Uitslagen 2015

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2015 (7e editie)

Update 4 april 2015:
Per abuis is de Schalkse Duoprijs naar de Visbyvaarder (Idunn & Freya) gegaan. Na correctie is gebleken dat d’Isela (Dames Isela & Heren d’Isela) de winnaar van de Schalkse Duoprijs moet zijn. In het overzicht hieronder zijn de juiste gegevens opgenomen.
De organisatie zal contact opnemen met de betrokken teams om e.e.a. recht te zetten. Onze excuses voor deze fout.

Update 13 april 2015:
Door een verkeerd FSN-nummer is het vermogen van de Bertha met een ongunstige CW berekend. Na herberekening met het juiste FSN-nummer is de Bertha van de 61e naar de 45e plaats op vermogen geklommen.

Prijswinnaars 2015

DAMES Sloep Team Tijd/Vermogen Beter
dan 2e met
 
Speedcup D’Isela Dames Isela 1:08:15 0:03:16
Hoofdklasse Lytse Bear De Stamgasten 66,89 W 4,58 W
1ste klasse Octopus Meerminnen 53,20 W 4,02 W
2de klasse Egbert Wagenborg WBS Wagenborg 59,18 W 4,05 W
Kuikensloep Egbert Wagenborg WBS Wagenborg 59,18 W 4,05 W
Kromhout Whaler Sir Lancelot Skynner Lancelot Ladies 50,44 W 3,66 W
Overall Lytse Bear De Stamgasten 66,89 W 4,58 W
GIG Gig Irene Too Roode Draecken 1:06:06 0:02:08
Gouden Standaerd Octopus Meerminnen 1:12:19 0:01:55
HEREN Sloep Team Tijd/Vermogen Beter
dan 2e met
 
Speedcup Azorean High Ferox 0:57:46 0:03:18
Hoofdklasse Visbyvaarder Freya 112,42 W 8,53 W
1ste klasse ’t Ankertje Saense Kat 98,08 W 17,27 W
2de klasse Octopus H28 79,08 W 3,30 W
3de klasse Viking Team Boskalis 82,19 W 2,90 W
Kuikensloep Visbyvaarder Freya 112,42 W 21,84 W
Kromhout Whaler De Vecht Spieringen Heren 2 83,46 W 1,72 W
Overall Serdon De Rietroeiers 103,90 W 1,44 W
GIG Silhouette De Onderneming 1:00:20 0:02:14
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:04:28 0:00:01
Sloepen Teams Gezamenlijke tijd Beter
dan 2e met
Schalkse Duoprijs D’Isela Dames Isela & Heren d’Isela 2:12:50 0:05:37
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar      

Uitslag Dames 2015

Datum: zaterdag 4 april 2015 Winnend Vermogen: 66,89 Watt
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid
in m/s
Vermogen
per roeier
in Watt
1 10 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:15:53 2,44 66,89
2 13 Pulp Fiction IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:14:52 2,47 62,30
3 2 Beluga Dames Woelwater Sneek Dames 6 D-H 1:14:40 2,48 62,08
4 17 Egbert Wagenborg WBS Wagenborg Dames 8 D-2 1:11:47 2,58 59,18
5 7 GIA light GIA Dames 8 D-H 1:21:15 2,28 58,23
6 30 D’Isela Dames Isela Dames 8 D-H 1:08:15 2,71 56,72
7 12 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 6 D-H 1:18:37 2,36 56,27
8 14 8 Beaufort Parels van Bru (Snoque Deux) Dames 8 D-2 1:16:04 2,43 55,12
9 8 Mare Australis Zuyderzeeroeiers dames Dames 8 D-H 1:25:01 2,18 54,96
10 15 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:12:19 2,56 53,20
11 3 Trochbiter Quo Vadis Dames 6 D-2 1:28:28 2,09 50,83
12 28 Sir Lancelot Skynner Lancelot Ladies Dames 8 D-H 1:12:45 2,54 50,44
13 5 Najade De 7 Gezusters Dames 6 D-1 1:24:16 2,20 49,18
14 6 Onvervaard De Tille Dames 6 D-1 1:29:03 2,08 48,62
15 24 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:14:56 2,47 48,51
16 11 Poolzee Ruige M8 Dames 8 D-2 1:23:29 2,22 47,08
17 27 De Vecht Spiering Dames 3 Dames 8 D-1 1:14:14 2,49 46,78
18 4 Zusje GIA Dames 6 D-H 1:27:55 2,11 46,58
19 29 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:11:46 2,58 46,58
20 18 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:15:13 2,46 45,47
21 9 Skomskowster Aldegeaster Skomskowers Dames 6 D-1 1:29:22 2,07 45,08
22 26 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-H 1:13:35 2,52 43,44
23 25 De Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:15:39 2,45 42,02
24 19 Jan van den Berg Ver. Roeiploeg Urk Dames 8 D-1 1:20:37 2,30 41,80
25 20 Caatje van Warmond Kaagse bluf Dames 8 D-2 1:15:56 2,44 38,66
26 22 De Gebroeders van Amerongen De Spieringen Dames 1 Dames 8 D-1 1:17:51 2,38 37,71
27 1 Team Spirit Masrova Dames 6 D-2 1:26:52 2,13 36,75
28 23 Moos Moos & Co Dames 8 D-2 1:23:18 2,22 31,28
29 16 Bergenvaarder Tyr Dames 8 D 1:11:31 2,59 2,20
30 36 Gig Irene Too Roode Draecken Dames 6 1:06:06 2,80
31 35 Treasure Chillies Dames 6 1:08:14 2,71
32 33 Royal Blue Tante Agaath Dames 6 1:08:38 2,70
33 37 Sirene Dames SpiegelDraecken Dames 6 1:10:05 2,64
34 32 Reflection Team Bootox Dames 6 1:13:03 2,53
35 34 Majestic 5.0 Dames 6 1:14:53 2,47
36 31 Silhouette Team Blont Dames 6 1:17:22 2,39

Uitslag Heren 2015

Datum: zaterdag 4 april 2015 Winnend Vermogen: 112,42 Watt
Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid
in m/s
Vermogen
per roeier
in Watt
1 67 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:03:14 2,93 112,42
2 54 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:15:50 2,44 103,90
3 73 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:04:28 2,87 102,46
4 56 De Grutte Bear De Grutte Bear Heren 8 H-H 1:10:04 2,64 99,91
5 51 ’t Ankertje Saense Kat Heren 8 H-1 1:17:39 2,38 98,08
6 77 Azorean High Ferox Heren 10 H-H 0:57:46 3,20 93,61
7 72 Razende Snol GIA Heren 8 H-H 1:09:46 2,65 93,43
8 59 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:11:09 2,60 93,12
9 74 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 8 H-H 1:08:38 2,70 92,44
10 53 Hjoed ’n Makkie 2 SRV Hjoed ’n Makkie Heren 8 H-H 1:12:15 2,56 91,79
11 68 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:05:14 2,84 90,58
12 70 De Vecht Spieringen Heren 2 Heren 8 H-H 1:04:55 2,85 83,46
13 57 Iwan Franco Woelwater Heren 8 H-H 1:13:40 2,51 82,60
14 52 Sloepweesje Roeiploeg Sloepweesje Heren 8 H-H 1:18:56 2,35 82,44
15 94 Viking Team Boskalis Heren 8 H-3 1:18:06 2,37 82,19
16 71 De Gebroeders van Amerongen De Spiering Heren 4 Heren 8 H-H 1:04:29 2,87 81,74
17 60 Oksewiel I Den Bealch Heren 8 H-H 1:13:52 2,51 81,31
18 82 Bergenvaarder DMRC-DEVENTER Heren 8 H-1 1:09:08 2,68 80,82
19 85 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:17 2,67 80,11
20 62 Haarlemmerhout Haerlemsche Heeren Heren 8 H-1 1:06:24 2,79 79,63
21 69 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-3 1:08:56 2,69 79,29
22 84 Octopus H28 Heren 8 H-2 1:07:48 2,73 79,08
23 103 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:50 2,35 78,24
24 96 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-1 1:17:35 2,39 76,96
25 95 Vergaan SV Gaan’87 Heren 8 H-1 1:15:48 2,44 76,79
26 55 Fjoer Fugel Roeiteam Fjoer Fugel Heren 8 H-2 1:09:45 2,65 75,78
27 75 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-3 1:01:04 3,03 74,95
28 63 Mercator STC-3 Heren 8 H-2 1:04:24 2,87 74,35
29 64 Evert Deddes STC-2 Heren 8 H-H 1:07:35 2,74 74,30
30 108 Guinevere Snoque Deux Heren 8 H-H 1:13:33 2,52 73,91
31 76 D’Isela Heren d’Isela Heren 8 H-1 1:04:35 2,87 73,20
32 66 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-H 1:09:41 2,66 70,60
33 102 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:18:07 2,37 69,82
34 80 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:11:04 2,61 68,64
35 61 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-H 1:14:45 2,48 68,26
36 83 Roy Hesterman De Kasteelheeren Heren 8 H-3 1:11:25 2,59 66,75
37 107 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-3 1:20:42 2,29 65,06
38 111 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Heren 8 H-1 1:18:24 2,36 64,78
39 58 Schokland Zuyderzeeroeiers Heren 8 H-3 1:22:07 2,25 64,78
40 65 Zuyderzee Krijgsmannen Heren 8 H-1 1:07:40 2,74 63,33
41 41 De Mac De Mac Mix 8 H-2 1:07:57 2,72 62,05
42 93 Team Spirit Masrova Heren 6 H-3 1:17:35 2,39 61,68
43 78 Jan van Riebeeck Heren 1 Heren 8 H-3 1:13:06 2,53 61,09
44 104 Maaike Maaike – ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:02 2,34 59,07
45 101 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-1 1:26:04 2,15 58,98
46 100 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-3 1:16:30 2,42 58,05
47 106 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-3 1:29:49 2,06 57,41
48 105 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:20:58 2,29 57,41
49 109 Barbarossa De Stichtse Roeiers Heren 8 H-3 1:12:15 2,56 57,33
50 39 Thussen Uit Thussen Uit Mix 10 H-2 1:07:02 2,76 55,06
51 89 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:12:26 2,56 51,61
52 87 Caatje van Warmond Kaagschuim Heren 8 H-1 1:10:45 2,62 51,16
53 90 Spiering II De Spieringen, Heren III Heren 8 H-3 1:09:09 2,68 50,57
54 97 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-3 1:31:19 2,03 49,57
55 110 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-3 1:16:52 2,41 48,62
56 50 Kaag 1 Kaagermix Mix 8 H-3 1:12:43 2,55 48,50
57 40 Curved Wood Spiering Mix 7 Mix 8 D-2 1:10:47 2,62 48,08
58 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-3 1:16:48 2,41 46,20
59 79 Het Witte Schuim (HWS) Het Laatste Rukje (HLR) Heren 8 H-3 1:14:26 2,49 45,87
60 81 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:18:27 2,36 45,70
61 38 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Mix 8 H-3 1:30:49 2,04 44,47
62 86 Curved Wood De Spieringen Heren 1 Heren 8 H-3 1:12:43 2,55 44,40
63 88 Laura G Loodsen A’dam-IJmond Heren 8 H-3 1:15:02 2,47 43,74
64 91 Amazone De Spiering Heren 5 Heren 8 H-3 1:13:11 2,53 42,33
65 112 Silhouette De Onderneming Heren 6 1:00:20 3,07
66 42 United Dragons United Dragons Mix 16 1:02:15 2,97
67 115 Irene Too Draeckjes Heren 6 1:02:34 2,96
68 116 Royal Blue Zwarte Draecken Heren 6 1:03:06 2,93
69 114 Reflection Blaauwe Draecken Heren 6 1:05:20 2,83
70 92 Groot & Grut 2 De Maatjes Heren 4 1:14:52 2,47