Startlijsten 2022

Laatste wijziging: 31 maart 2022 – 10:45

Dit zijn de definitieve startlijsten voor Vechten op de Vecht 2022.

Startlijst Damesrace – 11:30

Nr Naam sloep Naam team Roeiers FSN nr Klasse
1SloepweesjeRuige M8Dames 8FSN054D-H
2Mare AustralisMare AustralisDames 8FSN193D-H
3GIA lightGia LightDames 8FSN080D-H
4SteenbokSkarrefammenDames 8FSN175D-H
5Tréwes 3Trewes 3Dames 8FSN136D-H
6Mata HariMata HariesDames 8FSN233D-H
7Vrouwe GeertruidaWoelwater dames 1Dames 8FSN119D-H
8OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8FSN220D-H
9Baron van GhentBaronessenDames 8FSN249D-H
10Elle6Lemster LeeuwkdesDames 6FSN276D-H
11Wetter WrotterWetterspettersDames 8FSN238D-H
12De PaardekreekSloeproeiteam De PaardekreekDames 8FSN213D-H
14West-ArvadaDames West-ArvadaDames 8FSN072D-H
15Pulp FictionDe IJsselmeerminnenDames 8FSN082D-H
16Azorean HighAzorean High DamesDames 8FSN077D-H
17Gebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 1Dames 8FSN078D-2
18Moos’t Juiste TuigDames 8FSN125D-2
19BlisterBlisterDames 6FSN254D-2
20InterballastInterballastDames 8FSN260D-1
21MienDeurloo’s KaaitjeDames 8FSN034D-1
22VrijbuiterPirata’sDames 8FSN235D-1
23EasedaleHigh M8’sDames 8FSN281D-1
24De Leuve(G)LeuveDames 6FSN245D-1
25Ruige HildeWillemsvaardersDames 6FSN268D-1
26ChaosZonnestraal TheaDames 8FSN261D-1
27MU20FLOWDames 8FSN280D-1
28IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8FSN259D-1
29VoorbijgangerKaagseblufDames 8FSN179D-1
30DolmanMeidenloosDames 8FSN257D-1
31OctopusMeerminnenDames 8FSN089D-1
32VisbyvaarderIdunnDames 8FSN219D-1
33Roy HestermanMeiden van MuydenDames 8FSN095D-1
34Kaag 1Meiden van StaalDames 8FSN166D-1
35De VechtDe Spiering – Dames 3Dames 8FSN126D-1
36d’IselaDames IJsselkr8Dames 8FSN117D-1
37De PassieZuidwal dames openDames 4
38De Vijf ZalmenWout’s MixGemengd 4
39Groot & Grut 2Ooit BlondDames 4
40Groot & Grut 3Batavieren DamesDames 4
41Groot & Grut 4Batavieren Mix 50+Gemengd 4
42Groot & Grut 5Batavieren Mix openGemengd 4
43Smal WeespDe Spiering – Dames 2Dames 6
44Jan van BuurenVliegende DraeckenDames 6
45Frank en VrijAguaDames 6
46SilhouetteBlontDames 6
47SpieghelVegt & SpieghelDames 6

Startlijst Herenrace – 14:00

Nr Naam sloep Naam team Roeiers FSN nr Klasse
48 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Gemengd 16
49 Ballast Nedam Concrete Dragons Gemengd 16
50 United Dragons United Dragons Gemengd 16
51 Old Water Dragons Old Water Dragons Gemengd 16
52 Murk Heren Naarden Murk Heren 8 FSN162 H-H
53 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 FSN281 H-H
54 Serdon Rietroeiers Heren 8 FSN100 H-H
55 Tréwes 1 Trewes 1 Heren 8 FSN116 H-H
56 Magna Frisia Ame Gijs Heren 8 FSN144 H-H
57 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 FSN130 H-H
58 Grutte Bear Stichting Sloeproeien Joure Heren 8 FSN142 H-H
59 Evert Deddes STC-2 Gemengd 8 FSN087 H-H
60 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 FSN051 H-H
61 Bergenvaarder Freya Heren 8 FSN206 H-H
62 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 FSN047 H-H
63 Azorean High Ferox Heren 1 Heren 10 FSN077 H-H
64 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 FSN011 H-2
65 Zeeolifant Roeiteam Zeeolifant Heren 14 FSN005 H-2
66 Averij Team Averij Heren 8 FSN151 H-2
67 Labora Stulti Heren van Almere Gemengd 8 FSN244 H-2
68 Forel VOC Rotterdam Heren 8 FSN152 H-2
69 Naruthi Team Naarden Heren 8 FSN153 H-2
70 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 FSN013 H-2
71 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 FSN049 H-2
72 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Mixed 1 Gemengd 10 FSN023 H-2
73 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 FSN141 H-2
74 Dolfijn EPZ Gemengd 8 FSN143 H-2
75 De Zeeleeuw SV. Osiris Gemengd 8 FSN020 H-2
76 Doordouwer Roeiploeg Utrecht Heren Heren 8 FSN200 H-2
77 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 FSN081 H-2
78 Jan van Riebeeck De Helling Gemengd 8 FSN230 H-2
79 Igor Sloeproeivereniging Nieuwendam Heren 6 FSN259 H-2
80 Spiering II De Spiering – Heren 3 Heren 8 FSN174 H-2
81 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 FSN236 H-2
82 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 FSN173 H-2
83 Laura-G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 FSN131 H-2
84 Lootsman Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 FSN114 H-2
85 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 FSN177 H-2
86 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 FSN179 H-2
87 Gebroeders van Amerongen Voorpampus Heren 8 FSN078 H-2
88 Anthony van Hoboken STC-1 Gemengd 8 FSN088 H-2
89 Castor Roeien in Herstel Heren 12 FSN118 H-2
90 HES HES Amsterdam Heren 12 FSN115 H-2
91 Leitsagher Rechtachteruit Gemengd 12 FSN027 H-2
92 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 FSN112 H-1
93 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 FSN042 H-1
94 Maaike Maaike Mannen Heren 10 FSN097 H-1
95 Sloepweesje The Good, the Bad and 7 Uglies Heren 8 FSN054 H-1
96 Wetter Fretter GRSV Heren 8 FSN138 H-1
97 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 FSN160 H-1
98 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 FSN039 H-1
99 Polynoom Fifty Shades of Pain Gemengd 10 FSN019 H-1
100 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Mixed 2 Gemengd 10 FSN007 H-1
101 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 FSN119 H-1
102 Seelandia Sloeproeien Zeeland Heren 6 FSN271 H-1
103 Vrouwe Marianne De Batavier Gemengd 8 FSN263 H-1
104 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 FSN070 H-1
105 Rijp KasteelHeeren Heren 10 FSN018 H-1
106 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 FSN126 H-1
107 Vrijbuiter Schuimkoppen Heren 8 FSN235 H-1
108 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 FSN037 H-1
109 W2 Roeisloep Vereiniging Muiden Heren 8 FSN190 H-1
110 Chaos Chaos Heren 8 FSN261 H-1
111 Mighty Mo The Boys of Summer Heren 8 FSN203 H-1
112 Schonenvaarder BURI Heren 8 FSN205 H-1
113 Mooder Maas Span Herres Heren 8 FSN239 H-1
114 Epoxydus Haarlemse Mix Heren 8 FSN113 H-1
115 Octopus H28 Heren 8 FSN089 H-1
116 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 FSN061 H-1
117 L8 L8 Heren 8 FSN277 H-1
118 Doorgáán Vergáán ’87 Heren 10 FSN270 H-1
119 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 FSN094 H-1
120 De Passie De Niekarkers Gemengd 4
121 Groesplaat Vitalis 1 Heren 4
122 De Vijf Zalmen Vitalis 280 Gemengd 4
123 Groot & Grut 2 Tim’s Thunder Team Heren 4
124 Groot & Grut 5 Riviermonsters Heren 4
125 Groot & Grut 4 De Vrienden van Mooie Nel Heren 4
126 Groot & Grut 3 MDT Heren 4
127 Victory Gent All Men 1 Heren 6
128 Jan van Buuren ManCo Gemengd 6
129 Spieghel Vegt & Spieghel Heren 6
130 Royal Blue Marlin Heren 6
131 De Vegt Draeckjes Heren 6
132 Goldrush Imagine Dragons Heren 6
133 Vilt Zwarte Draecken Heren 6
134 Amuda Roets Heren 6
© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid