Deelnemers 2024

Hieronder vind je een overzicht van de teams die zich voor de race op zaterdag 6 april 2024 hebben opgegeven:

#Naam sloepNaam teamD/HFSN KlasseThuishavenType sloep
1KerwoodDe KrijgsmannenHeren 122e KlasseMuidenStersloep
2Gebr. van AmerongenDe Spiering Heren 4Heren 81e KlasseWeespKromhout Whaler
3RIJPDe Heeren XIVHeren 102e KlasseMuidenSpiegelsloep
4AdamanteusRoeivereniging Tata SteelHeren 82e KlasseIJmuiden Kromhout Whaler
5BerthaZonder Dollen Gemengd 102e KlasseAmsterdam Reddingssloep
6MienDeurloo’s kaaitje Dames 82e KlasseTholenReddingssloep
7Evert DeddesSTC-1Heren 81e KlasseRotterdamKuikensloep
8VrijbuiterPirata'sDames 81e KlasseJulianadorpReddingsloep
9De zeeleeuw Sv osirisGemengd 82e KlasseLeeuwarden Spiegelsloep
10KaatDeurloo’s kaaitje Heren 82e KlasseTholenReddingssloep
11Mare AustralisZuyderzeeroeiersDames 81e KlasseEmmeloordReddingssloep
12OrkaanMeidenloosDames 8Vrije klasseMuidenAdmiraalsloep
13Anthony van HobokenSTC-2Heren 82e KlasseRotterdam Kuikensloep
14Labora Stulti Forza FeminaDames 81e KlasseAlmereReddingssloep
15Moos‘t Juiste TuigDames 82e KlasseAmsterdamKromhout Whaler
16KatowiceT 'RosétjeDames 6Vrije klasseKatwijk Reddingssloep
17Labora Stulti Heren van AlmeteHeren 82e KlasseAlmereReddingssloep
18KaatjeVereniging Oud KwekelingenHeren 82e KlasseAmsterdamKromhout Whaler
19BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 81e KlasseAmsterdamSloep
20MytilusWilde mosselsDames 82e KlasseKortgeneKuikensloep
21HESHES Amsterdam Heren 121e KlasseAmsterdam Stersloep
22Visbyvaarder Idunn Dames 61e KlasseDeventer Kuikensloep
23Maaike MaaikeHeren 102e KlasseAmsterdam B2 sloep
24SloepweesjeRuige M8Dames 8Vrije klasseHoogmadeReddingssloep
25SloepweesjeTeam sloepweesjeHeren 81e KlasseHoogmadeReddingssloep
26EasedaleDe goeie, de slechte en de 7 lillekersHeren 8HoofdklasseHoogmadeReddingssloep
27EasedaleMighty matesDames 8Vrije klasseHoogmadeReddingssloep
28PolynoomFifty Shades of painGemengd 102e KlasseHoogmadeReddingssloep
29BergenvaarderFreyaHeren 81e KlasseDeventerKuikensloep
30DoordouwerRoeiploeg UtrechtHeren 82e KlasseutrechtSpiegelsloep
31DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 101e KlasseUtrecht
32LootsmanLoodsem Rotterdam-RijnmondHeren 82e KlasseRotterdamKromhout Whaler
33DoordrijverRoeiploeg UtrechtDames 101e KlasseutrechtSpiegelsloep
34Doeke DoeksenSloeproeiteam gemeente Terschelling Dames 8Vrije klasseTerschelling Reddingsloep
35IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 81e KlasseAmsterdamZeegsloep
36IgorSloeproeivereniging NieuwendamHeren 62e KlasseAmsterdamZeegsloep
37DolmanMeiden van MuydenDames 81e KlasseMuidenKuikensloep
38AradRoeiteam Hubo TerschellingHeren 8HoofdklasseTerschellingReddingsloep
39Plancius Roeiteam Plancius Heren 102e KlasseAmsterdam Reddingssloep
40Vrouwe GeertruidaWoelwater Dames 1Dames 81e KlasseSneekWhaler
41Vrouwe GeertruidaWoelwater HerenHeren 8Vrije klasseSneekWhaler
42Last of the TitanicTIOG DamesDames 8Vrije klasseRotterdamKuikensloep
43't KromhoutHet Juiste TuigHeren 101e KlasseAmsterdamReddingsloep
44Wolter HuismanRoeiploeg UrkDames 102e KlasseUrkKromhout Whaler
45Jan van de BergRoeiploeg UrkHeren 10Vrije klasseUrkKromhout Whaler
46Roy HestermanKasteelHeerenHeren 8n.v.t.MuidenKuikensloep
47VisbyvaarderBaldrHeren 8Vrije klasseDeventerKuikensloep
48Yellowfin Vrienden van de YellowfinHeren 102e KlasseAmsterdam Whaler
49WillemsvaarderWillemsvaardersHeren 81e KlasseWillemstadKuikensloep
50Ruige HildeWillemsvaardersDames 61e KlasseWillemstadKuikensloep
51Z.S.M.FlowDames 6HoofdklasseMuidenFaeröer Whaler
52AmazoneGeliasGemengd 8Vrije klasseHerkingenKromhout Whaler
53Last of the TitanicTIOGHeren 82e KlasseRotterdam Kuikensloep
54't Haakie CVV Vletterlieden Heren 81e KlasseIJmuidenReddingssloep
55Pulp fictionIjsselmeerminnenDames 8HoofdklasseMakkumReddingssloep
56BacchusBacchus mixteam Gemengd 102e KlasseKatwijkKromhout Whaler
57De Witte BeerDames HeterbijDames 81e KlasseZwolleReddingssloep
58Hubert JansRobert CorporaalGemengd 82e KlasseLelystadWhaler, replica, …
59Icterus Dames Haarlem Dames 8Vrije klasseHaarlem Kromhout Whaler
60Het Witts SchuimHet Laatste RukjeHeren 8Vrije klasseAmsterdamKromhout Whaler
61DoorgáánGáán'87Heren 81e KlasseZaandamZeeg sloep
62Laura-GLoodsen Amsterdam-IJmondHeren 82e KlasseIJmuidenKromhout Whaler
63de BuffelDoorstotersHeren 8Vrije klasseHaarlemKromhout Whaler
64Parel van BruParels van BruDames 6Vrije klasseBruinisse Reddingsloep
65Berend KosterDames roeisloep Berend KosterDames 82e KlasseKampenWhaler reddingssl…
66Vijf Zalmen Wout's mixGemengd 4Vrije klasseWoudrichem St. Ayles Skiff
67Jan van RiebeeckWV De HellingGemengd 82e KlasseCulemborgKuikensloep
68Grutte Bearde StamgastenHeren 8HoofdklasseJourereddingssloep
69OctopusH28Heren 81e KlasseMuidenKuikensloep
70Forel40 plus RotterdamHeren 82e KlasseRotterdamReddingssloep
71Nog onbekend SpiritDames 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
72-onbekend-Driftwood DragonsHeren 6Vrije klasseNederhorst den BergGIG
73GoldrushImagine dragons Heren 6n.v.t.Nederhorst den Berg GIG
74SpieghelVegt & SpieghelDames 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
75DoordouwerRoeiploeg utrechtHeren 82e Klasseutrechtspiegelsloep
76Naruthi Team Naarden Heren 82e KlasseNaarden Reddingssloep
77Jan van BuurenManCoGemengd 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
78ChaosZonnestraal TheaDames 81e KlasseMuidenKuikensloep
79BlistersBlistersDames 62e KlasseMuidenKuikensloep
80ViltZwarte DraeckenHeren 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
81Nog niet bekentTeam Blont Dames 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
82Nog onbekend Vliegende Draecken Dames 6n.v.t.Nederhorst den BergGIG
83Altena NexuBatavieren MixGemengd 4n.v.t.WoudrichemSt. Ayles Skiff
84DolfijnEPZGemengd 82e KlasseBorsseleReddingssloep
85De VechtSpiering H7Heren 8Vrije klasseWeesp Kromhout Whaler
86Mighty MoBoys of summer Heren 81e KlasseKatwijkKuikensloep
87Hertogh van GelrePaul van der HeijdenHeren 82e KlasseMijnsheerenlandReddings sloep
88EpoxydusHaerlemsche HerenHeren 82e KlasseHaarlemKromhout Whaler
89De Kaapse VreugdDe Zeeuwse DeerenenDames 82e KlasseVeereReddingssloep
90LeitsagherRechtachteruitHeren 12Vrije klasseRumptStersloep
91Mata Hari Mata Hari Dames 8Vrije klasseLeeuwarden Spiegelsloep
92Schone WaardinSchone WaardinHeren 81e KlasseVlissingen Reddingssloep
93't PulletjeSkuytevaertHeren 8Vrije klasseKatwijkB2
94DanserOkke Hel - DanserDames 61e KlasseHarlingen Reddingssloep
95KeesBrandweer RotterdamHeren 82e KlasseRotterdamReddingssloep
96ThussenuitThussenuitGemengd 102e KlasseKatwijkKromhout Whaler
97AmbiorixAmbiorixDames 81e KlasseHarlingenspiegelsloep
98WetterspetterWetterspettersDames 62e KlasseGrouReddingssloep
99SkeveSlappe PeddelsHeren 81e KlasseLeeuwardenReddingssloep
100Murk#Team_Heren_MurkHeren 61e KlasseNaardenReddingslope
101PolyesterWesteinder sloeproei teamHeren 8HoofdklasseaalsmeerReddingsloep
102OdysseusOdysseus DragonsGemengd 16n.v.t.AlkmaarDrakenboot
103Spiering 2Spieringen H3Heren 82e KlasseWeespKromhout Whaler
104InterballastInterballastDames 81e KlasseZaandamReddingssloep
105't AnckertjeSAense KatHeren 81e Klassezaandamreddingssloep
106De BrandGo vaar isGemengd 6Vrije klassezaandamreddingssloep
107VrijbuiterSchuimkoppen Heren 82e KlasseJulianadorp Reddingssloep
108W2Roeisloep Vereninging MuidenHeren 82e KlasseMuidenWhaleboat
109SnurkOkke Hel - SnurkHeren 81e KlasseHarlingen Whaler
110SeahorseSeahorseHeren 81e KlasseKortgeneReddingsloeo
111De Huysman Stichting sloeproeien Wormerveer Heren 81e KlasseWormerveer Reddingssloep
112OctopusMeerminnenDames 82e KlasseMuidenKuikensloep
113LeeuwkeDames Leeuwke 8Dames 81e KlasseLemmerReddingsloep
114Razende SnolGang Is AllesHeren 81e KlasseRuttenSpiegelsloep
115SchonevaarderBuriHeren 62e KlasseDeventer Kuikensloep

Totaal aantal inschrijvingen: 115

© 2008 - 2024 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid