIG 0:59:14 3,18
72 202 River Dragons River Dragons Mix 16 DRB 1:00:10 3,08
73 201 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Mix 16 DRB 1:00:40 3,05
74 203 Alkmaar Dragons akv Odysseus Mix 16 DRB 1:02:27 2,97
75 114 Drechtse Schoone De Bemanning Heren 6 GIG 1:09:59 2,65
76 115 De Liefde TIOG Heren 6 GIG 1:14:36 2,50

 

Prijswinnaars 2016

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
1ste klasse Zusje GIA Zusje 59,87 W  2,65 W
2de klasse De Paardekreek De 9 Babbelaars 53,65 W 1,15 W
Kuikensloep Visbyvaarder Idunn 57,22 W 2,66 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 56,83 W 4,34 W
Overall Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
GIG Excalibur Tante Agaath 1:07:20 0:02:08
Gouden Standaerd De Vecht De Spiering Dames 3 1:09:43 0:02:54
HEREN
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
1ste klasse Tréwes 1 Tréwes 1 97,94 W 7,16 W
2de klasse Okke Okke Hel – Okke 100,80 W 10,13 W
Kuikensloep Anthony van Hoboken STC-1 99,99 W 9,20 W
Kromhout Whaler Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 85,85 W 2,69 W
Overall Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
GIG Amuda Roets 0:57:35 0:01:39
Gouden Standaerd Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 1:03:14 0:00:30
OVERIGEN
Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs d’Isela Dames IJsselkr8
Heren Krom

2:12:27

0:01:29
Sloep Team Tijd
Drakenboten River Dragons River Dragons 1:00:10

 

Uitslagen 2015

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2015 (7e editie)

Update 4 april 2015:
Per abuis is de Schalkse Duoprijs naar de Visbyvaarder (Idunn & Freya) gegaan. Na correctie is gebleken dat d’Isela (Dames Isela & Heren d’Isela) de winnaar van de Schalkse Duoprijs moet zijn. In het overzicht hieronder zijn de juiste gegevens opgenomen.
De organisatie zal contact opnemen met de betrokken teams om e.e.a. recht te zetten. Onze excuses voor deze fout.

Update 13 april 2015:
Door een verkeerd FSN-nummer is het vermogen van de Bertha met een ongunstige CW berekend. Na herberekening met het juiste FSN-nummer is de Bertha van de 61e naar de 45e plaats op vermogen geklommen.

Prijswinnaars 2015

DAMES Sloep Team Tijd/Vermogen Beter
dan 2e met
 
Speedcup D’Isela Dames Isela 1:08:15 0:03:16
Hoofdklasse Lytse Bear De Stamgasten 66,89 W 4,58 W
1ste klasse Octopus Meerminnen 53,20 W 4,02 W
2de klasse Egbert Wagenborg WBS Wagenborg 59,18 W 4,05 W
Kuikensloep Egbert Wagenborg WBS Wagenborg 59,18 W 4,05 W
Kromhout Whaler Sir Lancelot Skynner Lancelot Ladies 50,44 W 3,66 W
Overall Lytse Bear De Stamgasten 66,89 W 4,58 W
GIG Gig Irene Too Roode Draecken 1:06:06 0:02:08
Gouden Standaerd Octopus Meerminnen 1:12:19 0:01:55
HEREN Sloep Team Tijd/Vermogen Beter
dan 2e met
 
Speedcup Azorean High Ferox 0:57:46 0:03:18
Hoofdklasse Visbyvaarder Freya 112,42 W 8,53 W
1ste klasse ’t Ankertje Saense Kat 98,08 W 17,27 W
2de klasse Octopus H28 79,08 W 3,30 W
3de klasse Viking Team Boskalis 82,19 W 2,90 W
Kuikensloep Visbyvaarder Freya 112,42 W 21,84 W
Kromhout Whaler De Vecht Spieringen Heren 2 83,46 W 1,72 W
Overall Serdon De Rietroeiers 103,90 W 1,44 W
GIG Silhouette De Onderneming 1:00:20 0:02:14
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:04:28 0:00:01
Sloepen Teams Gezamenlijke tijd Beter
dan 2e met
Schalkse Duoprijs D’Isela Dames Isela & Heren d’Isela 2:12:50 0:05:37
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar      

Uitslag Dames 2015

Datum: zaterdag 4 april 2015 Winnend Vermogen: 66,89 Watt
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid
in m/s
Vermogen
per roeier
in Watt
1 10 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:15:53 2,44 66,89
2 13 Pulp Fiction IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:14:52 2,47 62,30
3 2 Beluga Dames Woelwater Sneek Dames 6 D-H 1:14:40 2,48 62,08
4 17 Egbert Wagenborg WBS Wagenborg Dames 8 D-2 1:11:47 2,58 59,18
5 7 GIA light GIA Dames 8 D-H 1:21:15 2,28 58,23
6 30 D’Isela Dames Isela Dames 8 D-H 1:08:15 2,71 56,72
7 12 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 6 D-H 1:18:37 2,36 56,27
8 14 8 Beaufort Parels van Bru (Snoque Deux) Dames 8 D-2 1:16:04 2,43 55,12
9 8 Mare Australis Zuyderzeeroeiers dames Dames 8 D-H 1:25:01 2,18 54,96
10 15 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:12:19 2,56 53,20
11 3 Trochbiter Quo Vadis Dames 6 D-2 1:28:28 2,09 50,83
12 28 Sir Lancelot Skynner Lancelot Ladies Dames 8 D-H 1:12:45 2,54 50,44
13 5 Najade De 7 Gezusters Dames 6 D-1 1:24:16 2,20 49,18
14 6 Onvervaard De Tille Dames 6 D-1 1:29:03 2,08 48,62
15 24 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:14:56 2,47 48,51
16 11 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-2 1:23:29 2,22 47,08
17 27 De Vecht Spiering Dames 3 Dames 8 D-1 1:14:14 2,49 46,78
18 4 Zusje GIA Dames 6 D-H 1:27:55 2,11 46,58
19 29 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:11:46 2,58 46,58
20 18 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:15:13 2,46 45,47
21 9 Skomskowster Aldegeaster Skomskowers Dames 6 D-1 1:29:22 2,07 45,08
22 26 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-H 1:13:35 2,52 43,44
23 25 De Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:15:39 2,45 42,02
24 19 Jan van den Berg Ver. Roeiploeg Urk Dames 8 D-1 1:20:37 2,30 41,80
25 20 Caatje van Warmond Kaagse bluf Dames 8 D-2 1:15:56 2,44 38,66
26 22 De Gebroeders van Amerongen De Spieringen Dames 1 Dames 8 D-1 1:17:51 2,38 37,71
27 1 Team Spirit Masrova Dames 6 D-2 1:26:52 2,13 36,75
28 23 Moos Moos & Co Dames 8 D-2 1:23:18 2,22 31,28
29 16 Bergenvaarder Tyr Dames 8 D 1:11:31 2,59 2,20
30 36 Gig Irene Too Roode Draecken Dames 6 1:06:06 2,80
31 35 Treasure Chillies Dames 6 1:08:14 2,71
32 33 Royal Blue Tante Agaath Dames 6 1:08:38 2,70
33 37 Sirene Dames SpiegelDraecken Dames 6 1:10:05 2,64
34 32 Reflection Team Bootox Dames 6 1:13:03 2,53
35 34 Majestic 5.0 Dames 6 1:14:53 2,47
36 31 Silhouette Team Blont Dames 6 1:17:22 2,39

Uitslag Heren 2015

Datum: zaterdag 4 april 2015 Winnend Vermogen: 112,42 Watt
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid
in m/s
Vermogen
per roeier
in Watt
1 67 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:03:14 2,93 112,42
2 54 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:15:50 2,44 103,90
3 73 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:04:28 2,87 102,46
4 56 De Grutte Bear De Grutte Bear Heren 8 H-H 1:10:04 2,64 99,91
5 51 ’t Ankertje Saense Kat Heren 8 H-1 1:17:39 2,38 98,08
6 77 Azorean High Ferox Heren 10 H-H 0:57:46 3,20 93,61
7 72 Razende Snol GIA Heren 8 H-H 1:09:46 2,65 93,43
8 59 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:11:09 2,60 93,12
9 74 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 8 H-H 1:08:38 2,70 92,44
10 53 Hjoed ’n Makkie 2 SRV Hjoed ’n Makkie Heren 8 H-H 1:12:15 2,56 91,79
11 68 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:05:14 2,84 90,58
12 70 De Vecht Spieringen Heren 2 Heren 8 H-H 1:04:55 2,85 83,46
13 57 Iwan Franco Woelwater Heren 8 H-H 1:13:40 2,51 82,60
14 52 Sloepweesje Roeiploeg Sloepweesje Heren 8 H-H 1:18:56 2,35 82,44
15 94 Viking Team Boskalis Heren 8 H-3 1:18:06 2,37 82,19
16 71 De Gebroeders van Amerongen De Spiering Heren 4 Heren 8 H-H 1:04:29 2,87 81,74
17 60 Oksewiel I Den Bealch Heren 8 H-H 1:13:52 2,51 81,31
18 82 Bergenvaarder DMRC-DEVENTER Heren 8 H-1 1:09:08 2,68 80,82
19 85 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:17 2,67 80,11
20 62 Haarlemmerhout Haerlemsche Heeren Heren 8 H-1 1:06:24 2,79 79,63
21 69 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-3 1:08:56 2,69 79,29
22 84 Octopus H28 Heren 8 H-2 1:07:48 2,73 79,08
23 103 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:50 2,35 78,24
24 96 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:17:35 2,39 76,96
25 95 Vergaan SV Gaan’87 Heren 8 H-1 1:15:48 2,44 76,79
26 55 Fjoer Fugel Roeiteam Fjoer Fugel Heren 8 H-2 1:09:45 2,65 75,78
27 75 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-3 1:01:04 3,03 74,95
28 63 Mercator STC-3 Heren 8 H-2 1:04:24 2,87 74,35
29 64 Evert Deddes STC-2 Heren 8 H-H 1:07:35 2,74 74,30
30 108 Guinevere Snoque Deux Heren 8 H-H 1:13:33 2,52 73,91
31 76 D’Isela Heren d’Isela Heren 8 H-1 1:04:35 2,87 73,20
32 66 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-H 1:09:41 2,66 70,60
33 102 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:18:07 2,37 69,82
34 80 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:11:04 2,61 68,64
35 61 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-H 1:14:45 2,48 68,26
36 83 Roy Hesterman De Kasteelheeren Heren 8 H-3 1:11:25 2,59 66,75
37 107 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-3 1:20:42 2,29 65,06
38 111 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren 8 H-1 1:18:24 2,36 64,78
39 58 Schokland Zuyderzeeroeiers Heren 8 H-3 1:22:07 2,25 64,78
40 65 Zuyderzee Krijgsmannen Heren 8 H-1 1:07:40 2,74 63,33
41 41 De Mac De Mac Mix 8 H-2 1:07:57 2,72 62,05
42 93 Team Spirit Masrova Heren 6 H-3 1:17:35 2,39 61,68
43 78 Jan van Riebeeck Heren 1 Heren 8 H-3 1:13:06 2,53 61,09
44 104 Maaike Maaike – ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:02 2,34 59,07
45 101 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-1 1:26:04 2,15 58,98
46 100 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-3 1:16:30 2,42 58,05
47 106 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-3 1:29:49 2,06 57,41
48 105 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:20:58 2,29 57,41
49 109 Barbarossa De Stichtse Roeiers Heren 8 H-3 1:12:15 2,56 57,33
50 39 Thussen Uit Thussen Uit Mix 10 H-2 1:07:02 2,76 55,06
51 89 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:12:26 2,56 51,61
52 87 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-1 1:10:45 2,62 51,16
53 90 Spiering II De Spieringen, Heren III Heren 8 H-3 1:09:09 2,68 50,57
54 97 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-3 1:31:19 2,03 49,57
55 110 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-3 1:16:52 2,41 48,62
56 50 Kaag 1 Kaagermix Mix 8 H-3 1:12:43 2,55 48,50
57 40 Curved Wood Spiering Mix 7 Mix 8 D-2 1:10:47 2,62 48,08
58 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-3 1:16:48 2,41 46,20
59 79 Het Witte Schuim (HWS) Het Laatste Rukje (HLR) Heren 8 H-3 1:14:26 2,49 45,87
60 81 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:18:27 2,36 45,70
61 38 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Mix 8 H-3 1:30:49 2,04 44,47
62 86 Curved Wood De Spieringen Heren 1 Heren 8 H-3 1:12:43 2,55 44,40
63 88 Laura G Loodsen A’dam-IJmond Heren 8 H-3 1:15:02 2,47 43,74
64 91 Amazone De Spiering Heren 5 Heren 8 H-3 1:13:11 2,53 42,33
65 112 Silhouette De Onderneming Heren 6 1:00:20 3,07
66 42 United Dragons United Dragons Mix 16 1:02:15 2,97
67 115 Irene Too Draeckjes Heren 6 1:02:34 2,96
68 116 Royal Blue Zwarte Draecken Heren 6 1:03:06 2,93
69 114 Reflection Blaauwe Draecken Heren 6 1:05:20 2,83
70 92 Groot & Grut 2 De Maatjes Heren 4 1:14:52 2,47

 

Uitslagen 2014

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2014 (6de editie)

DAMES Sloep Team Tijd/Vermogen Verschil met 2e plaats
Speedcup Icterus Haerlemsche dames 1:06:39 0:00:09
Hoofdklasse Lytse Bear de Stamgasten 64,01 Watt 3,43
1e klasse Beluga Dames Woelwater Sneek 63,03 Watt 6,17
2e klasse Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 64,46 Watt 5,50
Kuikensloep Acht Beaufort Snoque Deux 54,62 Watt 3,12
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 58,96 Watt 6,66
Overall Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 64,46 Watt 0,44
GIG Treasure Chillies 1:03:07 0:03:27
Gouden Standaerd De Vecht Spiering dames 3 1:11:01 0:01:31
HEREN Sloep Team Tijd/Vermogen Verschil met 2e plaats
Speedcup Azorean High Ferox heren I 0:57:06 0:05:33
Hoofdklasse Grutte Bear De Stamgasten 113,97 Watt 0,15
1e klasse Serdon De Rietroeiers 100,00 Watt 12,91
2e klasse ’t Anckertje Saense Kat 85,89 Watt 6,18
3e klasse Fjoer Fûgel Makkumer roeisport vereniging 77,98 Watt 9,76
Kuikensloep Anthony van Hoboken STC-1 102,61 Watt 6,42
Kromhout Whaler Gebr.van Amerongen De Spiering Heren 4 94,84 Watt 9,35
Overall Grutte Bear De Stamgasten 113,97 Watt 0,15
GIG Irene Too DRAECKJES 1:00:27 0:00:07
Gouden Standaerd Gebr van Amerongen De Spieringen H4 1:02:39 0:01:00
Sloepen Teams Gezamenlijke tijd Verschil met 2e plaats
Schalkse Duoprijs d’Isela Dames Isela & Heren Isela 2:10:00 0:05:35

 

De top 3 per prijs.

Speedcup Dames Snelste tijd
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 21 Icterus Haerlemsche dames D-2 1:06:39 52,29 0:00:00
2 22 d’Isela Dames Isela D-H 1:06:48 60,59 0:00:09
3 18 De Vecht De Spiering Dames 3 D-2 1:11:01 58,96 0:04:22
Speedcup Heren
Snelste tijd
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 66 Azorean High Ferox heren I H-H 0:57:06 100,64 0:00:00
2 64 Gebr.van Amerongen De Spiering Heren 4 H-H 1:02:39 94,84 0:05:33
3 56 d’Isela Heren Isela H-1 1:03:10 83,77 0:06:04
Hoofdklasse Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 4 Lytse Bear de Stamgasten D-H 1:16:16 64,01 0
2 22 d’Isela Dames Isela D-H 1:06:48 60,59 3,43
3 6 Trèwes-3 Trèwes 3 D-H 1:12:19 60,28 3,74
1e klasse Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 1 Beluga Dames Woelwater Sneek D-1 1:14:59 63,03 0
2 2 Onvervaard De Tille D-1 1:25:31 56,86 6,17
3 15 Buffel Meidenloos D-1 1:12:32 47,76 15,27
2e klasse Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 7 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen D-2 1:13:58 64,46 0
2 18 De Vecht De Spiering Dames 3 D-2 1:11:01 58,96 5,50
3 8 Acht Beaufort Snoque Deux D-2 1:16:15 54,62 9,84
Hoofdklasse Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 45 Grutte Bear De Stamgasten H-H 1:08:20 113,97 0
2 54 ’t Pulletje ’t Pulletje H-H 1:03:24 113,82 0,15
3 62 Orkaan De Heeren XIV H-H 1:03:38 108,92 5,05
1e klasse Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 88 Serdon De Rietroeiers H-1 1:16:26 100,00 0
2 102 Iwan Franko Woelwater H-1 1:12:44 87,10 12,91
3 59 De Vecht De Spiering Heren 2 H-1 1:04:33 85,49 14,51
2e klasse Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 83 ’t Anckertje Saense Kat H-2 1:18:28 85,89 0
2 41 Cor de Bruin-1 Port of Rotterdam H-2 1:07:08 79,71 6,18
3 99 Maaike ’t Juiste Tuig H-2 1:14:05 74,97 10,92
3e klasse Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 103 Fjoer Fûgel Makkumer roeisport vereniging H-3 1:08:39 77,98 0
2 84 De Herkenning Heren 5 H-3 1:10:11 68,22 9,76
3 38 Jan van Riebeeck Jan van Riebeeck H-3 1:10:51 67,79 10,19
Kuikensloepen Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 8 Acht Beaufort Snoque Deux D-2 1:16:15 54,62 0
2 11 Roy Hesterman Meiden van Muyden D-2 1:13:39 51,51 3,12
3 10 Visbyvaarder Idunn D-2 1:12:58 51,30 3,32
Kuikensloepen Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 63 Anthony van Hoboken STC-1 H-H 1:03:10 102,61 0
2 50 Visbyvaarder Freya H-H 1:05:26 96,20 6,42
3 58 Evert Deddes STC-2 H-H 1:04:55 86,96 15,65
Kromhout Whalers Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 18 De Vecht De Spiering Dames 3 D-2 1:11:01 58,96 0
2 21 Icterus Haerlemsche dames D-2 1:06:39 52,29 6,66
3 15 Buffel Meidenloos D-1 1:12:32 47,76 11,20
Kromhout Whalers Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 64 Gebr.van Amerongen De Spiering Heren 4 H-H 1:02:39 94,84 0
2 59 De Vecht De Spiering Heren 2 H-1 1:04:33 85,49 9,35
3 51 Zuyderzee Krijgsmannen H-1 1:03:52 80,68 14,16
Overall Dames
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 7 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen D-2 1:13:58 64,46 0
2 4 Lytse Bear de Stamgasten D-H 1:16:16 64,01 0,44
3 1 Beluga Dames Woelwater Sneek D-1 1:14:59 63,03 1,42
Overall Heren
Hoogste vermogen per persoon
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 45 Grutte Bear De Stamgasten H-H 1:08:20 113,97 0
2 54 ’t Pulletje ’t Pulletje H-H 1:03:24 113,82 0,15
3 62 Orkaan De Heeren XIV H-H 1:03:38 108,92 5,05
GIG Dames
Snelste tijd
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 31 Treasure Chillies GIG 1:03:07 0:00:00
2 30 Wijde Keel Rode Draecken GIG 1:06:34 0:03:27
3 29 Reflection SpiegelDraecken GIG 1:07:49 0:04:42
GIG Heren
Snelste tijd
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 112 Irene Too DRAECKJES GIG 1:00:27 0:00:00
2 115 Silhoutte Zwarte Dreaken GIG 1:00:34 0:00:07
3 114 Reflection De Toekomst GIG 1:00:46 0:00:19
Gouden Standaerd Daamesch
Snelste tijd lokale teams
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 18 De Vecht Spiering dames 3 D-2 1:11:01 58,96
2 15 De Buffel Meidenloos D-1 1:12:32 47,76 0:01:31
3 11 Roy Hesterman Meiden van Muyden D-2 1:13:39 51,51 0:02:38
Gouden Standaerd Heeren
Snelste tijd lokale teams
Rang Startnr Sloep Team Klasse Tijd Vermogen per roeier verschil
1 64 Gebr van Amerongen De Spieringen H4 H-H 1:02:39 94,84
2 62 Orkaan De Heeren XIV H-H 1:03:39 108,92 0:01:00
3 51 De Zuyderzee Krijgsmannen H-1 1:03:52 80,68 0:01:13
Schalkse Duoprijs
Snelste gezamenlijke tijd dames + heren in dezelfde sloep
Rang Startnrs Sloep Teams verschil
1 22 / 56 d’Isela Dames Isela & Heren Isela 0:00:00
2 18 / 59 De Vecht Spiering dames 3 & Spiering heren 2 0:05:35
3 14 / 61 Caatje van Warmond Kaagsebluf & Heren1 0:06:23

 

2014 Alles op een rij

De klasse indeling in dit overzicht is gebaseerd op de FSN indeling van 2014.

Deze indeling is uiteindelijk op de wedstrijddag bij ons terecht gekomen – met dank aan de FSN voor dit harde werken! Uiteindelijk hebben we deze indeling kunnen gebruiken, maar dat was vlak voor de prijsuitreiking en dat was jammer genoeg te laat voor de print-outs die we tijdens de wedstrijd overhandigd hebben. De klasse indeling daarin kan om deze reden afwijken.

Ter informatie!

Sloep Team Kl. FSN-nr CW (kg/m) Tijd (h:mm:ss) Snelheid (m/s) Vermogen (Watt)
1 Grutte Bear De Stamgasten H-H FSN142 45,30 1:08:20 2,71 113,97
2 ’t Pulletje ’t Pulletje H-H FSN003 45,38 1:03:24 2,92 113,82
3 Orkaan De Heeren XIV H-H FSN051 35,15 1:03:38 2,91 108,92
4 Anthony van Hoboken STC-1 H-H FSN088 32,38 1:03:10 2,93 102,61
5 Trèwes-2 Trèwes 2 H-H FSN123 42,82 1:09:54 2,65 100,72
6 Azorean High Ferox heren I H-H FSN077 29,54 0:57:06 3,24 100,64
7 Serdon De Rietroeiers H-1 FSN100 55,26 1:16:26 2,42 100,00
8 Razende Snol GIA H-H FSN211 38,26 1:07:44 2,73 98,80
9 Visbyvaarder Freya H-H FSN219 33,66 1:05:26 2,83 96,20
10 Trèwes-1 Trèwes 1 H-H FSN116 42,70 1:11:11 2,60 95,29
11 Gebr.van Amerongen De Spiering Heren 4 H-H FSN078 29,21 1:02:39 2,96 94,84
12 Twirre Twirre H-H FSN050 30,07 1:03:23 2,92 94,27
13 Hjoed ’n Makkie 2 SRV Hjoed ’n Makkie H-H FSN133 42,74 1:12:40 2,55 89,70
14 W2 RoeisloepVereniging Muiden H-H FSN190 38,24 1:10:24 2,63 88,14
15 Iwan Franko Woelwater H-1 FSN120 41,58 1:12:44 2,55 87,10
16 Evert Deddes STC-2 H-H FSN087 29,76 1:04:55 2,85 86,96
17 ’t Anckertje Saense Kat H-2 FSN038 51,27 1:18:28 2,36 85,89
18 De Vecht De Spiering Heren 2 H-1 FSN126 28,77 1:04:33 2,87 85,49
19 Vergáán Gaan ’87 H-H FSN048 41,53 1:13:23 2,52 84,75
20 d’Isela Heren Isela H-1 FSN117 26,45 1:03:10 2,93 83,77
21 Sloepweesje Roeiploeg Sloepweesje H-H FSN054 50,63 1:19:04 2,34 82,99
22 Haarlemmerhout Haerlemsche heren H-1 FSN163 28,54 1:05:13 2,84 82,36
23 Cor de Bruin-2 Port of Rotterdam H-H FSN224 30,74 1:07:19 2,75 80,82
24 Zuyderzee Krijgsmannen H-1 FSN184 26,30 1:03:52 2,90 80,68
25 Guinevere Snoque Deux H-1 FSN083 36,92 1:11:44 2,58 80,49
26 Caatje van Warmond Heren1 H-1 FSN156 26,05 1:03:54 2,90 79,81
27 Cor de Bruin-1 Port of Rotterdam H-2 FSN108 30,07 1:07:08 2,76 79,71
28 Mercator STC-3 H-1 FSN132 25,33 1:03:21 2,92 79,54
29 Fjoer Fûgel Makkumer roeisport vereniging H-3 FSN056 31,44 1:08:39 2,70 77,98
30 Sterke Sietze Okke Hel – Sterke Sietze H-H FSN064 59,21 1:25:14 2,17 77,85
31 Dikkertje Dikkertje H-H FSN140 49,66 1:15:15 2,46 75,25
32 Te Maru Zuyderzeeroeiers H-1 FSN217 47,49 1:20:01 2,31 75,12
33 Maaike ’t Juiste Tuig H-2 FSN097 47,22 1:14:05 2,50 74,97
34 Schoonenvaarder Hel H-2 FSN205 31,96 1:10:02 2,64 74,82
35 ’t Haakie CVV Vletterlieden H-1 FSN037 41,55 1:16:46 2,41 74,27
36 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam H-2 FSN013 44,09 1:18:21 2,36 74,24
37 Mac Sloeproeivereniging De Mac H-1 FSN201 23,85 1:03:37 2,91 73,96
38 Rotterdammer 2 Het Roer Om H-1 FSN053 44,41 1:18:49 2,35 73,48
39 Witte de With Brielse Roeiclub H-2 FSN221 30,12 1:09:04 2,68 73,38
40 Boomsluiter Haven Amsterdam H-2 FSN042 46,94 1:20:35 2,30 72,73
41 Octopus H28 H-1 FSN213 28,76 1:09:35 2,66 68,56
42 De Herkenning Heren 5 H-3 FSN061 36,66 1:10:11 2,64 68,22
43 Jan van Riebeeck Jan van Riebeeck H-3 FSN230 29,98 1:10:51 2,61 67,79
44 Doorhaler Roeiploeg Hogeschool Utrecht H-H FSN007 41,18 1:13:30 2,52 66,92
45 Bergenvaarder DMRC team Twente H-2 FSN206 30,86 1:11:54 2,57 66,82
46 Pollux DMRC H-3 FSN105 42,09 1:09:49 2,65 66,24
47 Witte Beer JumBootje H-2 FSN090 42,05 1:20:14 2,31 65,99
48 ’t Oude Dok ’t Oude Dock H-3 FSN148 36,93 1:11:13 2,60 65,79
49 Roy Hesterman De Kasteelheeren H-3 FSN095 30,11 1:11:42 2,58 65,77
50 De Onrust Quo Vadis H-3 FSN232 51,72 1:26:18 2,15 65,56
51 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen D-2 FSN082 32,33 1:13:58 2,50 64,46
52 Hubert Jans 2 SFR H-2 FSN067 28,68 1:11:03 2,61 64,34
53 Lytse Bear de Stamgasten D-H FSN216 35,13 1:16:16 2,43 64,01
54 Stad Kampen Stad Kampen H-3 FSN121 49,09 1:14:31 2,48 63,80
55 Bertha Zonder Dollen H-1 FSN093 58,48 1:24:22 2,19 63,38
56 HES-12 A’dam HES-Amsterdam H-3 FSN115 39,49 1:09:28 2,66 63,07
57 Beluga Dames Woelwater Sneek D-1 FSN226 24,70 1:14:59 2,47 63,03
58 Modder Maas DMRC H-3 FSN239 29,32 1:12:22 2,56 62,30
59 d’Isela Dames Isela D-H FSN117 22,55 1:06:48 2,77 60,59
60 Trèwes-3 Trèwes 3 D-H FSN136 28,30 1:12:19 2,56 60,28
61 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond H-2 FSN114 24,25 1:08:49 2,69 59,72
62 Mare Australis-1 Zuyderzeeroeiers D-H FSN193 42,46 1:23:25 2,22 59,43
63 Spiering II De Spiering Heren III H-3 FSN174 22,25 1:06:59 2,76 59,36
64 De Vecht De Spiering Dames 3 D-2 FSN126 26,24 1:11:01 2,61 58,96
65 Laura G. Loodsen Amsterdam-IJmond H-3 FSN131 24,16 1:09:08 2,68 58,69
66 Voorbijganger Kaagschuim H-2 FSN179 22,88 1:08:23 2,71 57,43
67 Onvervaard De Tille D-1 FSN091 32,77 1:25:31 2,16 56,86
68 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje (HLR) H-3 FSN107 24,41 1:10:11 2,64 56,74
69 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig H-2 FSN049 46,76 1:21:31 2,27 56,06
70 Castor DMRC H-3 FSN118 43,59 1:15:17 2,46 54,97
71 Acht Beaufort Snoque Deux D-2 FSN194 29,97 1:16:15 2,43 54,62
72 Hertog van Gelre de Hoeksche Vaarders H-2 FSN210 39,72 1:24:05 2,20 54,34
73 Branie DMRC H-3 FSN218 27,54 1:14:35 2,48 53,58
74 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel H-3 FSN081 26,41 1:13:47 2,51 53,04
75 Kaag 1 Kaagermix H-3 FSN166 23,64 1:11:21 2,60 52,38
76 Icterus Haerlemsche dames D-2 FSN164 19,32 1:06:39 2,78 52,29
77 Roy Hesterman Meiden van Muyden D-2 FSN095 25,51 1:13:39 2,51 51,51
78 Visbyvaarder Idunn D-2 FSN219 24,72 1:12:58 2,54 51,30
79 Amazone De Spiering Heren 7 H-1 FSN196 21,76 1:09:55 2,65 51,19
80 Rode Draak RV Ambiorix D-2 FSN017 34,78 1:22:58 2,23 49,47
81 Thussen Uit Mixteam H-2 FSN177 25,33 1:09:02 2,68 49,44
82 Curved Wood De Spiering Heren 1 H-3 FSN173 21,88 1:10:57 2,61 49,27
83 Icterus Haerlemsche mix H-3 FSN164 22,31 1:11:29 2,59 49,17
84 Buffel Meidenloos D-1 FSN170 22,62 1:12:32 2,55 47,76
85 Octopus Meerminnen D-1 FSN089 23,18 1:13:55 2,50 46,28
86 Voorbijganger Kaagtijgers D-1 FSN179 20,60 1:11:12 2,60 45,93
87 Caatje van Warmond Kaagsebluf D-2 FSN156 21,26 1:12:29 2,55 44,98
88 Waternimf Sloeproeien Almere H-2 FSN223 33,98 1:25:04 2,18 44,93
89 Spiering II Dames 2 D-1 FSN174 21,05 1:13:07 2,53 43,38
90 Gebroeders van Amerongen De Spiering Dames 1 D-1 FSN078 22,32 1:15:15 2,46 42,28
91 Kaatje Vereniging Oud-Kweekelingen H-3 FSN089 23,47 1:17:01 2,40 41,57
92 Jan van Riebeeck Jan van Riebeeck D-2 FSN230 23,61 1:17:45 2,38 40,66
93 Plancius Roeiteam Plancius H-3 FSN011 49,62 1:34:40 1,96 38,32
94 Quo Vadis Quo vadis D-2 FSN222 21,87 1:17:49 2,38 37,54
95 Moos Moos&Co D-2 FSN125 22,43 1:20:52 2,29 34,40
96 Irene Too DRAECKJES GIG 1:00:27 3,08
97 Silhoutte Zwarte Dreaken GIG 1:00:34 3,06
98 Reflection De Toekomst GIG 1:00:46 3,05
99 Treasure Chillies GIG 1:03:07 2,93
100 Wijde Keel De Onderneming GIG 1:03:33 2,91
101 Treasure Gent All Men GIG 1:05:18 2,84
102 Wijde Keel Rode Draecken GIG 1:06:34 2,78
103 Reflection SpiegelDraecken GIG 1:07:49 2,73
104 Irene Too Bootox GIG 1:10:06 2,64
105 Drechtse Schoone Gig-anten GIG 1:11:27 2,59
106 Silhoutte Team Blont GIG 1:11:53 2,58
107 Sirene Royal Old Stars GIG 1:18:07 2,37
108 Drechtse Schoone De Spetters GIG 1:21:42 2,27

 

Uitslagen 2013

Heren

Race: Vechten op de Vecht   HEREN
Datum: 06-04-13
Afstand: 11,100 [km] Winnend Vermogen: 145,63
P per
plek sloep team # klasse roeitijd snelheid roeier
hh:mm:ss m/sec watt
1 Twirre Twirre 8 H-H 01:02:29 2,96 145,63
2 Orkaan-8H De Heeren XIV 8 H-H 01:03:51 2,90 129,26
3 Gebr.van Amerongen-8H Team voor Pampus 8 H-1 01:03:07 2,93 118,11
4 Hjoed ’n Makkie 2-8H SRV Hjoed ’n Makkie 8 H-H 01:12:17 2,56 117,57
5 Cor de Bruin-2-8H Port of Rotterdam 8 H-H 01:06:16 2,79 107,55
6 Grutte Bear-8H De Stamgasten 8 H-H 01:08:57 2,68 105,74
7 Razende Snol-8H Gia 8 H-H 01:06:34 2,78 103,86
8 Anthony van Hoboken STC-1 8 H-H 01:03:42 2,90 103,14
9 Visbijvaarder-8H Freya 8 H-H 01:07:48 2,73 100,04
10 Sloepweesje Roeiploeg Sloepweesje 8 H-H 01:18:00 2,37 98,84
11 Pulletje -8H. ‘t t Pulletje 8 H-H 01:08:21 2,71 97,78
12 Zeesteeg-8H Okke Hel- Zeesteeg 8 H-1 01:03:41 2,90 97,53
13 Mac-8H De Sloeproeivereniging De Mac 8 H-1 01:02:57 2,94 95,26
14 Evert Deddes STC-2 8 H-H 01:05:20 2,83 94,74
15 Azorean High-10H Ferox. Heren 10 H-H 00:57:41 3,21 94,09
16 Trèwes-2 Trèwes 2 8 H-H 01:11:29 2,59 91,00
17 Trèwes-1-8H Trèwes 1 8 H-H 01:11:03 2,60 88,61
18 Schoonenvaarder-8H Hel 8 H-2 01:11:21 2,59 84,71
19 Iwan Franko-8H Woelwater heren Sneek 8 H-1 01:13:20 2,52 83,89
20 W2-8H Roeisloepvereniging Muiden 8 H-H 01:13:12 2,53 83,15
21 Doorhaler-10H Roeiploeg Hogeschool Utrecht 10 H-H 01:12:09 2,56 83,07
22 Anckertje ‘t Saense Kat 8 H-3 01:22:24 2,25 82,49
23 Amazone-8H Spiering heren 2 8 H-1 01:02:50 2,94 82,45
24 Dikkertje-10H Sloeproeivereniging Dikkertje 10 H-H 01:15:26 2,45 82,08
25 Vecht-8H. De De Vecht 8 H-3 01:05:08 2,84 81,96
26 Red Pepper-8H H28 8 H-1 01:09:57 2,64 81,92
27 Buffel-8H De Heeren XIV in de Mix 8 H-1 01:07:12 2,75 81,79
28 Vergaan-8H SV Gáán ’87 8 H-H 01:19:06 2,34 80,39
29 Haakie ‘t CVV Vletterlieden 8 H-2 01:15:40 2,44 77,85
30 Haarlemmerhout Haerlemsche heren 8 H-1 01:06:52 2,77 77,85
31 Oksewiel 1-6H Den Bealch 6 H-H 01:18:39 2,35 77,06
32 Ben Vossenaar brandweer rotterdam 8 H-2 01:17:32 2,39 76,89
33 Huysman De Stichting Sloeproeien Wormerveer 8 H-3 01:19:34 2,33 76,27
34 d’ Isela -8H Heren Isela (Voorganck) 8 H-2 01:04:22 2,87 75,64
35 Remex Liberus-10H Masrova 10 H-3 01:20:38 2,29 75,11
36 Caatje van Warmond-8H KWV De Kaag Heren1 8 H-1 01:05:15 2,84 72,20
37 Boomsluiter Haven Amsterdam 8 H-2 01:20:54 2,29 71,57
38 Averij AVR-Avira 8 H-2 01:26:59 2,13 71,16
39 Stad Kampen Stad Kampen 12 H-3 01:12:40 2,55 69,70
40 Bergenvaarder-8H Buri 8 H-2 01:14:00 2,50 68,91
41 Bertha-10H Zonder Dollen 10 H-1 01:23:11 2,22 66,43
42 Cor de Bruin-1 Port of Rotterdam 8 H-2 01:09:28 2,66 65,11
43 Plancius Plancius 10 H-3 01:24:52 2,18 64,34
44 Kromhout-10H. ‘t t Juiste Tuig 10 H-2 01:22:01 2,26 63,88
45 Jan van Riebeeck-8H Team Jan van Rie 8 H-3 01:11:50 2,58 63,55
46 Spiering II-8H Spieringen Heren III 8 H-3 01:06:12 2,79 62,74
47 Doordrijver-10H Roeiploeg Hogeschool Utrecht 10 H-3 01:18:19 2,36 61,42
48 Herkenning-10H De De Spiering H5 10 H-3 01:12:28 2,55 60,58
49 Maaike-10H Maaike – ’t Juiste Tuig 10 H-2 01:18:34 2,35 60,19
50 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond 8 H-1 01:11:38 2,58 59,71
51 Witte Schuim, Het Het Laatste Rukje 8 H-3 01:10:22 2,63 56,02
52 Quo Vadis-8H Quo Vadis 8 H-3 01:12:03 2,57 54,84
53 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel 8 H-2 01:13:01 2,53 54,78
54 Voorbijganger-8H Kaagschuim 8 H-2 01:09:38 2,66 53,00
55 Curved Wood-8H H1 van de Spieringen 8 H-H 01:10:10 2,64 51,51
56 Laura G. Loodsen Amsterdam-IJmond 8 H-3 01:17:08 2,40 42,05
57 Thussen Uit-10H Mix-team 10 H-1 01:13:17 2,52 39,81
BM Spiering II-8H De Spiering Heren 7 8 H-3 01:13:25 2,52 37,70
1 Reflection Zwarte Draecken 6 GIG-H 01:00:41 3,05
2 Irene Too DRAECKJES 6 GIG-H 01:00:44 3,05
3 Silhouette Blaauwe Draecken 6 GIG-H 01:03:56 2,89
4 SIRENE MIX KWV De Kaag 6 GIG-H 01:10:24 2,63
BM SIRENE Royal Old Stars 6 GIG-H 01:28:00 2,10

Dames

Race: Vechten op de Vecht     DAMES
     
Datum: 06-04-13            
Afstand: 11,100 [km]   Winnend Vermogen: 61,51
P per
plek
sloep
team
#
klasse
roeitijd
snelheid
 roeier
hh:mm:ss
m/sec
watt
1 Mare Australis-1-8D Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 01:24:36 2,19 61,51
2 GIA-8D Gia 8 D-H 01:22:22 2,25 59,47
3 Mac-8D De Sloeproeivereniging De Mac 8 D-1 01:10:52 2,61 59,08
4 Najade De 7 Gezusters 6 D-H 01:22:31 2,24 55,35
5 Icterus-8D Haerlemsche Dames 8 D-2 01:11:43 2,58 52,13
6 Trèwes-3-8D Trèwes 3 8 D-H 01:17:50 2,38 51,33
7 Zusje Gia 6 D-1 01:26:39 2,14 49,77
8 Zeesteeg-6D Okke Hel – Zeesteeg 6 D-2 01:18:43 2,35 48,99
9 Lytse Bear-8D de stamgasten 8 D-H 01:24:40 2,19 48,83
10 Buffel-8D Meidenloos 8 D-1 01:14:11 2,49 48,82
11 Onvervaard De tille 6 D-1 01:28:53 2,08 48,22
12 Rode Draak-8D Team Moos t juiste tuig 8 D-2 01:25:56 2,15 48,15
13 d’ Isela -8D Dames Isela 8 D-1 01:11:58 2,57 47,62
14 Gebr. Van Amerongen-8D Spieringen dames 3 8 D-1 01:15:28 2,45 47,38
15 Karakter-8D Geen zee te hoog 8 D-2 01:16:03 2,43 47,19
16 Kaag 1-8D Meiden van Staal 8 D-H 01:10:20 2,63 46,15
17 Visbijvaarder-8D Idunn 8 D-2 01:19:44 2,32 45,95
18 Octopus-8D Meerminnen 8 D-2 01:15:20 2,46 45,63
19 Hjoed ’n Makkie 1-8D SRV Hjoed ’n Makkie 8 D-H 01:27:37 2,11 43,59
20 Berend Koster-8D St, Roeisloep Stad Kampen 8 D-2 01:21:38 2,27 42,07
21 Trochbiter RV Ambiorix 6 D-H 01:32:39 2,00 41,52
22 Roy Hesterman-8D Meiden van Muyden 8 D-1 01:18:12 2,37 41,42
23 Voorbijganger-8D Kaagtijgers 8 D-1 01:13:44 2,51 40,54
24 Curved Wood-8D De Spieringen Dames 1 8 D-2 01:17:24 2,39 35,73
25 Skomskowster-6D De Aldegeaster Skomskowers 6 D-1 01:35:02 1,95 35,19
26 Quo Vadis-8D Quo Vadis 8 D-2 01:20:14 2,31 34,94
27 Caatje van Warmond-8D Kaagsebluf 8 D-2 01:18:32 2,36 34,20
28 Amazone-8D Dames 2 Spieringen 8 D-2 01:18:50 2,35 33,22
1 Irene Too SpiegelDraecken 6 GIG-D 01:12:00 2,57
2 Silhouette De Roode Draecken 6 GIG-D 01:15:25 2,45
3 Reflection Team Blont 6 GIG-D 01:18:41 2,35

Uitslagen 2012

Uitslag Dames Race

Vechten op de Vecht
31 mrt 12 Watt
11,100 [km] Winnend Vermogen: 58,04
Vermogen
Echte Roei per roeier
Naam FSN-no N H/D roeitijd snelheid min straf
hh:mm:ss m/sec Watt
1 Mac-8D De FSN201 8 D-2 01:11:18 2,59 58,04
2 Voorbijganger-8D FSN179 8 D-1 01:10:57 2,61 57,68
3 Kaag 1-8D FSN166 8 D-H 01:07:56 2,72 56,41
4 Icterus-8D FSN164 8 D-2 01:12:25 2,55 50,50
5 Mare Australis-1-8D FSN193 8 D-H 01:28:20 2,09 49,70
6 Gebr.van Amerongen-8D FSN078 8 D-1 01:14:29 2,48 49,67
7 Moos-8D FSN125 8 D-2 01:14:55 2,47 49,50
8 Buffel-8D FSN170 8 D-2 01:14:10 2,49 48,97
9 Tante Agaath FSN095 8 D-1 01:16:25 2,42 46,34
10 Spiering II-8D FSN174 8 D-1 01:13:44 2,51 45,19
11 Red Pepper-8D FSN213 8 D-2 01:17:09 2,40 44,72
12 Caatje van Warmond-8D FSN156 8 D-2 01:14:02 2,50 44,27
13 Zuyderzee-8D FSN184 8 D-2 01:16:55 2,41 43,22
14 Visbijvaarder-8D FSN219 8 D-2 01:21:03 2,28 43,09
15 Amazone-8D FSN196 8 D-2 01:17:51 2,38 39,02
16 Beluga-6D FSN226 6 D-2 01:28:59 2,08 32,66
17 Zeven (7) Dollen. De FSN069 6 D-2 01:37:54 1,89 32,22
BM Plancius FSN028 10 D-2 01:43:10 1,79 27,00
GIGS
1 Irene Too 01:08:29
2 Reflection 01:13:28
3 Silhouet 01:15:43
4 Sirene 01:27:05

Uitslag heren race

Vechten op de Vecht
31 mrt 12 Watt
11,100 [km] Winnend Vermogen: 123,71
Vermogen
Echte Roei per roeier
No. Naam FSN-no N H/D roeitijd snelheid min straf
hh:mm:ss m/sec Watt
1 Twirre FSN050 8 H-H 01:04:23 2,87 123,71
2 Hjoed ’n Makkie 2-8H FSN133 8 H-H 01:13:08 2,53 111,26
3 Zuyderzee-8H FSN184 8 H-H 01:03:10 2,93 111,22
4 Brandaris-8H FSN187 8 H-H 01:03:32 2,91 110,21
5 Zeesteeg-8H FSN191 8 H-H 01:02:28 2,96 108,89
6 Anthony van Hoboken FSN088 8 H-H 01:02:59 2,94 108,21
7 Grutte Bear-8H FSN142 8 H-H 01:08:54 2,69 107,79
8 Azorean High-10H FSN077 10 H-H 00:57:34 3,21 107,09
9 Pulletje -10H. ‘t FSN003 10 H-1 01:06:38 2,78 103,01
10 Cor de Bruin-2-8H FSN224 8 H-2 01:06:56 2,76 102,99
11 Orkaan-8H FSN051 8 H-H 01:07:01 2,76 102,61
12 Turftraper I FSN178 8 H-H 01:17:30 2,39 101,40
13 Buffel-8H FSN170 8 H-1 01:04:02 2,89 101,16
14 Snurk FSN084 8 H-3 01:04:30 2,87 100,92
15 Mac-8H De FSN201 8 H-3 01:02:45 2,95 96,40
16 Trewes-1-8H FSN116 8 H-H 01:14:14 2,49 95,23
17 Razende Snol-8H FSN211 8 H-H 01:10:40 2,62 93,16
18 Vergaan-8H FSN048 8 H-1 01:16:56 2,40 88,83
19 Brijbek-8H FSN100 8 H-H 01:21:50 2,26 88,82
20 Sloepweesje FSN054 8 H-H 01:20:10 2,31 88,57
21 Oksewiel 1-8H FSN149 8 H-H 01:16:04 2,43 86,63
22 Doorhaler-10H FSN007 10 H-2 01:11:25 2,59 86,29
23 Vecht-8H. De FSN126 8 H-2 01:04:33 2,87 85,21
24 Evert Deddes FSN087 8 H-H 01:07:02 2,76 85,17
25 W2-8H FSN190 8 H-H 01:12:53 2,54 84,59
26 Iwan Franko-8H FSN120 8 H-1 01:11:59 2,57 83,06
27 Curved Wood-8H FSN173 8 H-2 01:05:23 2,83 82,57
28 Red Pepper-8H FSN213 8 H-3 01:09:56 2,65 82,03
29 Amazone-8H FSN196 8 H-1 01:05:03 2,84 80,93
30 Mercator FSN132 8 H-H 01:06:09 2,80 79,51
31 Gebr.van Amerongen-8H FSN078 8 H-H 01:08:06 2,72 78,29
32 Te Maru-8H FSN217 8 H-H 01:22:18 2,25 77,70
33 Rotterdammer 2 FSN053 8 H-1 01:17:54 2,37 77,13
34 Haarlemmerhout FSN163 8 H-1 01:08:58 2,68 76,75
35 Sterke Sietze FSN064 8 H-1 01:25:03 2,18 71,78
36 Kromhout-10H. ‘t FSN049 10 H-2 01:19:37 2,32 71,45
37 Caatje van Warmond-8H FSN156 8 H-1 01:06:42 2,77 71,37
38 Haal an Antje FSN160 8 H-1 01:24:33 2,19 70,72
39 Voorganck-8H FSN189 8 H-2 01:12:34 2,55 69,41
40 Boomsluiter FSN042 8 H-1 01:21:47 2,26 69,05
41 The White One FSN176 8 H-1 01:24:57 2,18 68,98
42 Remex Liberus-10H FSN028 10 H-3 01:22:37 2,24 67,75
43 Voorbijganger-8H FSN179 8 H-3 01:09:25 2,67 67,16
44 Maaike-10H FSN097 10 H-2 01:16:55 2,41 65,02
45 Stad Kampen FSN121 12 H-2 01:13:35 2,51 64,39
46 Witte Schuim. Het FSN107 8 H-3 01:10:46 2,61 62,71
47 Quo Vadis-8H FSN222 8 H-3 01:10:27 2,63 60,39
48 Dikkertje-10H FSN140 10 H-1 01:22:38 2,24 60,31
49 Laura G. FSN131 8 H-3 01:09:48 2,65 59,22
50 Bertha-10H FSN093 10 H-1 01:26:04 2,15 58,80
51 Spiering II-8H FSN174 8 H-3 01:09:31 2,66 56,81
52 Kaag 1-8H FSN166 8 H-3 01:11:04 2,60 53,42
53 Visbijvaarder-8H FSN219 8 H-1 01:20:28 2,30 51,72
54 Thussen Uit-8H FSN177 8 H-3 01:12:25 2,55 50,82
55 Hubert Jans2-8H FSN067 8 H-3 01:16:15 2,43 49,86
56 Waternimf FSN223 8 H-3 01:25:59 2,15 49,78
57 Adamanteus FSN081 8 H-3 01:19:37 2,32 48,20
58 Doordouwer FSN200 8 H-3 01:27:22 2,12 40,95
59 Splitcase FSN137 8 H-3 01:33:07 1,99 40,84
60 Plancius FSN011 10 H-3 01:43:32 1,79 28,05
61 Witte Beer-8H FSN090 8 H-2 01:23:47 2,21 11,39
BM Curved Wood-8H FSN173 8 H-2 01:08:58 2,68 63,02
GIGS
1 Irene too 00:58:58
2 Silhouette 01:03:38
3 Reflection 01:05:13
4 Sirene 01:10:50

Uitslagen 2011

Weesp, zondag 3 april.

Hierbij de uitslag in FSN formaat van de race van 2 april 2011..
Het heeft even geduurd omdat we de finish-video nog moesten controleren op een aantal onvolkomenheden. Dit is in deze versie gebeurd. Met deze herberekening zijn ook een paar dingen in de berekening van het vermogen en ook de roeitijden veranderd (Met name de Meiden van Staal met de Kaag 1). Dit kan beteken dat een aantal prijzen zoals gisteren uitgereikt, bij de verkeerde ploeg terecht gekomen zijn.

Dit lossen wij later op. In ieder geval hierbij de (dubbel) gecontroleerde gegevens.

zondag 3 april 22:02
In de laatste versie zijn ook in overleg met de FSN de gegevens van de Najade aangepast. Ook zijn de startnummers van de damesgigs – en betreffende tijden – gecorrigeerd.

maandag 4 april 22:52
In deze versie zijn ook de laatste checks gedaan op de finish video met de GIGS. Na controle zijn ook de heren teams van MOOS, Laura G en de Cornelis Douwes op de juiste tijden gezet. Verder is ook de Najade, conform de indeling op de FSN site in de 1ste klasse dames geplaats.

NB. als we morgen (5 april 2011) geen wijzigingen meer in register en tijdwaarnemingen ontvangen worden zowel de FSN klassement uitslagen als de wedstrijd prijzen op de site geplaatst en worden deze uitslagen naar de FSN gestuurd.

 

  Datum: 02-apr-11            
  Afstand: 11,100 [km]     Winnend Vermogen: 104,83
                 
  Berekening van de geleverde (gecorrigeerde) vermogens per roeier.
                Vermogen
            Echte Roei per roeier
Start
  No Naam CW N H/D roeitijd snelheid min straf
      kg/m     hh:mm:ss m/sec Watt
55   1 Rijp-10H 55,98  10 H-3 01:09:51 2,65 104,83
54   2 Grutte Bear 47,56   8 H-H 01:12:25 2,55 100,14
83   3 Mercator 30,38   8 H-H 01:03:30 2,91 94,08
84   4 Azorean High-6H 24,05   6 H-H 01:04:59 2,85 92,77
80   5 Zuyderzee-8H 33,08   8 H-1 01:05:43 2,82 92,63
57   6 Vergaan-8H 50,58   8 H-H 01:16:01 2,43 92,36
79   7 Kromme Dick 32,26   8 H-1 01:05:48 2,81 89,99
66   8 Cor de Bruin-2 36,43   8 H-3 01:10:06 2,64 84,40
31   9 Curved Wood-8H 29,21   8 H-3 01:05:07 2,84 84,01
56  10 Doorhaler-10H 48,69  10 H-3 01:11:56 2,57 83,64
58  11 W2-8H 40,63   8 H-H 01:13:07 2,53 83,16
82  12 Anthony van Hoboken 31,49   8 H-H 01:07:06 2,76 82,95
47  13 Guinevere 41,29   8 H-2 01:13:51 2,51 82,07
52 14 Te Maru-8H 54,28   8 H-1 01:21:07 2,28 81,91
69  15 Cor. Douwes-8H 36,87   8 H-3 01:12:02 2,57 78,85
43  16 Rotterdammer 2 49,54   8 H-1 01:19:43 2,32 78,67
45  17 The White One 54,58   8 H-2 01:22:40 2,24 77,91
76  18 Amazone-8H 27,34   8 H-1 01:05:29 2,83 77,37
67  19 Visbijvaarder-8H 36,37   8 H-1 01:12:24 2,56 76,63
68  20 Voorganck-8H 34,21   8 H-2 01:11:02 2,60 76,22
44  21 Avery 59,04   8 H-1 01:25:51 2,15 75,42
51  22 Ben Vossenaar 46,94   8 H-H 01:19:28 2,33 75,23
48  23 Kromhout-10H. ‘t 56,50  10 H-2 01:18:28 2,36 75,20
78  24 Gebr.van Amerongen-8H 30,38   8 H-H 01:08:40 2,69 74,78
74  25 Quo Vadis-8H 28,25   8 H-2 01:07:17 2,75 73,80
42  26 Boomsluiter 50,91   8 H-1 01:22:17 2,25 73,66
70  27 Red Pepper-8H 34,87   8 H-2 01:12:22 2,56 73,58
17  28 Garuda-6D 31,05   6 D-H 01:18:06 2,37 69,82
30  29 Kaag 1-8D 27,74   8 D-H 01:08:19 2,71 69,31
75  30 Caatje van Warmond-8H 26,28   8 H-1 01:07:05 2,76 69,27
73  31 Spiering II-8H 25,70   8 H-3 01:06:54 2,77 68,28
77  32 Vecht-8H. De 25,62   8 H-1 01:06:56 2,76 67,98
60  33 Witte Schuim. Het 28,15   8 H-3 01:09:49 2,65 65,98
64  34 Leugenaar 27,59   8 H-3 01:10:04 2,64 64,00
46  35 Stad Kampen 47,78  12 H-2 01:13:46 2,51 63,52
49  36 Maaike-10H 45,21  10 H-2 01:17:45 2,38 61,81
81  37 Evert Deddes 29,52   8 H-H 01:12:43 2,54 61,40
71  38 Schoonenvaarder-8H 35,46   8 H-2 01:17:47 2,38 60,52
53  39 Adamanteus 32,06   8 H-3 01:15:19 2,46 60,16
63  40 Voorbijganger-8H 27,05   8 H-3 01:11:31 2,59 59,07
11  41 Mac-8D De 26,53   8 D-2 01:11:05 2,60 58,98
6  42 Hjoed ’n Makkie 1-8D 45,20   8 D-H 01:25:39 2,16 58,13
5  43 Kaapse Pracht-8D. De 55,21   8 D-H 01:31:42 2,02 58,11
2  44 Najade-6D 33,67   6 D-1 01:25:31 2,16 58,00
72  45 Moos-8H 28,11   8 H-3 01:13:18 2,52 57,11
50  46 Hubert Jans2-10H 35,62   10 H-3 01:13:53 2,50 56,56
40  47 Bertha-10H 53,84  10 H-1 01:25:09 2,17 56,36
18  48 Trewes-3-8D 30,96   8 D-H 01:16:17 2,43 55,94
10  49 GIA-8D 43,69   8 D-H 01:26:15 2,14 55,05
9  50 Danser 34,34   6 D-H 01:28:00 2,10 54,39
59  51 Lootsman 26,90   8 H-2 01:13:27 2,52 54,32
28  52 Karakter-8D 26,57   8 D-H 01:13:31 2,52 53,52
61  53 Laura G. 24,68   8 H-3 01:12:13 2,56 52,39
41  54 Remex Liberus-10H 54,92  10 H-3 01:27:54 2,10 52,37
3  55 Skomskowster-6D 33,23   6 D-1 01:28:28 2,09 51,82
22  56 Tante Agaath 27,01   8 D-1 01:15:16 2,46 50,78
26  57 Voorbijganger-8D 24,82   8 D-1 01:13:12 2,53 50,63
65  58 Kaag 1-8H 23,49   8 H-3 01:11:53 2,57 50,55
19  59 Lytse Bear-8D 37,16   8 D-H 01:24:02 2,20 50,55
4  60 Bruzer-6D 30,58   6 D-1 01:27:07 2,12 49,90
27  61 Gebr.van Amerongen-8D 25,64   8 D-1 01:15:18 2,46 48,14
7  62 Murk-6D 34,75   6 D-2 01:32:21 2,00 47,77
24  63 Zuyderzee-8D 24,85   8 D-1 01:14:45 2,47 47,66
15  64 Amazone-8D 23,52   8 D-2 01:14:16 2,49 45,99
1  65 Waterheks 32,18   6 D-H 01:31:42 2,02 45,16
25  66 Spiering II-8D 22,71   8 D-2 01:14:01 2,50 44,85
23  67 Octopus-8D 26,48   8 D-2 01:18:15 2,36 44,41
20  68 Visbijvaarder-8D 28,79   8 D-2 01:20:44 2,29 44,05
12  69 Oksewiel 2-6D 28,11   6 D-1 01:29:26 2,07 42,46
29  70 Vecht-8D. De 23,53   8 D-2 01:17:22 2,39 40,80
21  71 Red Pepper-8D 26,53   8 D-2 01:21:23 2,27 39,64
14  72 Caatje van Warmond-8D 21,98   8 D-2 01:16:33 2,42 39,31
8  73 GIA-6D 34,79   6 D-H 01:40:07 1,85 37,73
16  74 Quo Vadis-8D 22,59   8 D-2 01:20:36 2,30 34,74
13  75 Moos-8D 24,38   8 D-2 01:38:03 1,89 21,08
62  76 Curved Wood-8H 14,33   8 H-3 02:52:52 1,07 2,34
87   1 Reflection   6 H-G 01:01:42 3,00
89   2 Vliegende Hollander   6 H-G 01:02:26 2,96
86   3 Silhouette   6 H-G 01:06:18 2,79
85   4 Sirene /Neptunus   6 H-G 01:08:36 2,70
33   5 Sirene   6 H-G 01:22:50 2,23
32   6 Reflection   6 D-G 01:11:42 2,58
34   7 Vliegende Hollander   6 D-G 01:11:45 2,58
35   8 Silhouette   6 D-G 01:13:29 2,52

 

Uitslagen 2010

Heren

Vechten op de Vecht 3 april 2010        
plaats sloepnaam roeitijd V(m/s) P(watt) sneller
1 Mercator 0:58:51 3,14 122,77 0
2 Ame Gijs-8H 1:11:50 2,58 115,82 55
3 Buffel-8H, De 1:02:46 2,95 110,92 79
4 Azorean High-10H 0:57:12 3,23 110,56 70
5 Anthony van Hoboken 1:02:41 2,95 110,48 89
6 Zuyderzee-8H 1:01:53 2,99 104,21 119
7 Vecht-8H. De 1:02:17 2,97 102,92 100
8 Amazone-8H 1:02:46 2,95 102,11 94
9 d’Isela-8H 1:02:55 2,94 98,97 162
10 Gebr.van Amerongen-8H 1:03:23 2,92 95,35 171
11 Red Pepper-8H 1:08:41 2,69 93,29 227
12 Quo Vadis-8H 1:04:11 2,88 92,74 202
13 Caatje van Warmond-8H 1:03:08 2,93 91,95 210
14 Curved Wood 1:04:17 2,88 90,54 194
15 Cor de Bruin 1:07:00 2,76 90,39 276
16 Doorhaler-8H 1:12:49 2,54 89,84 367
17 W2-8H 1:11:51 2,57 89,56 312
18 Rode-Draak-8H 1:17:21 2,39 87,46 304
19 HES Amsterdam-H12 1:09:11 2,67 84,9 285
20 Twister-8H 1:09:51 2,65 84,35 336
21 Buffel-8H, De 1:07:10 2,75 82,01 340
22 Jan van Schaffelaar 1:05:58 2,8 81,28 296
23 Witte Schuim. Het 1:06:35 2,78 80,92 345
24 AVI-MARIA-8H 1:25:11 2,17 78,41 462
25 Schoonenvaarder-8H 1:11:20 2,59 76,35 494
26 Witte Beer-8H 1:19:56 2,31 75,99 480
27 Epoxydus 1:08:14 2,71 75,15 368
28 Voorbijganger-8H 1:09:09 2,68 68,29 494
29 Remex Liberus-10H 1:23:06 2,23 66,14 630
30 Laura G. 1:08:16 2,71 64,04 653
31 Kaag 1-8H 1:09:07 2,68 60,66 520
32 Bertha-10H 1:23:52 2,21 60,13 761
34 Spiering II-8H 1:08:46 2,69 59,87 500
33 Bergenvaarder-8H 1:15:03 2,47 59,87 721
35 Plancius-8H 1:30:06 2,05 59,71 810
36 Curved Wood 1:10:30 2,62 56,78 563
37 Moos-8H 1:18:58 2,34 41,75 1093
38 Piet Haverkamp-10H 1:40:10 1,85 25,84 1717
39 Reflection 0:59:19 3,12   1434
40 Hollandsche Nieuwe 1:00:47 3,04   1521

Dames

Vechten op de Vecht 3 april 2010        
plaats sloepnaam roeitijd V(m/s) P(watt) sneller
1 Kaag 1-8D 1:09:34 2,66 64,34 0
2 Voorbijganger-8D 1:10:12 2,64 60,4 57
3 Tante Agaath 1:14:05 2,5 54,03 165
4 Vecht-8D. De 1:11:36 2,58 51,94 268
5 Red Pepper-8D 1:16:29 2,42 51,54 213
6 Gebr.van Amerongen-8D 1:12:41 2,55 51,43 267
7 Rode Draak-6D 1:28:42 2,09 49,18 342
8 Spiering II-8D 1:13:02 2,53 46,69 361
9 Caatje van Warmond-8D 1:14:26 2,49 43,31 425
10 Amazone-8D 1:17:02 2,4 40,36 579