Prijzen 2022 – gecorrigeerd

Door een fout in de tijdregistratie zijn er een paar wijzigingen in de prijzen t.o.v. hoe de prijzen zijn uitgereikt. Onze excuses aan de benadeelde teams. We treden binnenkort in contact met de betrokken prijswinnaars om de prijsuitwisseling te regelen.

Hieronder de prijswinnaars na herberekening. In dikgedrukt de prijzen die naar een ander team gaan.

DAMES
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
1ste klasse Vrijbuiter Pirata’s 1:24:09 51,91 W 4,70 W
2de klasse Gebroeders van Amerongen De Spiering – Dames 1 1:23:07 35,83 W 10,19 W
Kuikensloep West-Arvada Dames West-Arvada 1:14:33 50,31 W 2,41 W
Kromhout Whaler Kaag 1 Meiden van Staal 1:17:39 40,27 W 4,45 W
Overall Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 2 Ooit Blond 1:20:16 n.v.t. 0:00:59
Pilot GIG Jan van Buuren Vliegende Draecken 1:14:51 n.v.t. 0:02:51
Gouden Standaerd Dolman Meidenloos 1:18:44 n.v.t. 0:00:00
HEREN
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
1ste klasse Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies 1:21:41 82,35 W 0,08 W
2de klasse Willemsvaarder Willemsvaarders 1:11:58 73,33 W 2,91 W
Kuikensloep Bergenvaarder Freya 1:08:44 87,48 W 6,67 W
Kromhout Whaler Gebroeders van Amerongen Voorpampus 1:09:06 69,95 W 8,59 W
Overall Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 MDT 1:13:29 n.v.t. 0:01:51
Pilot GIG Victory Gent All Men 1 1:02:22 n.v.t. 0:00:01
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:08:59 n.v.t. 0:00:07
OVERIGEN
  Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten The Dutch Dragons The Dutch Dragons 1:04:14 0:03:20
  Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Duoprijs Azorean High Azorean High Dames & Ferox Heren 1 2:08:29 0:20:20
  Sloep Teams Reden
Pechprijs ’t Haasje De Vijf Zalmen Wout’s Mix & Vitalis 280 Boord gescheurd / dol gebroken

Uitslagen 2022

UPDATE zondag 3 april 2022: Naar aanleiding van een fout die we pas na de prijsuitreiking ontdekten in onze tijdregistratie hebben we een herberekening uitgevoerd. Hieronder de gecorrigeerde uitslagen.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
115Pulp FictionDe IJsselmeerminnenDames 8D-H1:15:272,5468,67
28OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8D-H1:14:422,5761,88
35Tréwes 3Trewes 3Dames 8D-H1:16:162,5160,90
416Azorean HighAzorean High DamesDames 8D-H1:08:522,7854,50
54SteenbokSkarrefammenDames 8D-H1:20:032,3954,38
61SloepweesjeRuige M8Dames 8D-H1:29:472,1354,07
77Vrouwe GeertruidaWoelwater dames 1Dames 8D-H1:15:312,5453,64
822VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:24:092,2851,91
92Mare AustralisMare AustralisDames 8D-H1:29:152,1551,30
1014West-ArvadaDames West-ArvadaDames 8D-H1:14:332,5750,31
1110Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-H1:20:582,3749,59
126Mata HariMata HariesDames 8D-H1:16:482,5048,01
139Baron van GhentBaronessenDames 8D-H1:18:282,4447,90
1412De PaardekreekSloeproeiteam De PaardekreekDames 8D-H1:18:022,4647,81
1533Roy HestermanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:522,4347,21
1630DolmanMeidenloosDames 8D-11:18:442,4346,34
1724De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:25:192,2545,61
1823EasedaleHigh M8’sDames 8D-11:30:522,1145,48
193GIA lightGia LightDames 8D-H1:28:472,1645,18
2026ChaosZonnestraal TheaDames 8D-11:18:442,4344,64
2128IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:20:432,3743,49
2220InterballastInterballastDames 8D-11:31:252,1042,24
2311Wetter WrotterWetterspettersDames 8D-H1:20:212,3942,07
2425Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:26:032,2341,95
2534Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:17:392,4740,27
2627MU20FLOWDames 8D-11:19:552,4039,99
2731OctopusMeerminnenDames 8D-11:22:122,3338,35
2836d’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:21:232,3636,90
2932VisbyvaarderIdunnDames 8D-11:23:102,3036,78
3017Gebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 1Dames 8D-21:23:072,3135,83
3135De VechtDe Spiering – Dames 3Dames 8D-11:23:482,2933,46
3229VoorbijgangerKaagseblufDames 8D-11:27:092,2029,57
3321MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-11:46:351,8027,05
3419BlisterBlisterDames 6D-21:37:321,9725,64
3518Moos’t Juiste TuigDames 8D-21:32:262,0723,74

Heren FSN-sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 62 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 H-H 1:04:59 2,95 118,08
2 57 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 H-H 1:11:45 2,67 115,59
3 58 Grutte Bear Stichting Sloeproeien Joure Heren 8 H-H 1:13:02 2,62 108,21
4 63 Azorean High Ferox Heren 1 Heren 10 H-H 0:59:37 3,21 99,35
5 54 Serdon Rietroeiers Heren 8 H-H 1:19:27 2,41 98,90
6 55 Tréwes 1 Trewes 1 Heren 8 H-H 1:14:42 2,57 96,75
7 60 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:08:59 2,78 94,43
8 53 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:46 2,50 91,97
9 61 Bergenvaarder Freya Heren 8 H-H 1:08:44 2,79 87,48
10 52 Murk Heren Naarden Murk Heren 8 H-H 1:19:17 2,42 84,03
11 95 Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies Heren 8 H-1 1:21:41 2,35 82,35
12 93 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:21:59 2,34 82,27
13 111 Mighty Mo The Boys of Summer Heren 8 H-1 1:11:25 2,68 80,81
14 96 Wetter Fretter GRSV Heren 8 H-1 1:22:36 2,32 80,71
15 117 L8 L8 Heren 8 H-1 1:09:20 2,76 77,81
16 101 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 H-1 1:13:18 2,61 77,38
17 102 Seelandia Sloeproeien Zeeland Heren 6 H-1 1:13:41 2,60 77,20
18 116 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 H-1 1:09:09 2,77 74,86
19 81 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 H-2 1:11:58 2,66 73,33
20 97 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 H-1 1:23:36 2,29 72,67
21 100 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Mixed 2 Gemengd 10 H-1 1:16:32 2,50 72,14
22 109 W2 Roeisloep Vereniging Muiden Heren 8 H-1 1:15:59 2,52 71,36
23 99 Polynoom Fifty Shades of Pain Gemengd 10 H-1 1:17:19 2,48 70,59
24 119 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-1 1:05:20 2,93 70,47
25 70 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:08 2,36 70,42
26 87 Gebroeders van Amerongen Voorpampus Heren 8 H-2 1:09:06 2,77 69,95
27 108 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:21:16 2,36 67,63
28 107 Vrijbuiter Schuimkoppen Heren 8 H-1 1:20:13 2,39 67,18
29 105 Rijp KasteelHeeren Heren 10 H-1 1:17:53 2,46 67,00
30 94 Maaike Maaike Mannen Heren 10 H-1 1:20:21 2,39 65,81
31 71 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:47 2,40 65,61
32 115 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:14:29 2,57 63,59
33 98 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-1 1:26:30 2,22 63,42
34 88 Anthony van Hoboken STC-1 Gemengd 8 H-2 1:13:21 2,61 63,29
35 118 Doorgáán Vergáán ’87 Heren 10 H-1 1:10:12 2,73 62,81
36 59 Evert Deddes STC-2 Gemengd 8 H-H 1:14:58 2,56 61,83
37 92 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 H-1 1:28:46 2,16 61,65
38 86 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 H-2 1:10:52 2,70 61,37
39 76 Doordouwer Roeiploeg Utrecht Heren Heren 8 H-2 1:20:17 2,39 59,60
40 113 Mooder Maas Span Herres Heren 8 H-1 1:16:07 2,52 58,57
41 79 Igor Sloeproeivereniging Nieuwendam Heren 6 H-2 1:20:26 2,38 58,27
42 66 Averij Team Averij Heren 8 H-2 1:31:22 2,10 57,46
43 112 Schonenvaarder BURI Heren 8 H-1 1:17:23 2,48 56,91
44 78 Jan van Riebeeck De Helling Gemengd 8 H-2 1:17:39 2,47 55,25
45 90 HES HES Amsterdam Heren 12 H-2 1:15:50 2,53 53,01
46 69 Naruthi Team Naarden Heren 8 H-2 1:26:53 2,21 52,48
47 80 Spiering II De Spiering – Heren 3 Heren 8 H-2 1:13:12 2,62 52,20
48 72 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Mixed 1 Gemengd 10 H-2 1:25:43 2,24 52,08
49 106 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 H-1 1:16:36 2,50 51,12
50 73 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:20:25 2,38 50,23
51 114 Epoxydus Haarlemse Mix Heren 8 H-1 1:16:18 2,51 48,04
52 84 Lootsman Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 H-2 1:15:56 2,52 47,35
53 75 De Zeeleeuw SV. Osiris Gemengd 8 H-2 1:25:43 2,24 46,95
54 74 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:27:57 2,18 46,80
55 104 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 H-1 1:20:17 2,39 46,65
56 91 Leitsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:21:45 2,34 40,33
57 77 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:22:57 2,31 38,99
58 67 Labora Stulti Heren van Almere Gemengd 8 H-2 1:41:32 1,89 38,68
59 103 Vrouwe Marianne De Batavier Gemengd 8 H-1 1:25:14 2,25 38,33
60 85 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:18:53 2,43 36,13
61 83 Laura-G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:28 2,24 35,22
62 82 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 H-2 1:21:17 2,36 34,58
63 64 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:41:10 1,89 32,76
64 65 Zeeolifant Roeiteam Zeeolifant Heren 14 H-2 1:31:32 2,09 28,23
65 89 Castor Roeien in Herstel Heren 12 H-2 1:33:55 2,04 27,16
66 68 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:43:20 1,85 26,57

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s Reden uitsluiting FSN
1 127 Victory Gent All Men 1 GIG Heren 6 1:02:22 3,07 Geen FSN sloep
2 133 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:02:23 3,07 Geen FSN sloep
3 48 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:04:14 2,98 Geen FSN sloep
4 134 Amuda Roets GIG Heren 6 1:04:25 2,98 Geen FSN sloep
5 50 United Dragons United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:07:34 2,84 Geen FSN sloep
6 131 De Vegt Draeckjes GIG Heren 6 1:07:53 2,82 Geen FSN sloep
7 130 Royal Blue Marlin GIG Heren 6 1:08:05 2,82 Geen FSN sloep
8 132 Goldrush Imagine Dragons GIG Heren 6 1:08:57 2,78 Geen FSN sloep
9 51 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:08:59 2,78 Geen FSN sloep
10 129 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Heren 6 1:12:38 2,64 Geen FSN sloep
11 126 Groot & Grut 3 MDT St. Ayles Skiff Heren 4 1:13:29 2,61 Geen FSN sloep
12 128 Jan van Buuren ManCo GIG Gemengd 6 1:13:31 2,61 Geen FSN sloep
13 44 Jan van Buuren Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:14:51 2,56 Geen FSN sloep
14 42 Groot & Grut 5 Batavieren Mix open St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:15:20 2,54 Geen FSN sloep
15 49 Ballast Nedam Concrete Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:15:29 2,54 Geen FSN sloep
16 123 Groot & Grut 2 Tim’s Thunder Team St. Ayles Skiff Heren 4 1:15:42 2,53 Geen FSN sloep
17 120 De Passie De Niekarkers St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:04 2,52 Geen FSN sloep
18 41 Groot & Grut 4 Batavieren Mix 50+ St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:54 2,49 Geen FSN sloep
19 124 Groot & Grut 5 Riviermonsters St. Ayles Skiff Heren 4 1:17:14 2,48 Geen FSN sloep
20 47 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Dames 6 1:17:42 2,47 Geen FSN sloep
21 110 Chaos Chaos Kuikensloep Heren 8

1:19:35

(50,23 W)

2,41 Geen geldige sleepwaarde voor H8
22 39 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:16 2,39 Geen FSN sloep
23 46 Silhouette Blont GIG Dames 6 1:21:13 2,36 Geen FSN sloep
24 37 De Passie Zuidwal dames open St. Ayles Skiff Dames 4 1:21:15 2,36 Geen FSN sloep
25 121 Groesplaat Vitalis 1 St. Ayles Skiff Heren 4 1:22:29 2,32 Geen FSN sloep
26 45 Frank en Vrij Agua GIG Dames 6 1:22:36 2,32 Geen FSN sloep
27 125 Groot & Grut 4 De Vrienden van Mooie Nel St. Ayles Skiff Heren 4 1:23:06 2,31 Geen FSN sloep
28 40 Groot & Grut 3 Batavieren Dames St. Ayles Skiff Dames 4 1:23:56 2,28 Geen FSN sloep
29 43 Smal Weesp De Spiering – Dames 2 GIG Dames 6 1:31:45 2,09 Geen FSN sloep
30 38 De Vijf Zalmen Wout’s Mix St. Ayles Skiff Gemengd 4 Niet gefinished Geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

Prijzen 2022

De prijzen zoals uitgereikt tijdens de 14e editie van Vechten op de Vecht op zaterdag 2 april 2022.

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklassePulp FictionDe IJsselmeerminnen1:15:2768,67 W6,79 W
1ste klasseVrijbuiterPirata’s1:24:0951,91 W4,70 W
2de klasseGebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 11:23:0735,83 W10,19 W
KuikensloepWest-ArvadaDames West-Arvada1:14:3350,31 W2,41 W
Kromhout WhalerKaag 1Meiden van Staal1:17:3940,27 W4,45 W
OverallPulp FictionDe IJsselmeerminnen1:15:2768,67 W6,79 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 2Ooit Blond1:20:43n.v.t.0:00:32
Pilot GIGJan van BuurenVliegende Draecken1:15:22n.v.t.0:02:53
Gouden StandaerdDolmanMeidenloos1:18:4446,34 W0:00:00
ChaosZonnestraal Thea1:18:4444,64 W0:00:00
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseStielen BearRoeiteam Stielen Bear1:12:18111,96 W0,55 W
1ste klasseBoomsluiterPort of Amsterdam1:22:4779,36 W0,12 W
2de klasseWillemsvaarderWillemsvaarders1:12:3370,74 W2,24 W
KuikensloepBergenvaarderFreya1:09:3882,74 W4,59 W
Kromhout WhalerGebroeders van AmerongenVoorpampus1:09:3268,50 W9,04 W
OverallStielen BearRoeiteam Stielen Bear1:12:18111,96 W0,55 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 3MDT1:14:40n.v.t.0:01:04
Pilot GIGVictoryGent All Men 11:03:19n.v.t.0:00:14
Gouden StandaerdGebroeders van AmerongenVoorpampus1:09:3268,50 W0:00:16
OVERIGEN
SloepTeamTijdBeter dan 2e met
DrakenbotenUnited DragonsUnited Dragons1:07:230:01:59
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
DuoprijsAzorean HighAzorean High Dames & Ferox Heren 12:09:120:20:15
SloepTeamsReden
Pechprijs ’t HaasjeDe Vijf ZalmenWout’s Mix & Vitalis 280Gangboord gescheurd

Prijzen 2021

 

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseAzorean HighFerox Dames1:07:0357,72 W57,72 W
1ste klasseElle6Lemster Leeuwkes1:14:2664,07 W16,35 W
2de klasseDe Gebroeders van AmerongenDe Spiering Combi Dames 1 & 21:23:0933,14 W33,14 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 5Ooit Blond1:18:32n.v.t.22:41:28
Regio speedcupRoy HestermanMeidenloos1:17:24n.v.t.0:02:45
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseGrutte BearStichting Sloeproeien Joure1:10:46107,39 W8,93 W
1ste klasseBoomsluiterPort of Amsterdam1:17:4792,89 W8,14 W
2de klasseIgorH61:13:0273,96 W1,76 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 3Martin’s Dream Team1:10:25n.v.t.0:00:55
Pilot GIGRoyal BlueRoets1:04:25n.v.t.0:01:55
Regio SpeedcupDe Gebroeders van AmerongenVoor-Pampus (Spiering H4)1:07:39n.v.t.0:00:32
OVERIGEN
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
Regio DuoprijsDe VechtDe Spiering Dames 3 + De Spiering Combi Heren 1 & 22:30:110:00:35
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

Uitslagen 2021

Hoewel er dit jaar ivm het Coronavirus nog niet voor het FSN klassement geroeid werd, zijn hieronder de uitslagen te vinden zoals ze normaliter berekend worden.

Update: De afstand van het parcours is dit jaar vastgesteld op 11.300 meter. Onderstaande uitslagen zijn op basis hiervan herberekend ten opzichte van de uitslagen die gedeeld zijn direct na de wedstrijd.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
19Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:262,5364,07
211Azorean HighFerox DamesDames 8D-H1:07:032,8157,72
37Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:242,4347,72
46IgorD8Dames 8D-11:17:512,4246,47
52PolynoomRuige M8’sDames 10D-11:28:422,1240,45
610De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:20:092,3538,43
78De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Combi Dames 1 & 2Dames 8D-21:23:092,2633,14
81InterballastInterballastDames 8D-11:38:081,9229,90

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
133Grutte BearStichting Sloeproeien JoureHeren 8H-H1:10:462,66107,39
241Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H1:00:143,1398,46
319BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:17:472,4292,89
439DoorgáánGaan ’87Heren 8H-11:05:152,8984,76
538L8L8Heren 8H-11:07:102,8081,47
620’t AnckertjeSaense KatHeren 8H-H1:23:312,2677,72
737BergenvaarderFreyaHeren 8H-H1:09:342,7176,75
821MaaikeMaaike ’t Juiste TuigHeren 10H-11:15:592,4874,31
929IgorH6Heren 6H-21:13:022,5873,96
1040KerwoodKrijgsmannenHeren 12H-11:08:112,7673,40
1124DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:452,5273,23
1223PolynoomFifty Shades of SloepweesjesHeren 10H-11:15:002,5172,86
1318’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:17:212,4372,19
1417MurkTeam MurkHeren 8H-H1:20:282,3471,83
1535OctopusH28Heren 8H-11:11:082,6569,83
1636De Gebroeders van AmerongenVoor-Pampus (Spiering H4)Heren 8H-21:07:392,7867,01
1712De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:24:362,2366,37
1814VrijbuiterSchuimkoppenGemengd 8H-11:19:142,3865,28
1922W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:512,4563,36
2016AverijAverijHeren 8H-21:28:112,1461,81
2132De VechtDe Spiering Combi Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:022,6961,47
2213ChaosChaosHeren 8H-21:15:262,5056,91
2334Roy HestermanKasteelherenGemengd 8H-11:15:442,4956,08
2431Curved WoodDe Spiering Heren 7Heren 8H-21:11:562,6251,60
2515DoordrijverRoeiploeg Utrecht MixedGemengd 10H-21:24:272,2351,27
2630KaatjeVOKHeren 8H-21:23:582,2436,04

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
143Royal BlueRoetsGIGHeren 61:04:252,92geen FSN sloep
242Jan van BuurenImagine dragonsGIGHeren 61:06:202,84geen FSN sloep
326Groot & Grut 3Martin’s Dream TeamSt. Ayles SkiffHeren 41:10:252,67geen FSN sloep
44Groot & Grut 4Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:11:202,64geen FSN sloep
527Groot & Grut 1RiviermonstersSt. Ayles SkiffHeren 41:13:382,56geen FSN sloep
625Groot & Grut 4Oude StompSt. Ayles SkiffHeren 41:13:432,55geen FSN sloep
75De PassieNiekarkersSt. Ayles SkiffGemengd 41:17:472,42geen FSN sloep
83Groot & Grut 5Ooit BlondSt. Ayles SkiffDames 41:18:322,40geen FSN sloep
928De PassieOp AvontuurSt. Ayles SkiffGemengd 41:25:262,20geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

Uitslagen 2020

Hierbij de uitslagen. In beide races vandaag roeiden herenteams. In de uitslag hebben we de tijden van de herenteams van beide races samengevoegd tot een lijst. Dit is natuurlijk niet conform de formele FSN regels maar geeft toch een prachtig beeld.

NB: De afstand van het parcours was dit jaar 11.400 meter, ipv de gebruikelijke 11.110 meter.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeam RoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
111Azorean HighFerox damesDames 8D-H1:04:482,9367,49
222Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:272,5566,41
319Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:26:372,1957,00
46VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:21:582,3256,01
52De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:20:492,3554,32
621DoordrijverRoeiploeg Utrecht DamesDames 10D-11:22:562,2951,79
75Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:292,4549,36
84DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:262,4245,87
93Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:24:382,2443,53
108MoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)Dames 8D-21:17:362,4543,07
1110IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:22:092,3140,28
1220InterballastInterballastDames 8D-11:32:232,0639,38
137De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:24:092,2632,91
141de Blisterde BlisterDames 6D-21:34:442,0130,69
159De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:33:252,0324,73

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeam RoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
146OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:04:442,94119,19
257Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H0:59:283,20107,96
334BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:18:042,4394,79
453L8L8Heren 8H-11:05:082,9294,73
530BergenvaarderFreyaHeren 8H-H1:07:152,8391,98
635MurkTeam MurkHeren 6H-H1:19:022,4091,39
754MU20Krijgsmannen – HXIVHeren 8H-H1:05:222,9191,30
855DoorgáánGáán’87Heren 8H-11:04:552,9389,47
940De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:20:132,3784,23
1038VrijbuiterSchuimkoppenHeren 8H-11:15:442,5182,36
1142MaaikeMaaike – ’t Juiste TuigHeren 10H-11:14:262,5582,17
1228OctopusH28Heren 8H-11:09:122,7579,64
1352De Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-21:06:172,8776,91
1451HaarlemmerhoutHaerlemse herenHeren 8H-11:08:202,7876,30
1544DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:472,5475,57
1623Vrouwe ElisabethMixteam WV De HellingGemengd 8H-11:11:412,6574,23
1756YellowfinVrienden van de YellowfinHeren 10H-11:04:092,9673,11
1837AverijAverijHeren 8H-21:26:222,2070,90
1929Last of the TitanicTiogHeren 8H-11:11:592,6470,39
2025VisbyvaarderBaldrHeren 8H-21:11:222,6669,23
2143’t HaakieCVV VletterliedenHeren 8H-11:20:332,3667,27
2245Roy HestermanKasteel HeerenHeren 8H-11:12:522,6166,71
2347W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:532,4765,50
2426WillemsvaarderWillemsvaardersHeren 8H-21:13:302,5964,11
2539’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:21:282,3363,53
2624Jan van RiebeeckWV De Helling mixteamGemengd 8H-21:14:352,5562,20
2748IgorSloeproeivereniging NieuwendamHeren 6H-21:17:582,4462,09
2831VisioenMaritieme Academie HarlingenHeren 8H-21:23:342,2761,02
2950De VechtDe Spiering Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:572,6860,49
3013KaatjeVereniging Oud Kwekelingen Zeevaartschool AmsterdamHeren 8H-21:14:322,5556,92
3133De ZeeleeuwSV OsirisGemengd 8H-21:21:082,3456,38
3249’t Oude Dock’t Oude DockHeren 10H-21:18:232,4253,37
3341Forel40+Heren 8H-21:26:342,1950,89
3432Labora StultiHeren van almereGemengd 8H-21:33:062,0449,98
3536BerthaZonder DollenHeren 10H-21:29:562,1149,41
3614Curved WoodDe Spiering Heren 7Heren 8H-21:18:282,4238,01

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
116AmudaRoetsGIGHeren 60:59:203,20geen FSN sloep
218Ballast NedamConcrete DragonsDrakenbootGemengd 161:04:072,96geen FSN sloep
317SilhouetteImagine DragonsGIGHeren 61:08:052,79geen FSN sloep
415BZNMancoGIGGemengd 61:11:362,65geen FSN sloep
512G&G 3 (NL005)Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:12:202,63geen FSN sloep

Prijzen 2020

 

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseAzorean HighFerox dames1:04:4869,69 W10,30 W
1ste klasseElle6Lemster Leeuwkes1:14:2768,74 W10,76 W
2de klasseMoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)1:17:3644,23 W10,39 W
KuikensloepDe Leuve(G)Leuve1:20:4956,14 W4,97 W
Kromhout WhalerMoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)1:17:3644,23 W10,39 W
OverallAzorean HighFerox dames1:04:4869,69 W0,95 W
Gouden StandaerdRoy HestermanMeidenloos1:17:29n.v.t.0:00:57
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseOrkaanDe Heeren XIV1:04:44124,73 W11,99 W
1ste klasseL8L81:05:0898,55 W0,05 W
2de klasseDe SkeveSlappe Peddels1:20:1387,69 W7,00 W
KuikensloepOctopusH281:09:1282,69 W13,39 W
Kromhout WhalerDe Gebroeders van AmerongenVoor Pampus1:06:1780,70 W17,63 W
OverallOrkaanDe Heeren XIV1:04:44124,73 W11,99 W
Gouden StandaerdOrkaanDe Heeren XIV1:04:44n.v.t.0:00:38
OVERIGEN
SloepTeamTijdBeter dan 2e met
DrakenbotenBallast NedamConcrete Dragons1:04:0722:55:53
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
Schalkse DuoprijsAzorean HighFerox dames & Ferox Heren2:04:160:26:05
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

Uitslagen 2020

Hoewel er dit jaar ivm het Coronavirus niet voor het FSN klassement geroeid werd, zijn hieronder de uitslagen te vinden zoals ze normaliter berekend worden.

NB: De afstand van het parcours was dit jaar 11.400 meter, ipv de gebruikelijke 11.110 meter.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
111Azorean HighFerox damesDames 8D-H1:04:482,9367,49
222Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:272,5566,41
319Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:26:372,1957,00
46VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:21:582,3256,01
52De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:20:492,3554,32
621DoordrijverRoeiploeg Utrecht DamesDames 10D-11:22:562,2951,79
75Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:292,4549,36
84DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:262,4245,87
93Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:24:382,2443,53
108MoosMoos en Co (’t Juiste Tuig)Dames 8D-21:17:362,4543,07
1110IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:22:092,3140,28
1220InterballastInterballastDames 8D-11:32:232,0639,38
137De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:24:092,2632,91
141de Blisterde BlisterDames 6D-21:34:442,0130,69
159De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:33:252,0324,73

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
146OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:04:442,94119,84
257Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H0:59:283,20108,54
334BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:18:042,4395,31
453L8L8Heren 8H-11:05:082,9295,25
535MurkTeam MurkHeren 6H-H1:19:022,4091,88
654MU20Krijgsmannen – HXIVHeren 8H-H1:05:222,9191,80
755DoorgáánGáán’87Heren 8H-11:04:552,9389,96
840De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:20:132,3784,69
938VrijbuiterSchuimkoppenHeren 8H-11:15:442,5182,81
1042MaaikeMaaike – ’t Juiste TuigHeren 10H-11:14:262,5582,62
1128OctopusH28Heren 8H-11:09:122,7580,07
1252De Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-21:06:172,8777,33
1351HaarlemmerhoutHaerlemse herenHeren 8H-11:08:202,7876,71
1444DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:472,5475,98
1556YellowfinVrienden van de YellowfinHeren 10H-11:04:092,9673,51
1637AverijAverijHeren 8H-21:26:222,2071,28
1743’t HaakieCVV VletterliedenHeren 8H-11:20:332,3667,64
1845Roy HestermanKasteel HeerenHeren 8H-11:12:522,6167,07
1947W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:532,4765,86
2039’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:21:282,3363,88
2148IgorSloeproeivereniging NieuwendamHeren 6H-21:17:582,4462,43
2231VisioenMaritieme Academie HarlingenHeren 8H-21:23:342,2761,35
2350De VechtDe Spiering Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:572,6860,82
2433De ZeeleeuwSV OsirisGemengd 8H-21:21:082,3456,68
2549’t Oude Dock’t Oude DockHeren 10H-21:18:232,4253,66
2641Forel40+Heren 8H-21:26:342,1951,16
2732Labora StultiHeren van almereGemengd 8H-21:33:062,0450,25
2836BerthaZonder DollenHeren 10H-21:29:562,1149,68

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
116AmudaRoetsGIGHeren 60:59:203,20geen FSN sloep
218Ballast NedamConcrete DragonsDrakenbootGemengd 161:04:072,96geen FSN sloep
330BergenvaarderFreyaKuikensloepHeren 81:07:152,83samenstelling team
417SilhouetteImagine DragonsGIGHeren 61:08:052,79geen FSN sloep
525VisbyvaarderBaldrKuikensloepHeren 81:11:222,66samenstelling team
615BZNMancoGIGGemengd 61:11:362,65geen FSN sloep
723Vrouwe ElisabethMixteam WV De HellingKuikensloepGemengd 81:11:412,65samenstelling team
829Last of the TitanicTiogKuikensloepHeren 81:11:592,64samenstelling team
912G&G 3 (NL005)Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:12:202,63geen FSN sloep
1026WillemsvaarderWillemsvaardersKuikensloepHeren 81:13:302,59samenstelling team
1113KaatjeVereniging Oud Kwekelingen Zeevaartschool AmsterdamKromhout WhalerHeren 81:14:322,55samenstelling team
1224Jan van RiebeeckWV De Helling mixteamKuikensloepGemengd 81:14:352,55samenstelling team
1314Curved WoodDe Spiering Heren 7Kromhout WhalerHeren 81:18:282,42samenstelling team

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

Uitslagen 2019

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
16SloepweesjeRuige M8Dames 8D-11:23:192,2262,31
216Lyts FrisiaDebuut Lady’sDames 8D-11:14:272,4961,07
314Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 8D-H1:24:402,1955,93
438IcterusHaarlemse DamesDames 8D-11:08:342,7054,59
519Azorean HighFerox DamesDames 8D-11:08:142,7151,02
6258 BeaufortParels van BruDames 8D-11:17:502,3850,05
723DolmanMeiden van MuydenDames 8D-11:14:492,4749,52
836Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:10:302,6349,13
911InterballastInterballastDames 8D-11:25:162,1749,11
1020D’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:10:342,6249,10
1129VoorganckSloep Inc.Dames 8D-11:16:272,4248,79
122Katowice‘t RosetjeDames 6D-11:28:032,1048,52
1327TwisterZwartewater DamesDames 8D-11:14:562,4748,11
1430OctopusMeerminnenDames 8D-11:14:062,5047,54
153BrûzerRoeiteam BrûzerDames 6D-11:26:542,1346,94
1618De MacDe MacDames 8D-H1:11:592,5746,90
1737De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-H1:13:592,5046,65
1834Caatje van WarmondKaagseblufDames 8D-11:14:032,5046,00
1913NaruthiGooische BlufDames 8D-11:25:562,1545,54
204Lyts LeeuwkeLemster LeeuwkesDames 6D-11:31:162,0345,28
2117SwollaDames HetebrijDames 8D-11:19:402,3245,09
2226Jan van RiebeeckMeiden van JanDames 8D-11:17:162,4044,31
2312De Witte BeerBrijclubDames 8D-11:25:182,1744,31
241BrandQuo Vadis LadiesDames 6D-21:31:212,0343,26
2533MoosTeam Moos Het Juiste TuigDames 8D-21:15:352,4542,93
2615PolynoomHigh M8’sDames 10D-11:25:332,1642,80
2724MytilusWilde mosselsDames 8D-21:17:142,4042,04
285WetterspetterWetterspettersDames 6D-11:29:542,0641,74
2910VuurzeeVlammetjesDames 8D-11:26:002,1541,44
3031Spiering IIDe Spiering Dames 2Dames 8D-21:15:012,4740,88
317MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-21:31:412,0240,58
3228SchonenvaarderThrudDames 8D-11:19:562,3239,28
338Labora StultiGangmakersDames 8D-11:35:231,9438,94
349De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeernenDames 8D-11:31:202,0338,33
3522BlisterBlistersDames 6D-11:27:502,1136,59
3635KarakterGeen Zee Te HoogDames 8D-21:21:412,2734,80
3732Gebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 1Dames 8D-21:22:152,2532,45

Heren FSN-sloepen

Bij de herenrace zijn er twee FSN-straffen gegeven op vermogen:

  • De Castor uit Den Helder en de Hubert Jans 2 uit Lelystad hebben beiden bij de Vechtbrug Uitermeer de verkeerde doorgang genomen; Zij passeerden de brug onder de klep ipv door het stuurboordgat. Hiervoor is een vermogensstraf van 3 Watt voor beide sloepen gegeven.

Update 11 april 2019: Per abuis zijn voor de heren de vermogens bruto gepubliceerd, in plaats van gecorrigeerd met de ijkverhouding t.o.v. de snelste sloep. Hierdoor waren de gepubliceerde vermogens voor alle sloepen (behalve de snelste sloep) iets lager dan ze zouden moeten zijn. De FSN heeft van ons overigens de gecorrigeerde vermogens ontvangen en hanteert dus de juiste vermogens. Ook de rangorde verandert niet door deze aanpassing.
Voor vragen over dit onderwerp: neem contact met ons op.

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
1124OrkaanDe Heeren XIVHeren 8H-H1:02:562,94121,37
2129Azorean HighFerox HerenHeren 10H-H0:56:223,29109,15
384SerdonRietroeiersHeren 8H-H1:16:202,43104,37
4113EpoxydusHaarlemse Heren 2Heren 6H-11:04:482,8694,71
585Magna FrisiaAme GijsHeren 8H-11:09:072,6890,79
669MurkSuper SorryHeren 6H-H1:17:332,3990,53
7123OctopusH28Heren 8H-11:06:252,7987,36
870SloepweesjeSloepweesjeHeren 8H-H1:18:132,3785,97
990Oksewiel IDen BealchHeren 8H-11:12:082,5783,29
1072BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:19:152,3482,21
1187VergaanGáán’87Heren 8H-11:14:392,4880,68
12121Roy HestermanKrijgsmannenHeren 8H-11:07:532,7379,50
13120Evert DeddesSTC-1Heren 8H-H1:06:342,7879,47
1491HaarlemmerhoutHaarlemse HerenHeren 8H-H1:06:092,8079,32
1578PolynoomFifty Shades of PainHeren 10H-11:11:552,5779,19
16115De VechtDe Spiering Heren 2Heren 8H-11:05:012,8578,87
1774MaaikeMaaikeHeren 10H-11:13:502,5177,96
1889W2Roeisloepvereniging MuidenHeren 8H-11:11:502,5877,86
1976SwollaD’RiemteamHeren 8H-11:09:372,6677,57
2083DoorhalerHeren roeiploeg UtrechtHeren 8H-11:15:002,4777,42
21117Mooder MaasBonte MixHeren 8H-21:09:272,6776,82
22112VoorbijgangerKWV de Kaag – Heren-1Heren 8H-21:04:442,8676,67
2386PolyesterWesteinder Sloeproei TeamHeren 8H-H1:18:362,3676,18
24114Gebroeders van AmerongenVoor PampusHeren 8H-11:04:592,8575,31
25122Last of the TitanicTiogHeren 8H-11:09:162,6774,50
2679Schone WaardinSchone WaardinHeren 8H-21:20:202,3073,90
27119VoorganckHeren KromHeren 8H-11:10:312,6372,45
2877RijpKasteelheerenHeren 10H-11:13:102,5371,59
29116Vrouwe MarianneBatavier5Heren 8H-21:10:242,6370,30
3098DoordrijverMixedGemengd 8H-11:20:202,3070,20
3175BoekanierSloeproeivereniging Kop van Noord-HollandHeren 8H-11:14:412,4870,16
3258DikkertjeSRV DikkertjeHeren 10H-11:18:132,3770,04
3381KaatDeurloo’s KaaitjeHeren 8H-11:19:422,3269,91
34128WildenborchVrienden van de Yellow FinHeren 12H-21:09:002,6869,56
3559de OnrustQuo VadisHeren 8H-21:24:422,1968,84
3662LeeuwkeL8Heren 8H-11:19:422,3267,03
3753AverijAverijHeren 8H-11:25:262,1766,64
3860Ben VossenaarBrandweer RotterdamHeren 8H-11:19:402,3266,24
39100WillemsvaarderWillemsvaardersHeren 8H-21:11:282,5965,21
40125De MacDe MacHeren 8H-21:07:072,7664,61
41118ChaosChaotenHeren 8H-21:11:512,5864,59
4288Cor de Bruin 1Port of RotterdamHeren 8H-21:10:062,6464,34
4395VikingBoskalisHeren 8H-21:21:222,2864,28
44126D’IselaVergaande GlorieHeren 8H-21:07:222,7563,88
45111LootsmanRoeiteam Loodsen RijnmondHeren 8H-21:08:452,6962,16
4699Jan van RiebeeckWV De HellingHeren 8H-21:13:062,5361,24
4773De KubberMIR 1Heren 12H-21:10:182,6360,58
4893DolfijnEPZGemengd 8H-21:19:452,3260,06
49103ThussenuitMixteam ThussenUitGemengd 10H-21:05:392,8259,32
5057Labora StultiHeren van AlmereHeren 8H-21:26:452,1358,72
51127HESHESHeren 12H-21:11:292,5958,59
52107IcterusDe Spiering Heren 7Heren 8H-11:09:452,6556,77
5366ForelVOC RotterdamHeren 8H-21:22:382,2455,93
54101KommeraanDamen SloeproeiteamGemengd 12H-21:10:312,6355,34
5563NaruthiBravoHeren 8H-21:23:142,2254,26
56110Spiering IIDe Spiering Heren 3Heren 8H-21:10:072,6454,13
5771’t KromhoutHet Juiste TuigHeren 10H-21:24:002,2054,06
5861BerthaZonder DollenHeren 10H-21:27:112,1250,79
59109Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 8H-21:11:282,5950,71
60108Curved WoodDe Spiering Heren 1Heren 8H-21:11:152,6050,49
6194Maarten Harpertszoon TrompBrielse RoeiclubGemengd 8H-21:28:552,0849,95
6254PlanciusRoeiteam PlanciusHeren 10H-21:27:542,1149,76
6380CastorRoeien in HerstelHeren 12H-21:17:122,4448,17
6464AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 8H-21:16:122,4347,57
6555Van OmmerenSloeproeien MaastrichtHeren 8H-01:29:172,0747,08
6682Hubert Jans 2Stichting Flevoland RoeitHeren 10H-21:12:542,5945,90
67106Kaag 1KaegerslagHeren 8H-11:14:422,4843,50
6897IgorSloeproeivereniging NieuwendamGemengd 8H-21:18:522,3542,96
6996Lady with the Golden SlippersM.W.C. MaastrichtGemengd 8H-11:24:452,1828,36
7056SplitcaseNijhuis servicesHeren 10
7165Stad KampenSteuren van StaalHeren 12
7292Remex LiberusMasrovaGemengd 10
73102BacchusBacchusGemengd 10

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Deze sloepen tellen wél mee voor onze diverse snelheidsprijzen op basis van geroeide tijd, maar  niet voor prijzen die op vermogen per roeier worden gebaseerd.

Bij de damesrace is er een straf gegeven op tijd:

  • De Frank en Vrij uit Loosdrecht heeft vele boeien aan de verkeerde kant gepasseerd en bij het keerpunt een verkeerde koers gevaren. Hiervoor is een tijdstraf van 300 seconden gegeven.
RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/s
150Odysseus DragonsOdysseus DragonsDrakenbootGemengd 160:58:313,16
2134ViltZwarte DraeckenGIGHeren 60:58:413,16
352Old Water DragonsOld Water DragonsDrakenbootGemengd 160:58:593,14
4131De RuyterM Brace JBLGIGHeren 61:02:482,95
5133De VegtHeeren Vegt & SpieghelGIGHeren 61:03:302,92
651United DragonsUnited DragonsDrakenbootGemengd 161:05:072,84
7132ReflectionImagine DragonsGIGHeren 61:06:242,79
849Concrete DragonsConcrete on FireDrakenbootGemengd 161:06:412,78
948Royal BlueTeam QMGIGDames 61:07:562,73
10105Groot & Grut 3MDTSt. Ayles SkiffHeren 41:08:192,71
1146De VegtRoode Vegt DraeckenGIGDames 61:08:352,70
12130SpieghelMix Vegt & SpieghelGIGGemengd 61:10:082,64
1344NerissaKaagspettersGIGDames 61:12:582,54
1445SpieghelWaterspieghelGIGDames 61:13:532,51
1541De RuyterNereaGIGDames 61:14:142,49
1643ReflectionVliegende DraeckenGIGDames 61:15:222,46
1740Groot & Grut 3Woerkum BastardsSt. Ayles SkiffGemengd 41:16:482,41
1821Vrouwe MarianneBatavier6KuikensloepGemengd 81:16:492,41
19104Groot & Grut 1The Young OnesSt. Ayles SkiffHeren 41:19:002,34
2042SilhouetteTeam BlontGIGDames 61:19:222,33
2147Frank en VrijAguaGIGDames 61:25:282,30
2239Groot & Grut 1Op DreefSt. Ayles SkiffGemengd 41:30:562,04

Prijzen 2019

 

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseMare AustralisZuyderzeeroeiers1:24:4055,93 W9,04 W
1ste klasseSloepweesjeRuige M81:23:1962,31 W1,25 W
2de klasseBrandQuo Vadis Ladies1:31:2143,26 W0,33 W
Kuikensloep8 BeaufortParels van Bru1:17:5050,05 W0,53 W
Kromhout WhalerIcterusHaarlemse Dames1:08:3454,59 W5,46 W
OverallSloepweesjeRuige M81:23:1962,31 W1,25 W
Pilot GIGRoyal BlueTeam QM1:07:560:00:39
Gouden StandaerdDe VechtDe Spiering Dames 31:13:59n.v.t.0:00:07
Kukident CupGebroeders van AmerongenDe Spiering Dames 11:22:1532,45 W
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseOrkaanDe Heeren XIV1:02:56121,37 W12,22 W
1ste klasseEpoxydusHaarlemse Heren 21:04:4894,71 W3,91 W
2de klasseMooder MaasBonte Mix1:09:2776,82 W0,15 W
KuikensloepOctopusH281:06:2587,36 W7,86 W
Kromhout WhalerEpoxydusHaarlemse Heren 21:04:4894,71 W15,84 W
OverallOrkaanDe Heeren XIV1:02:56121,37 W12,22 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 3MDT1:08:190:08:29
Pilot GIGViltZwarte Draecken0:58:410:04:07
Gouden StandaerdOrkaanDe Heeren XIV1:02:56n.v.t.0:02:03
Kukident CupSpiering IIDe Spiering Heren 31:10:0753,65 W
MIX
SloepTeamTijdVermogen
Mixprijs vermogenDoordrijverMixed1:20:2069,58 W
Mixprijs snelheidThussenuitMixteam Thussenuit1:05:3958,80 W
OVERIGEN
SloepTeamTijdBeter dan 2e met
DrakenbotenOdysseus DragonsOdysseus Dragons0:58:310:00:28
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
Schalkse DuoprijsAzorean HighFerox Dames & Ferox Heren2:04:360:13:20
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid