Inschrijvers 2009

LET OP!
De inschrijving is geopend geweest van 1 februari 2009 tot 26 maart 2009 om 12:00 en is nu GESLOTEN. We hebben 48 deelnemers, verdeeld over 13 damesteams en 35 herenteams. Hiervan zijn 32 Kromhout Whalers, 10 Kuikensloepen, en 6 sloepen van een ander type.

De inschrijvers:

  1. De Vecht, De Vecht heren, FSN126, WEESP, KW
  2. De Vecht, De Vecht dames, FSN126, WEESP, KW
  3. Doxa, Teamkr8 heren, FSN170, WEESP, KW
  4. Amazone, Spiering 2 heren, FSN196, WEESP,  KW
  5. Cornelis Douwes, WBS Broere Shipping heren, FSN063, TERSCHELLING-WEST, K
  6. Het Witte Schuim, Het Laatste Rukje heren, FSN107, AMSTERDAM, KW
  7. Jan van Schaffelaar, Ekiep’9 heren, FSN202, BARNEVELD, KW
  8. Anthony van Hoboken, STC-2 heren, FSN088, ROTTERDAM, K
  9. Mercator, STC-1 heren, FSN132, ROTTERDAM, A
  10. Spiering II, Spiering 3 heren, FSN174, WEESP, KW
  11. Schonenvaarder, Daventre Portu heren, FSN205, DEVENTER, K
  12. Octopus, Meidenloos dames, FSN089, MUIDEN, K
  13. Visbyvaarder, Daventre Portu heren, FSN219, DEVENTER, K
  14. Zeesteeg, Zeesteeg dames, FSN191, MAKKUM, KW
  15. De Zuyderzee, De Heeren  XIV heren, FSN184, MUIDEN, KW
  16. Voorbijganger. Kaagtijgers dames, FSN179, WARMOND, KW
  17. Voorganck, Voorganck heren, FSN189, HATTEM, K
  18. Lootsman, Roeiteam Loodsen Rijnmond heren, FSN114, ROTTERDAM, KW
  19. De Razende Snol, GIA heren, FSN211, RUTTEN, A
  20. Salland, SRV Zwarte Water, heren, FSN171, ZWARTSLUIS, K
  21. Kaag 1, Meiden van Staal dames, FSN166, WARMOND, KW
  22. Red Pepper, H28 heren, FSN213, MUIDEN, K
  23. Witte Beer, JumBootje heren, FSN090, UITGEEST, A
  24. Caatje van Warmond, Kaagse Bluf dames, FSN156, WARMOND, KW
  25. Caatje van Warmond, Kaag 1 heren, FSN156, WARMOND, KW
  26. Icterus, Haarlemsche Daemes, FSN164, HAARLEM, KW
  27. Icterus, Haarlemsche Heeren, FSN164, HAARLEM, KW
  28. Kromme Dick, Okke Hel heren, FSN109, HARLINGEN, KW
  29. Tante Agaath, Tante Agaath dames, FSN095, MUIDEN, K
  30. W2, Roeisloepvereniging Muiden heren, FSN190, MUIDEN, A
  31. MOOS, ’t Juiste Tuig heren, FSN125, AMSTERDAM, KW
  32. MOOS, ’t Juiste Tuig dames, FSN125, AMSTERDAM, KW
  33. Zeesteeg, Zeesteeg heren, FSN191, MAKKUM, KW
  34. Mare Liberum Maritieme Academie 1 heren, FSN099, IJMUIDEN, KW
  35. Zeemanshuis 2, Maritieme Academie 2 heren, FSN127, IJMUIDEN, KW
  36. Voorbijganger, Het Kaagschuim heren, FSN179, WARMOND, KW
  37. Bergenvaarder, Daventru Portu heren, FSN206, DEVENTER, K
  38. Gebroeders van Amerongen, Spiering 5 heren, FSN078, WEESP, KW
  39. Bertha, Zonder Dollen heren, FSN093, AMSTERDAM, A
  40. Laura G, Loodsen Amsterdam heren, FSN131, AMSTERDAM, KW
  41. Epoxydus, Roeivereniging Corus heren, FSN113, IJMUIDEN, KW
  42. Remex Liberus, Masrova heren, FSN028, AMSTERDAM, A
  43. Red Pepper, Meerminnen dames, FSN213, MUIDEN, KW
  44. Kaag 1, Spiering 6 heren, FSN166, WEESP, KW
  45. Curved Wood (Spiering I), Spiering 4 heren, FSN173, WEESP, KW
  46. Gebroeders van Amerongen, Spiering 1 dames, FSN078, WEESP, KW
  47. Spiering II, Spiering 3 dames, FSN174, WEESP, KW
  48. Curved Wood (Spiering I), Spiering 1 heren, FSN173, WEESP, KW
  49. Amazone, Spiering 2 dames, FSN196, WEESP, KW

(KW = Kromhout Whaler, K = Kuikensloep, A = anders)

© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid