Uitslagen 2022

UPDATE zondag 3 april 2022: Naar aanleiding van een fout die we pas na de prijsuitreiking ontdekten in onze tijdregistratie hebben we een herberekening uitgevoerd. Hieronder de gecorrigeerde uitslagen.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
115Pulp FictionDe IJsselmeerminnenDames 8D-H1:15:272,5468,67
28OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8D-H1:14:422,5761,88
35Tréwes 3Trewes 3Dames 8D-H1:16:162,5160,90
416Azorean HighAzorean High DamesDames 8D-H1:08:522,7854,50
54SteenbokSkarrefammenDames 8D-H1:20:032,3954,38
61SloepweesjeRuige M8Dames 8D-H1:29:472,1354,07
77Vrouwe GeertruidaWoelwater dames 1Dames 8D-H1:15:312,5453,64
822VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:24:092,2851,91
92Mare AustralisMare AustralisDames 8D-H1:29:152,1551,30
1014West-ArvadaDames West-ArvadaDames 8D-H1:14:332,5750,31
1110Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-H1:20:582,3749,59
126Mata HariMata HariesDames 8D-H1:16:482,5048,01
139Baron van GhentBaronessenDames 8D-H1:18:282,4447,90
1412De PaardekreekSloeproeiteam De PaardekreekDames 8D-H1:18:022,4647,81
1533Roy HestermanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:522,4347,21
1630DolmanMeidenloosDames 8D-11:18:442,4346,34
1724De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:25:192,2545,61
1823EasedaleHigh M8’sDames 8D-11:30:522,1145,48
193GIA lightGia LightDames 8D-H1:28:472,1645,18
2026ChaosZonnestraal TheaDames 8D-11:18:442,4344,64
2128IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:20:432,3743,49
2220InterballastInterballastDames 8D-11:31:252,1042,24
2311Wetter WrotterWetterspettersDames 8D-H1:20:212,3942,07
2425Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:26:032,2341,95
2534Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:17:392,4740,27
2627MU20FLOWDames 8D-11:19:552,4039,99
2731OctopusMeerminnenDames 8D-11:22:122,3338,35
2836d’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:21:232,3636,90
2932VisbyvaarderIdunnDames 8D-11:23:102,3036,78
3017Gebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 1Dames 8D-21:23:072,3135,83
3135De VechtDe Spiering – Dames 3Dames 8D-11:23:482,2933,46
3229VoorbijgangerKaagseblufDames 8D-11:27:092,2029,57
3321MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-11:46:351,8027,05
3419BlisterBlisterDames 6D-21:37:321,9725,64
3518Moos’t Juiste TuigDames 8D-21:32:262,0723,74

Heren FSN-sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 62 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 H-H 1:04:59 2,95 118,08
2 57 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 H-H 1:11:45 2,67 115,59
3 58 Grutte Bear Stichting Sloeproeien Joure Heren 8 H-H 1:13:02 2,62 108,21
4 63 Azorean High Ferox Heren 1 Heren 10 H-H 0:59:37 3,21 99,35
5 54 Serdon Rietroeiers Heren 8 H-H 1:19:27 2,41 98,90
6 55 Tréwes 1 Trewes 1 Heren 8 H-H 1:14:42 2,57 96,75
7 60 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:08:59 2,78 94,43
8 53 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:46 2,50 91,97
9 61 Bergenvaarder Freya Heren 8 H-H 1:08:44 2,79 87,48
10 52 Murk Heren Naarden Murk Heren 8 H-H 1:19:17 2,42 84,03
11 95 Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies Heren 8 H-1 1:21:41 2,35 82,35
12 93 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:21:59 2,34 82,27
13 111 Mighty Mo The Boys of Summer Heren 8 H-1 1:11:25 2,68 80,81
14 96 Wetter Fretter GRSV Heren 8 H-1 1:22:36 2,32 80,71
15 117 L8 L8 Heren 8 H-1 1:09:20 2,76 77,81
16 101 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 H-1 1:13:18 2,61 77,38
17 102 Seelandia Sloeproeien Zeeland Heren 6 H-1 1:13:41 2,60 77,20
18 116 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 H-1 1:09:09 2,77 74,86
19 81 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 H-2 1:11:58 2,66 73,33
20 97 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 H-1 1:23:36 2,29 72,67
21 100 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Mixed 2 Gemengd 10 H-1 1:16:32 2,50 72,14
22 109 W2 Roeisloep Vereniging Muiden Heren 8 H-1 1:15:59 2,52 71,36
23 99 Polynoom Fifty Shades of Pain Gemengd 10 H-1 1:17:19 2,48 70,59
24 119 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-1 1:05:20 2,93 70,47
25 70 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:08 2,36 70,42
26 87 Gebroeders van Amerongen Voorpampus Heren 8 H-2 1:09:06 2,77 69,95
27 108 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:21:16 2,36 67,63
28 107 Vrijbuiter Schuimkoppen Heren 8 H-1 1:20:13 2,39 67,18
29 105 Rijp KasteelHeeren Heren 10 H-1 1:17:53 2,46 67,00
30 94 Maaike Maaike Mannen Heren 10 H-1 1:20:21 2,39 65,81
31 71 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:47 2,40 65,61
32 115 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:14:29 2,57 63,59
33 98 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-1 1:26:30 2,22 63,42
34 88 Anthony van Hoboken STC-1 Gemengd 8 H-2 1:13:21 2,61 63,29
35 118 Doorgáán Vergáán ’87 Heren 10 H-1 1:10:12 2,73 62,81
36 59 Evert Deddes STC-2 Gemengd 8 H-H 1:14:58 2,56 61,83
37 92 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 H-1 1:28:46 2,16 61,65
38 86 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 H-2 1:10:52 2,70 61,37
39 76 Doordouwer Roeiploeg Utrecht Heren Heren 8 H-2 1:20:17 2,39 59,60
40 113 Mooder Maas Span Herres Heren 8 H-1 1:16:07 2,52 58,57
41 79 Igor Sloeproeivereniging Nieuwendam Heren 6 H-2 1:20:26 2,38 58,27
42 66 Averij Team Averij Heren 8 H-2 1:31:22 2,10 57,46
43 112 Schonenvaarder BURI Heren 8 H-1 1:17:23 2,48 56,91
44 78 Jan van Riebeeck De Helling Gemengd 8 H-2 1:17:39 2,47 55,25
45 90 HES HES Amsterdam Heren 12 H-2 1:15:50 2,53 53,01
46 69 Naruthi Team Naarden Heren 8 H-2 1:26:53 2,21 52,48
47 80 Spiering II De Spiering – Heren 3 Heren 8 H-2 1:13:12 2,62 52,20
48 72 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Mixed 1 Gemengd 10 H-2 1:25:43 2,24 52,08
49 106 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 H-1 1:16:36 2,50 51,12
50 73 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:20:25 2,38 50,23
51 114 Epoxydus Haarlemse Mix Heren 8 H-1 1:16:18 2,51 48,04
52 84 Lootsman Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 H-2 1:15:56 2,52 47,35
53 75 De Zeeleeuw SV. Osiris Gemengd 8 H-2 1:25:43 2,24 46,95
54 74 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:27:57 2,18 46,80
55 104 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 H-1 1:20:17 2,39 46,65
56 91 Leitsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:21:45 2,34 40,33
57 77 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:22:57 2,31 38,99
58 67 Labora Stulti Heren van Almere Gemengd 8 H-2 1:41:32 1,89 38,68
59 103 Vrouwe Marianne De Batavier Gemengd 8 H-1 1:25:14 2,25 38,33
60 85 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:18:53 2,43 36,13
61 83 Laura-G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:28 2,24 35,22
62 82 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 H-2 1:21:17 2,36 34,58
63 64 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:41:10 1,89 32,76
64 65 Zeeolifant Roeiteam Zeeolifant Heren 14 H-2 1:31:32 2,09 28,23
65 89 Castor Roeien in Herstel Heren 12 H-2 1:33:55 2,04 27,16
66 68 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:43:20 1,85 26,57

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s Reden uitsluiting FSN
1 127 Victory Gent All Men 1 GIG Heren 6 1:02:22 3,07 Geen FSN sloep
2 133 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:02:23 3,07 Geen FSN sloep
3 48 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:04:14 2,98 Geen FSN sloep
4 134 Amuda Roets GIG Heren 6 1:04:25 2,98 Geen FSN sloep
5 50 United Dragons United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:07:34 2,84 Geen FSN sloep
6 131 De Vegt Draeckjes GIG Heren 6 1:07:53 2,82 Geen FSN sloep
7 130 Royal Blue Marlin GIG Heren 6 1:08:05 2,82 Geen FSN sloep
8 132 Goldrush Imagine Dragons GIG Heren 6 1:08:57 2,78 Geen FSN sloep
9 51 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:08:59 2,78 Geen FSN sloep
10 129 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Heren 6 1:12:38 2,64 Geen FSN sloep
11 126 Groot & Grut 3 MDT St. Ayles Skiff Heren 4 1:13:29 2,61 Geen FSN sloep
12 128 Jan van Buuren ManCo GIG Gemengd 6 1:13:31 2,61 Geen FSN sloep
13 44 Jan van Buuren Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:14:51 2,56 Geen FSN sloep
14 42 Groot & Grut 5 Batavieren Mix open St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:15:20 2,54 Geen FSN sloep
15 49 Ballast Nedam Concrete Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:15:29 2,54 Geen FSN sloep
16 123 Groot & Grut 2 Tim’s Thunder Team St. Ayles Skiff Heren 4 1:15:42 2,53 Geen FSN sloep
17 120 De Passie De Niekarkers St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:04 2,52 Geen FSN sloep
18 41 Groot & Grut 4 Batavieren Mix 50+ St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:54 2,49 Geen FSN sloep
19 124 Groot & Grut 5 Riviermonsters St. Ayles Skiff Heren 4 1:17:14 2,48 Geen FSN sloep
20 47 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Dames 6 1:17:42 2,47 Geen FSN sloep
21 110 Chaos Chaos Kuikensloep Heren 8

1:19:35

(50,23 W)

2,41 Geen geldige sleepwaarde voor H8
22 39 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:16 2,39 Geen FSN sloep
23 46 Silhouette Blont GIG Dames 6 1:21:13 2,36 Geen FSN sloep
24 37 De Passie Zuidwal dames open St. Ayles Skiff Dames 4 1:21:15 2,36 Geen FSN sloep
25 121 Groesplaat Vitalis 1 St. Ayles Skiff Heren 4 1:22:29 2,32 Geen FSN sloep
26 45 Frank en Vrij Agua GIG Dames 6 1:22:36 2,32 Geen FSN sloep
27 125 Groot & Grut 4 De Vrienden van Mooie Nel St. Ayles Skiff Heren 4 1:23:06 2,31 Geen FSN sloep
28 40 Groot & Grut 3 Batavieren Dames St. Ayles Skiff Dames 4 1:23:56 2,28 Geen FSN sloep
29 43 Smal Weesp De Spiering – Dames 2 GIG Dames 6 1:31:45 2,09 Geen FSN sloep
30 38 De Vijf Zalmen Wout’s Mix St. Ayles Skiff Gemengd 4 Niet gefinished Geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid