Uitslagen FSN-Klassement 2023

FSN Dames 2023
FSN Heren 2023

We hebben geen afgedrukte lijsten uitgedeeld na de wedstrijd, dus kan je de klassementslijsten voor FSN-sloepen weer downloaden als PDF-bestand. Klik hiernaast op de plaatjes om de bestanden te downloaden.

Prijzen 2023

De prijzen zoals uitgereikt tijdens de 15e editie van Vechten op de Vecht op zaterdag 1 april 2023.

DAMES
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Pulp Fiction IJsselmeerminnen 1:15:28 70,36 W 6,54 W
1ste klasse Roy Hesterman Meiden van Muyden 1:14:24 60,24 W 1,55 W
2de klasse Mytilus Wilde Mossels 1:16:32 49,72 W 1,14 W
Vrije klasse Stielen Bear Froulju Fan Stiel 1:21:50 63,93 W 6,22 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering – Dames 3 1:16:06 45,03 W 0,90 W
Kuikensloep Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg 1:14:09 62,41 W 2,16 W
Overall Pulp Fiction IJsselmeerminnen 1:15:28 70,36 W 6,43 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 Bootje M 1:16:55 n.v.t. 22:43:05
Pilot GIG Ellerman Loosdrecht Ladies 1:08:34 n.v.t. 0:07:47
Gouden Standaerd Roy Hesterman Meiden van Muyden 1:14:24 n.v.t. 0:00:29
HEREN
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear 1:11:26 116,25 W 8,59 W
1ste klasse Sloepweesje The good, the bad and 7 uglies 1:19:29 94,13 W 8,72 W
2de klasse ’t Haakie CVV Vletterlieden 1:17:30 82,99 W 5,44 W
Vrije klasse Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:56 110,66 W 4,85 W
Kromhout Whaler Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 1:06:51 77,54 W 0,69 W
Kuikensloep Mighty Mo Boys of Summer 1:10:25 85,41 W 2,85 W
Overall Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear 1:11:26 116,25 W 5,59 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 MDT 1:11:17 n.v.t. 0:02:17
Pilot GIG Gold Rush Imagine Dragons 1:03:28 n.v.t. 0:00:05
Gouden Standaerd Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus 1:07:11 n.v.t. 0:00:05
OVERIGEN
  Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten Odyssseus Odysseus Dragons 1:04:55 0:00:05
  Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Duoprijs Azorean High Ferox Dames & Ferox Heren 2:08:16 0:14:54
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

Uitslagen 2023

Dames FSN sloepen

Bij de damesrace zijn de volgende straffen uitgedeeld:

  • Interballast (startnr 3) en Danser (6) kregen elk 3 Watt straf ivm het aan stuurboordzijde passeren van een groene boei

De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 46 Pulp Fiction IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:15:28 2,54 70,36
2 19 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:15:23 2,54 63,82
3 39 Oihonna Sloeproeiers Groningen Dames 8 D-H 1:14:11 2,59 63,59
4 37 Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg Dames 8 D-H 1:14:09 2,59 62,41
5 43 Elle6 Lemster Leeuwkes Dames 6 D-H 1:16:40 2,50 61,07
6 35 Roy Hesterman Meiden van Muyden Dames 8 D-1 1:14:24 2,58 60,24
7 12 Sloepweesje Ruige M8 Dames 8 D-H 1:27:08 2,20 60,13
8 9 De Leuve (G)Leuve Dames 6 D-1 1:19:45 2,41 58,69
9 22 Iwan Franko Woelwater dames 1 Dames 8 D-H 1:22:46 2,32 58,11
10 21 Lytse Bear Skarrefammen Dames 8 D-H 1:22:21 2,33 57,67
11 18 Easedale High M8’s Dames 8 D-1 1:26:59 2,21 57,55
12 6 Danser Okke Hel-Danser Dames 6 D-H 1:30:25 2,14 54,73
13 5 Mare Australis Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-1 1:27:01 2,20 53,76
14 38 De Paardekreek Team Paardekreek Dames 8 D-H 1:16:08 2,52 52,72
15 60 OKA-18 OKA-18 Dames 8 D-H 1:22:00 2,34 51,75
16 14 GIA light Gia Light Dames 8 D-1 1:26:26 2,22 51,27
17 20 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Dames 10 D-1 1:23:48 2,29 51,24
18 32 Mytilus Wilde Mossels Dames 8 D-2 1:16:32 2,51 49,72
19 8 Ruige Hilde Ruige Hildes Dames 6 D-1 1:22:43 2,32 48,65
20 4 Labora Stulti Dames van Almere Dames 8 D-2 1:32:28 2,07 48,58
21 45 d’Isela Dames Tagrijn Dames 8 D-1 1:14:29 2,58 48,52
22 10 Skomskowster De Aldegeaster Skomskowsters Dames 6 D-1 1:30:39 2,12 47,65
23 34 Wetter Wrotter Wetterspetters Dames 8 D-1 1:18:09 2,45 47,05
24 33 Dolman Meidenloos Dames 8 D-1 1:18:38 2,44 46,74
25 27 De Vecht De Spiering – Dames 3 Dames 8 D-1 1:16:06 2,52 45,03
26 30 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-2 1:19:03 2,43 44,53
27 24 Voorbijganger Kaagsebluf Dames 8 D-2 1:16:19 2,51 44,13
28 2 Parel van Bru Parels van Bru Dames 6 D-2 1:39:02 1,94 42,97
29 15 Onvervaard Rv de Tille Dames 6 D-1 1:35:15 2,01 41,76
30 25 Gebroeders van Amerongen Spieringen dames 1 Dames 8 D-1 1:21:10 2,36 38,59
31 26 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:20:02 2,40 38,32
32 3 Interballast Interballast Dames 8 D-1 1:34:40 2,07 36,77
33 23 Moos ’t Juiste Tuig Dames 8 D-2 1:22:19 2,33 33,67
34 1 Mien Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:40:23 1,91 33,33
35 28 Blister Blister Dames 6 D-2 1:31:50 2,09 31,84

Heren FSN-sloepen

Bij de herenrace zijn de volgende straffen uitgedeeld:

  • Kees (startnr 77), ’t Kromhout (80), Wetter Fretter (83), Thussenuit (109) en Octopus (129) kregen elk 6 Watt straf voor het verkeerd passeren van een gele wedstrijdboei
  • Grutte Bear (startnr 133) kreeg 3 Watt straf ivm het verkeerd passeren van de rode wedstrijdboei

De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 132 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 H-H 1:11:26 2,69 116,25
2 133 Grutte Bear De Stamgasten Heren 8 H-H 1:13:33 2,62 107,66
3 146 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:07:16 2,85 105,57
4 93 Serdon Rietroeiers Heren 8 H-H 1:18:40 2,44 103,57
5 147 Azorean High Ferox Heren Heren 10 H-H 0:59:49 3,21 98,33
6 131 Polyester Westeinder Sloeproei Team Heren 8 H-H 1:16:08 2,52 98,27
7 87 Arad Hubo Terschelling Heren 6 H-H 1:16:37 2,50 94,17
8 86 Sloepweesje The good, the bad and 7 uglies Heren 8 H-1 1:19:29 2,41 94,13
9 94 Tréwes 1 Tréwes Heren 8 H-H 1:15:41 2,53 92,00
10 91 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 H-H 1:19:54 2,40 88,04
11 95 Gouteyck WBS Gouteyck Heren 12 H-H 1:06:09 2,90 86,02
12 127 Mighty Mo Boys of Summer Heren 8 H-1 1:10:25 2,72 85,41
13 140 L8 L8 Heren 8 H-H 1:07:45 2,83 85,08
14 83 Wetter Fretter GRSV Heren 8 H-H 1:21:55 2,38 83,51
15 81 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-2 1:17:30 2,48 82,99
16 141 Bergenvaarder Freya Heren 8 H-H 1:09:04 2,78 82,56
17 88 Murk Heren Murk Naarden Heren 8 H-1 1:19:56 2,40 81,55
18 106 Noordvaarder Sloeproeiers Groningen Heren 8 H-1 1:13:35 2,61 81,52
19 62 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 H-1 1:12:17 2,65 81,35
20 90 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 H-1 1:21:36 2,35 79,45
21 139 Doorgáán Gáán’87 Heren 8 H-1 1:08:08 2,82 77,72
22 117 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 H-2 1:06:51 2,87 77,54
23 145 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:07:11 2,86 76,85
24 143 Kromme Dick Okke Hel-Kromme Dick Heren 8 H-1 1:08:11 2,81 76,10
25 128 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 H-1 1:11:36 2,68 75,27
26 70 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-1 1:23:10 2,31 73,99
27 144 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 H-1 1:09:37 2,76 73,24
28 142 Evert Deddes STC-1 Gemengd 8 H-1 1:11:45 2,67 72,73
29 75 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 H-2 1:25:37 2,24 71,65
30 100 Rijp KasteelHeeren Heren 10 H-2 1:16:21 2,51 71,48
31 129 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:12:12 2,72 71,07
32 103 Polynoom 50 Shades of Pain Gemengd 10 H-2 1:17:15 2,48 70,95
33 101 Maaike Maaike Mannen Heren 10 H-2 1:18:49 2,43 70,38
34 125 Mooder Maas WSV Sloeproeien Gemengd 8 H-1 1:12:47 2,64 69,44
35 107 Cor de Bruin 1 Roeiteam Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:12:05 2,66 69,14
36 105 W2 Roeisloep Vereniging Muiden Heren 8 H-1 1:16:40 2,50 69,13
37 130 Wildenborch Freunde des Gelbflossenthun Heren 12 H-2 1:12:20 2,65 66,19
38 136 Mata Hari Mata Hari Gemengd 8 H-2 1:15:08 2,55 65,69
39 77 Kees Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:22:41 2,37 65,61
40 89 Vrijbuiter Schuimkoppen 2.0 Gemengd 8 H-2 1:21:22 2,36 63,54
41 68 Naruthi Team Naarden Heren 8 H-2 1:23:40 2,29 63,20
42 61 Minimug Sloeproeiers De Reest Heren 6 H-2 1:27:38 2,19 63,20
43 63 Roeibeer Als je het niet meer trekt, moet je duwen. Gemengd 6 H-2 1:17:38 2,47 63,17
44 99 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Gemengd 10 H-1 1:19:30 2,41 63,11
45 108 d’Isela Vergaande Glorie Heren 8 H-2 1:10:04 2,74 63,11
46 73 Kaat Deurloo’s Kaaitje Heren 8 H-2 1:24:44 2,26 62,55
47 74 Labora Stulti Heren van Almere Heren 8 H-2 1:28:17 2,17 62,37
48 122 Vrouwe Marianne Batavier 1 Heren 8 H-2 1:15:16 2,55 61,81
49 97 Doordouwer Oude ROT Gemengd 8 H-2 1:20:14 2,39 59,93
50 80 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-1 1:22:09 2,40 59,79
51 69 Schokland Zuyderzeeroeiers Heren 8 H-2 1:27:27 2,19 59,34
52 112 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 H-2 1:13:49 2,60 57,96
53 72 Dikkertje SRV Dikkertje Gemengd 10 H-2 1:24:56 2,26 57,68
54 123 Jan van Riebeeck Strebers van de Helling Gemengd 8 H-2 1:17:14 2,48 56,60
55 65 Igor Zijkanaal K Heren 6 H-2 1:21:16 2,36 56,59
56 126 Voorganck Heren Krom Heren 8 H-2 1:17:54 2,46 56,39
57 76 Hertog van Gelre Hoeksche Vaarders Heren 8 H-2 1:24:28 2,27 54,58
58 134 HES HES Heren 12 H-2 1:16:14 2,52 54,02
59 84 De Zeeleeuw S.V. Osiris Gemengd 8 H-2 1:23:06 2,31 53,42
60 109 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:10:23 2,81 52,68
61 111 Lootsman Roeiteam Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 H-2 1:13:55 2,60 52,41
62 85 Van Ommeren NOON Heren 8 H-2 1:28:35 2,17 51,59
63 98 Doordrijver Roeiploeg Utrecht mix1 Gemengd 10 H-2 1:26:30 2,22 50,68
64 66 Forel 40 Plus-Rotterdam Heren 8 H-2 1:27:54 2,18 49,98
65 110 Hubert Jans 2 SFR Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:18:57 2,43 49,77
66 115 Jan van Schaffelaar Roeiploeg Harderwijk Gemengd 8 H-2 1:15:00 2,56 49,11
67 116 Laura G Loodsen A’dam-IJmond Heren 8 H-2 1:18:11 2,45 46,28
68 124 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 H-2 1:20:37 2,38 46,10
69 78 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:34:34 2,03 42,93
70 104 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:24:07 2,28 42,36
71 119 Kaatje Vok vereniging oud kwekelingen, HZA Heren 8 H-2 1:22:07 2,34 41,83
72 82 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:22:13 2,33 40,48
73 114 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 H-2 1:19:20 2,42 38,02
74 67 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:38:57 1,94 35,76
75 71 Dorus Rijkers Doorstoters Heren 8 H-2 1:38:17 1,95 32,89

FSN-Sloepen Vrije klasse

De volgende sloepen hebben in de Vrije Klasse meegedaan aan de race. Als er een andere klasse dan “V” vermeld staat, heeft het team zichzelf ingeschreven voor deelname in de Vrije Klasse.

In de Vrije Klasse zijn de volgende straffen uitgedeeld:

  • Spiering 2 (startnr 113) kreeg 3 Watt straf ivm het door het middelste gat varen bij de Vechtbrug

De genoemde wattages en en roeitijden zijn inclusief deze straffen.

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 96 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 H-V 1:04:56 2,95 110,66
2 137 Magna Frisia Ame Gijs Heren 8 H-V 1:09:42 2,75 105,80
3 138 Twirre RV-Makkum Heren 8 H-V 1:07:56 2,82 87,60
4 64 Zeeschuimer Schuimkoppen Heren 6 H-V 1:11:06 2,70 86,18
5 79 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-V 1:23:12 2,31 76,64
6 135 Haarlemmerhout Haerlemsche Heeren Heren 8 H-V 1:09:49 2,75 72,23
7 92 IIs Fûgel Roeiteam IIsfûgel Heren 8 H-V 1:26:24 2,22 67,90
8 17 Stielen Bear Froulju Fan Stiel Dames 8 D-V 1:21:50 2,34 63,93
9 16 Vrijbuiter Pirata’s Dames 8 D-V 1:22:08 2,34 57,71
10 42 Z.S.M. Flow Dames 6 D-V 1:15:58 2,53 56,77
11 47 Azorean High Ferox Dames Dames 8 D-V 1:08:27 2,80 56,19
12 29 Chaos Zonnestraal Thea Dames 8 D-V 1:14:53 2,56 54,86
13 59 West-Arvada Dames West-Arvada Dames 8 D-V 1:13:37 2,61 53,38
14 13 Ambiorix RV Ambiorix Dames 8 D-V 1:27:14 2,20 51,71
15 44 Igor Zijkanaal K Dames 8 D-V 1:17:10 2,49 50,96
16 36 Baron van Ghent Baronessen van Naarden Dames 8 D-V 1:18:21 2,45 49,41
17 31 Octopus Meerminnen Dames 8 D-V 1:18:55 2,43 45,14
18 11 Leeuwke Lemster Leeuwkes dames 8 Dames 8 D-V 1:31:17 2,10 44,49
19 118 Het Witte Schuim Het Laatste Rukje Heren 8 H-2 1:17:47 2,47 43,62
20 113 Spiering 2 De Spiering – Heren 3 Heren 8 H-2 1:19:41 2,46 37,25
21 120 Kaag 1 Kaagschuim Heren 8 H-V 1:23:38 2,29 36,58
22 7 Zusje Gia Light Dames 6 D-V 1:40:27 1,91 33,64

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s Reden uitsluiting FSN
1 151 Gold Rush Imagine Dragons GIG Heren 6 1:03:28 3,02 geen FSN sloep
2 152 Irene Too Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:03:33 3,02 geen FSN sloep
3 57 Odyssseus Odysseus Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:04:55 2,96 geen FSN sloep
4 58 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:05:00 2,95 geen FSN sloep
5 56 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:05:16 2,94 geen FSN sloep
6 150 De Vegt De Draeckjes GIG Heren 6 1:08:07 2,82 geen FSN sloep
7 148 De Ruyter United Rowers aka Marlin GIG Heren 6 1:08:25 2,80 geen FSN sloep
8 54 Ellerman Loosdrecht Ladies GIG Dames 6 1:08:34 2,80 geen FSN sloep
9 121 Groot & Grut 3 MDT St. Ayles Skiff Heren 4 1:11:17 2,69 geen FSN sloep
10 149 Jan van Buuren Team Manco GIG Gemengd 6 1:12:36 2,64 geen FSN sloep
11 41 Groot & Grut 4 Batavieren mix St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:13:34 2,61 geen FSN sloep
12 55 OWD Dragons on Fire Drakenboot Gemengd 16 1:15:39 2,54 geen FSN sloep
13 50 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Dames 6 1:16:21 2,51 geen FSN sloep
14 51 Irene Too Team Blont GIG Dames 6 1:16:27 2,51 geen FSN sloep
15 40 Groot & Grut 3 Bootje M St. Ayles Skiff Dames 4 1:16:55 2,49 geen FSN sloep
16 53 Gold Rush Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:16:59 2,49 geen FSN sloep
17 52 Silhouet Team Spirit GIG Dames 6 1:17:50 2,46 geen FSN sloep
18 49 Nerissa De Kaagspetters GIG Dames 6 1:17:59 2,46 geen FSN sloep

 

Livestream

Via de GPS-tracking van sportvolgen.nl zijn de sloepen op het water weer live te volgen.

Belangrijke informatie voor deelnemers van buiten de regio

Het perfecte weekend voor een nieuw wegdek!

Komend weekend zijn er wegwerkzaamheden gepland op de gebruikelijke aanrijroute naar de kraanlocatie. Lees daarom de informatie over kranen & parkeren even goed door en bekijk de alternatieve routes op het kaartje.

Ook zijn er wat andere wijzigingen ten opzichte van vorig jaar, welke zoals gebruikelijk samengevat zijn op de pagina Belangrijke informatie.

Reservelijst inschrijvingen

Van deze prachtige bordjes met GPS-tracker zijn er momenteel helaas niet meer dan 150 beschikbaar.

Met nu al 144 ingeschreven sloepen wordt het een feest van een Vechten op de Vecht! Maar… Omdat er momenteel maximaal 150 startnummerbordjes, hesjes en trackers beschikbaar zijn, zien we ons genoodzaakt om de sloepen na de eerste 150 inschrijvers op een reservelijst te plaatsen.

Valt er een eerder ingeschreven team af, dan wordt de eerstvolgende op de reservelijst opgenomen in de startlijst.

En we gaan natuurlijk ons best doen om volgend jaar meer trackers beschikbaar te hebben!

Steun Natuurmonumenten en help de Vecht mooi te houden

De route van Vechten op de Vecht gaat door een beschermd stukje Vecht, het Ballastgat, ook wel bekend als het keerpunt van de race. Dit gebied wordt door Natuurmonumenten gedurende het jaar beperkt toegankelijk gehouden, om de waterkwaliteit te verbeteren, maar voor Vechten op de Vecht stellen zij het elk jaar tijdelijk open.

Als bedankje hiervoor zou het mooi zijn als we wat extra geld kunnen inzamelen voor Natuurmonumenten. Meestal vroegen we jullie om de borg aan het goede doel te schenken, maar dit jaar is er geen borg meer, dus vragen we jullie zelf een donatie te doen, via onderstaande knop.

 

Foto: T. Visser – CC BY-NC-SA 4.0

De inschrijving voor de 15e Vechten op de Vecht is open!

Nieuwe editie, nieuwe kansen!

Er kan weer ingeschreven worden. Voor de 15e editie alweer. Hebben jullie er ook zo’n zin in?

Inschrijven voor de 15e Vechten de Vecht op 1 april 2023…

Prijzen 2022 – gecorrigeerd

Door een fout in de tijdregistratie zijn er een paar wijzigingen in de prijzen t.o.v. hoe de prijzen zijn uitgereikt. Onze excuses aan de benadeelde teams. We treden binnenkort in contact met de betrokken prijswinnaars om de prijsuitwisseling te regelen.

Hieronder de prijswinnaars na herberekening. In dikgedrukt de prijzen die naar een ander team gaan.

DAMES
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
1ste klasse Vrijbuiter Pirata’s 1:24:09 51,91 W 4,70 W
2de klasse Gebroeders van Amerongen De Spiering – Dames 1 1:23:07 35,83 W 10,19 W
Kuikensloep West-Arvada Dames West-Arvada 1:14:33 50,31 W 2,41 W
Kromhout Whaler Kaag 1 Meiden van Staal 1:17:39 40,27 W 4,45 W
Overall Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 2 Ooit Blond 1:20:16 n.v.t. 0:00:59
Pilot GIG Jan van Buuren Vliegende Draecken 1:14:51 n.v.t. 0:02:51
Gouden Standaerd Dolman Meidenloos 1:18:44 n.v.t. 0:00:00
HEREN
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
1ste klasse Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies 1:21:41 82,35 W 0,08 W
2de klasse Willemsvaarder Willemsvaarders 1:11:58 73,33 W 2,91 W
Kuikensloep Bergenvaarder Freya 1:08:44 87,48 W 6,67 W
Kromhout Whaler Gebroeders van Amerongen Voorpampus 1:09:06 69,95 W 8,59 W
Overall Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 MDT 1:13:29 n.v.t. 0:01:51
Pilot GIG Victory Gent All Men 1 1:02:22 n.v.t. 0:00:01
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:08:59 n.v.t. 0:00:07
OVERIGEN
  Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten The Dutch Dragons The Dutch Dragons 1:04:14 0:03:20
  Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Duoprijs Azorean High Azorean High Dames & Ferox Heren 1 2:08:29 0:20:20
  Sloep Teams Reden
Pechprijs ’t Haasje De Vijf Zalmen Wout’s Mix & Vitalis 280 Boord gescheurd / dol gebroken

Uitslagen 2022

UPDATE zondag 3 april 2022: Naar aanleiding van een fout die we pas na de prijsuitreiking ontdekten in onze tijdregistratie hebben we een herberekening uitgevoerd. Hieronder de gecorrigeerde uitslagen.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
115Pulp FictionDe IJsselmeerminnenDames 8D-H1:15:272,5468,67
28OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8D-H1:14:422,5761,88
35Tréwes 3Trewes 3Dames 8D-H1:16:162,5160,90
416Azorean HighAzorean High DamesDames 8D-H1:08:522,7854,50
54SteenbokSkarrefammenDames 8D-H1:20:032,3954,38
61SloepweesjeRuige M8Dames 8D-H1:29:472,1354,07
77Vrouwe GeertruidaWoelwater dames 1Dames 8D-H1:15:312,5453,64
822VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:24:092,2851,91
92Mare AustralisMare AustralisDames 8D-H1:29:152,1551,30
1014West-ArvadaDames West-ArvadaDames 8D-H1:14:332,5750,31
1110Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-H1:20:582,3749,59
126Mata HariMata HariesDames 8D-H1:16:482,5048,01
139Baron van GhentBaronessenDames 8D-H1:18:282,4447,90
1412De PaardekreekSloeproeiteam De PaardekreekDames 8D-H1:18:022,4647,81
1533Roy HestermanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:522,4347,21
1630DolmanMeidenloosDames 8D-11:18:442,4346,34
1724De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:25:192,2545,61
1823EasedaleHigh M8’sDames 8D-11:30:522,1145,48
193GIA lightGia LightDames 8D-H1:28:472,1645,18
2026ChaosZonnestraal TheaDames 8D-11:18:442,4344,64
2128IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:20:432,3743,49
2220InterballastInterballastDames 8D-11:31:252,1042,24
2311Wetter WrotterWetterspettersDames 8D-H1:20:212,3942,07
2425Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:26:032,2341,95
2534Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:17:392,4740,27
2627MU20FLOWDames 8D-11:19:552,4039,99
2731OctopusMeerminnenDames 8D-11:22:122,3338,35
2836d’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:21:232,3636,90
2932VisbyvaarderIdunnDames 8D-11:23:102,3036,78
3017Gebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 1Dames 8D-21:23:072,3135,83
3135De VechtDe Spiering – Dames 3Dames 8D-11:23:482,2933,46
3229VoorbijgangerKaagseblufDames 8D-11:27:092,2029,57
3321MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-11:46:351,8027,05
3419BlisterBlisterDames 6D-21:37:321,9725,64
3518Moos’t Juiste TuigDames 8D-21:32:262,0723,74

Heren FSN-sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 62 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 H-H 1:04:59 2,95 118,08
2 57 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 H-H 1:11:45 2,67 115,59
3 58 Grutte Bear Stichting Sloeproeien Joure Heren 8 H-H 1:13:02 2,62 108,21
4 63 Azorean High Ferox Heren 1 Heren 10 H-H 0:59:37 3,21 99,35
5 54 Serdon Rietroeiers Heren 8 H-H 1:19:27 2,41 98,90
6 55 Tréwes 1 Trewes 1 Heren 8 H-H 1:14:42 2,57 96,75
7 60 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:08:59 2,78 94,43
8 53 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:46 2,50 91,97
9 61 Bergenvaarder Freya Heren 8 H-H 1:08:44 2,79 87,48
10 52 Murk Heren Naarden Murk Heren 8 H-H 1:19:17 2,42 84,03
11 95 Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies Heren 8 H-1 1:21:41 2,35 82,35
12 93 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:21:59 2,34 82,27
13 111 Mighty Mo The Boys of Summer Heren 8 H-1 1:11:25 2,68 80,81
14 96 Wetter Fretter GRSV Heren 8 H-1 1:22:36 2,32 80,71
15 117 L8 L8 Heren 8 H-1 1:09:20 2,76 77,81
16 101 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 H-1 1:13:18 2,61 77,38
17 102 Seelandia Sloeproeien Zeeland Heren 6 H-1 1:13:41 2,60 77,20
18 116 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 H-1 1:09:09 2,77 74,86
19 81 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 H-2 1:11:58 2,66 73,33
20 97 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 H-1 1:23:36 2,29 72,67
21 100 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Mixed 2 Gemengd 10 H-1 1:16:32 2,50 72,14
22 109 W2 Roeisloep Vereniging Muiden Heren 8 H-1 1:15:59 2,52 71,36
23 99 Polynoom Fifty Shades of Pain Gemengd 10 H-1 1:17:19 2,48 70,59
24 119 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-1 1:05:20 2,93 70,47
25 70 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:08 2,36 70,42
26 87 Gebroeders van Amerongen Voorpampus Heren 8 H-2 1:09:06 2,77 69,95
27 108 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:21:16 2,36 67,63
28 107 Vrijbuiter Schuimkoppen Heren 8 H-1 1:20:13 2,39 67,18
29 105 Rijp KasteelHeeren Heren 10 H-1 1:17:53 2,46 67,00
30 94 Maaike Maaike Mannen Heren 10 H-1 1:20:21 2,39 65,81
31 71 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:47 2,40 65,61
32 115 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:14:29 2,57 63,59
33 98 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-1 1:26:30 2,22 63,42
34 88 Anthony van Hoboken STC-1 Gemengd 8 H-2 1:13:21 2,61 63,29
35 118 Doorgáán Vergáán ’87 Heren 10 H-1 1:10:12 2,73 62,81
36 59 Evert Deddes STC-2 Gemengd 8 H-H 1:14:58 2,56 61,83
37 92 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 H-1 1:28:46 2,16 61,65
38 86 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 H-2 1:10:52 2,70 61,37
39 76 Doordouwer Roeiploeg Utrecht Heren Heren 8 H-2 1:20:17 2,39 59,60
40 113 Mooder Maas Span Herres Heren 8 H-1 1:16:07 2,52 58,57
41 79 Igor Sloeproeivereniging Nieuwendam Heren 6 H-2 1:20:26 2,38 58,27
42 66 Averij Team Averij Heren 8 H-2 1:31:22 2,10 57,46
43 112 Schonenvaarder BURI Heren 8 H-1 1:17:23 2,48 56,91
44 78 Jan van Riebeeck De Helling Gemengd 8 H-2 1:17:39 2,47 55,25
45 90 HES HES Amsterdam Heren 12 H-2 1:15:50 2,53 53,01
46 69 Naruthi Team Naarden Heren 8 H-2 1:26:53 2,21 52,48
47 80 Spiering II De Spiering – Heren 3 Heren 8 H-2 1:13:12 2,62 52,20
48 72 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Mixed 1 Gemengd 10 H-2 1:25:43 2,24 52,08
49 106 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 H-1 1:16:36 2,50 51,12
50 73 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:20:25 2,38 50,23
51 114 Epoxydus Haarlemse Mix Heren 8 H-1 1:16:18 2,51 48,04
52 84 Lootsman Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 H-2 1:15:56 2,52 47,35
53 75 De Zeeleeuw SV. Osiris Gemengd 8 H-2 1:25:43 2,24 46,95
54 74 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:27:57 2,18 46,80
55 104 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 H-1 1:20:17 2,39 46,65
56 91 Leitsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:21:45 2,34 40,33
57 77 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:22:57 2,31 38,99
58 67 Labora Stulti Heren van Almere Gemengd 8 H-2 1:41:32 1,89 38,68
59 103 Vrouwe Marianne De Batavier Gemengd 8 H-1 1:25:14 2,25 38,33
60 85 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:18:53 2,43 36,13
61 83 Laura-G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:28 2,24 35,22
62 82 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 H-2 1:21:17 2,36 34,58
63 64 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:41:10 1,89 32,76
64 65 Zeeolifant Roeiteam Zeeolifant Heren 14 H-2 1:31:32 2,09 28,23
65 89 Castor Roeien in Herstel Heren 12 H-2 1:33:55 2,04 27,16
66 68 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:43:20 1,85 26,57

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s Reden uitsluiting FSN
1 127 Victory Gent All Men 1 GIG Heren 6 1:02:22 3,07 Geen FSN sloep
2 133 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:02:23 3,07 Geen FSN sloep
3 48 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:04:14 2,98 Geen FSN sloep
4 134 Amuda Roets GIG Heren 6 1:04:25 2,98 Geen FSN sloep
5 50 United Dragons United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:07:34 2,84 Geen FSN sloep
6 131 De Vegt Draeckjes GIG Heren 6 1:07:53 2,82 Geen FSN sloep
7 130 Royal Blue Marlin GIG Heren 6 1:08:05 2,82 Geen FSN sloep
8 132 Goldrush Imagine Dragons GIG Heren 6 1:08:57 2,78 Geen FSN sloep
9 51 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:08:59 2,78 Geen FSN sloep
10 129 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Heren 6 1:12:38 2,64 Geen FSN sloep
11 126 Groot & Grut 3 MDT St. Ayles Skiff Heren 4 1:13:29 2,61 Geen FSN sloep
12 128 Jan van Buuren ManCo GIG Gemengd 6 1:13:31 2,61 Geen FSN sloep
13 44 Jan van Buuren Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:14:51 2,56 Geen FSN sloep
14 42 Groot & Grut 5 Batavieren Mix open St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:15:20 2,54 Geen FSN sloep
15 49 Ballast Nedam Concrete Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:15:29 2,54 Geen FSN sloep
16 123 Groot & Grut 2 Tim’s Thunder Team St. Ayles Skiff Heren 4 1:15:42 2,53 Geen FSN sloep
17 120 De Passie De Niekarkers St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:04 2,52 Geen FSN sloep
18 41 Groot & Grut 4 Batavieren Mix 50+ St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:54 2,49 Geen FSN sloep
19 124 Groot & Grut 5 Riviermonsters St. Ayles Skiff Heren 4 1:17:14 2,48 Geen FSN sloep
20 47 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Dames 6 1:17:42 2,47 Geen FSN sloep
21 110 Chaos Chaos Kuikensloep Heren 8

1:19:35

(50,23 W)

2,41 Geen geldige sleepwaarde voor H8
22 39 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:16 2,39 Geen FSN sloep
23 46 Silhouette Blont GIG Dames 6 1:21:13 2,36 Geen FSN sloep
24 37 De Passie Zuidwal dames open St. Ayles Skiff Dames 4 1:21:15 2,36 Geen FSN sloep
25 121 Groesplaat Vitalis 1 St. Ayles Skiff Heren 4 1:22:29 2,32 Geen FSN sloep
26 45 Frank en Vrij Agua GIG Dames 6 1:22:36 2,32 Geen FSN sloep
27 125 Groot & Grut 4 De Vrienden van Mooie Nel St. Ayles Skiff Heren 4 1:23:06 2,31 Geen FSN sloep
28 40 Groot & Grut 3 Batavieren Dames St. Ayles Skiff Dames 4 1:23:56 2,28 Geen FSN sloep
29 43 Smal Weesp De Spiering – Dames 2 GIG Dames 6 1:31:45 2,09 Geen FSN sloep
30 38 De Vijf Zalmen Wout’s Mix St. Ayles Skiff Gemengd 4 Niet gefinished Geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

© 2008 - 2024 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid