Prijzen 2022 – gecorrigeerd

Door een fout in de tijdregistratie zijn er een paar wijzigingen in de prijzen t.o.v. hoe de prijzen zijn uitgereikt. Onze excuses aan de benadeelde teams. We treden binnenkort in contact met de betrokken prijswinnaars om de prijsuitwisseling te regelen.

Hieronder de prijswinnaars na herberekening. In dikgedrukt de prijzen die naar een ander team gaan.

DAMES
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
1ste klasse Vrijbuiter Pirata’s 1:24:09 51,91 W 4,70 W
2de klasse Gebroeders van Amerongen De Spiering – Dames 1 1:23:07 35,83 W 10,19 W
Kuikensloep West-Arvada Dames West-Arvada 1:14:33 50,31 W 2,41 W
Kromhout Whaler Kaag 1 Meiden van Staal 1:17:39 40,27 W 4,45 W
Overall Pulp Fiction De IJsselmeerminnen 1:15:27 68,67 W 6,79 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 2 Ooit Blond 1:20:16 n.v.t. 0:00:59
Pilot GIG Jan van Buuren Vliegende Draecken 1:14:51 n.v.t. 0:02:51
Gouden Standaerd Dolman Meidenloos 1:18:44 n.v.t. 0:00:00
HEREN
  Sloep Team Tijd Vermogen Beter dan 2e met
Hoofdklasse Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
1ste klasse Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies 1:21:41 82,35 W 0,08 W
2de klasse Willemsvaarder Willemsvaarders 1:11:58 73,33 W 2,91 W
Kuikensloep Bergenvaarder Freya 1:08:44 87,48 W 6,67 W
Kromhout Whaler Gebroeders van Amerongen Voorpampus 1:09:06 69,95 W 8,59 W
Overall Benwyvis Roeiteam Benwyvis 1:04:59 118,08 W 2,49 W
St. Ayles Skiff Groot & Grut 3 MDT 1:13:29 n.v.t. 0:01:51
Pilot GIG Victory Gent All Men 1 1:02:22 n.v.t. 0:00:01
Gouden Standaerd Orkaan De Heeren XIV 1:08:59 n.v.t. 0:00:07
OVERIGEN
  Sloep Team Tijd Beter dan 2e met
Drakenboten The Dutch Dragons The Dutch Dragons 1:04:14 0:03:20
  Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Duoprijs Azorean High Azorean High Dames & Ferox Heren 1 2:08:29 0:20:20
  Sloep Teams Reden
Pechprijs ’t Haasje De Vijf Zalmen Wout’s Mix & Vitalis 280 Boord gescheurd / dol gebroken

Uitslagen 2022

UPDATE zondag 3 april 2022: Naar aanleiding van een fout die we pas na de prijsuitreiking ontdekten in onze tijdregistratie hebben we een herberekening uitgevoerd. Hieronder de gecorrigeerde uitslagen.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
115Pulp FictionDe IJsselmeerminnenDames 8D-H1:15:272,5468,67
28OihonnaSloeproeiers GroningenDames 8D-H1:14:422,5761,88
35Tréwes 3Trewes 3Dames 8D-H1:16:162,5160,90
416Azorean HighAzorean High DamesDames 8D-H1:08:522,7854,50
54SteenbokSkarrefammenDames 8D-H1:20:032,3954,38
61SloepweesjeRuige M8Dames 8D-H1:29:472,1354,07
77Vrouwe GeertruidaWoelwater dames 1Dames 8D-H1:15:312,5453,64
822VrijbuiterPirata’sDames 8D-11:24:092,2851,91
92Mare AustralisMare AustralisDames 8D-H1:29:152,1551,30
1014West-ArvadaDames West-ArvadaDames 8D-H1:14:332,5750,31
1110Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-H1:20:582,3749,59
126Mata HariMata HariesDames 8D-H1:16:482,5048,01
139Baron van GhentBaronessenDames 8D-H1:18:282,4447,90
1412De PaardekreekSloeproeiteam De PaardekreekDames 8D-H1:18:022,4647,81
1533Roy HestermanMeiden van MuydenDames 8D-11:18:522,4347,21
1630DolmanMeidenloosDames 8D-11:18:442,4346,34
1724De Leuve(G)LeuveDames 6D-11:25:192,2545,61
1823EasedaleHigh M8’sDames 8D-11:30:522,1145,48
193GIA lightGia LightDames 8D-H1:28:472,1645,18
2026ChaosZonnestraal TheaDames 8D-11:18:442,4344,64
2128IgorSloeproeivereniging NieuwendamDames 8D-11:20:432,3743,49
2220InterballastInterballastDames 8D-11:31:252,1042,24
2311Wetter WrotterWetterspettersDames 8D-H1:20:212,3942,07
2425Ruige HildeWillemsvaardersDames 6D-11:26:032,2341,95
2534Kaag 1Meiden van StaalDames 8D-11:17:392,4740,27
2627MU20FLOWDames 8D-11:19:552,4039,99
2731OctopusMeerminnenDames 8D-11:22:122,3338,35
2836d’IselaDames IJsselkr8Dames 8D-11:21:232,3636,90
2932VisbyvaarderIdunnDames 8D-11:23:102,3036,78
3017Gebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 1Dames 8D-21:23:072,3135,83
3135De VechtDe Spiering – Dames 3Dames 8D-11:23:482,2933,46
3229VoorbijgangerKaagseblufDames 8D-11:27:092,2029,57
3321MienDeurloo’s KaaitjeDames 8D-11:46:351,8027,05
3419BlisterBlisterDames 6D-21:37:321,9725,64
3518Moos’t Juiste TuigDames 8D-21:32:262,0723,74

Heren FSN-sloepen

Rang Startnr Sloep Team Roeiers Klasse Roeitijd Snelheid in m/s Vermogen per roeier in Watt
1 62 Benwyvis Roeiteam Benwyvis Heren 8 H-H 1:04:59 2,95 118,08
2 57 Stielen Bear Roeiteam Stielen Bear Heren 8 H-H 1:11:45 2,67 115,59
3 58 Grutte Bear Stichting Sloeproeien Joure Heren 8 H-H 1:13:02 2,62 108,21
4 63 Azorean High Ferox Heren 1 Heren 10 H-H 0:59:37 3,21 99,35
5 54 Serdon Rietroeiers Heren 8 H-H 1:19:27 2,41 98,90
6 55 Tréwes 1 Trewes 1 Heren 8 H-H 1:14:42 2,57 96,75
7 60 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:08:59 2,78 94,43
8 53 Easedale Team Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:46 2,50 91,97
9 61 Bergenvaarder Freya Heren 8 H-H 1:08:44 2,79 87,48
10 52 Murk Heren Naarden Murk Heren 8 H-H 1:19:17 2,42 84,03
11 95 Sloepweesje The Good, the Bad, and 7 Uglies Heren 8 H-1 1:21:41 2,35 82,35
12 93 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:21:59 2,34 82,27
13 111 Mighty Mo The Boys of Summer Heren 8 H-1 1:11:25 2,68 80,81
14 96 Wetter Fretter GRSV Heren 8 H-1 1:22:36 2,32 80,71
15 117 L8 L8 Heren 8 H-1 1:09:20 2,76 77,81
16 101 Vrouwe Geertruida Woelwater heren Heren 6 H-1 1:13:18 2,61 77,38
17 102 Seelandia Sloeproeien Zeeland Heren 6 H-1 1:13:41 2,60 77,20
18 116 Kerwood De Krijgsmannen Heren 12 H-1 1:09:09 2,77 74,86
19 81 Willemsvaarder Willemsvaarders Heren 8 H-2 1:11:58 2,66 73,33
20 97 De Skeve Slappe Peddels Heren 8 H-1 1:23:36 2,29 72,67
21 100 Doorhaler Roeiploeg Utrecht Mixed 2 Gemengd 10 H-1 1:16:32 2,50 72,14
22 109 W2 Roeisloep Vereniging Muiden Heren 8 H-1 1:15:59 2,52 71,36
23 99 Polynoom Fifty Shades of Pain Gemengd 10 H-1 1:17:19 2,48 70,59
24 119 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-1 1:05:20 2,93 70,47
25 70 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:21:08 2,36 70,42
26 87 Gebroeders van Amerongen Voorpampus Heren 8 H-2 1:09:06 2,77 69,95
27 108 ’t Haakie CVV Vletterlieden Heren 8 H-1 1:21:16 2,36 67,63
28 107 Vrijbuiter Schuimkoppen Heren 8 H-1 1:20:13 2,39 67,18
29 105 Rijp KasteelHeeren Heren 10 H-1 1:17:53 2,46 67,00
30 94 Maaike Maaike Mannen Heren 10 H-1 1:20:21 2,39 65,81
31 71 ’t Kromhout ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:19:47 2,40 65,61
32 115 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:14:29 2,57 63,59
33 98 Schone Waardin Schone Waardin Heren 8 H-1 1:26:30 2,22 63,42
34 88 Anthony van Hoboken STC-1 Gemengd 8 H-2 1:13:21 2,61 63,29
35 118 Doorgáán Vergáán ’87 Heren 10 H-1 1:10:12 2,73 62,81
36 59 Evert Deddes STC-2 Gemengd 8 H-H 1:14:58 2,56 61,83
37 92 De Huysman Stichting Sloeproeien Wormerveer Heren 8 H-1 1:28:46 2,16 61,65
38 86 Voorbijganger KWV de Kaag – Heren 1 Heren 8 H-2 1:10:52 2,70 61,37
39 76 Doordouwer Roeiploeg Utrecht Heren Heren 8 H-2 1:20:17 2,39 59,60
40 113 Mooder Maas Span Herres Heren 8 H-1 1:16:07 2,52 58,57
41 79 Igor Sloeproeivereniging Nieuwendam Heren 6 H-2 1:20:26 2,38 58,27
42 66 Averij Team Averij Heren 8 H-2 1:31:22 2,10 57,46
43 112 Schonenvaarder BURI Heren 8 H-1 1:17:23 2,48 56,91
44 78 Jan van Riebeeck De Helling Gemengd 8 H-2 1:17:39 2,47 55,25
45 90 HES HES Amsterdam Heren 12 H-2 1:15:50 2,53 53,01
46 69 Naruthi Team Naarden Heren 8 H-2 1:26:53 2,21 52,48
47 80 Spiering II De Spiering – Heren 3 Heren 8 H-2 1:13:12 2,62 52,20
48 72 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Mixed 1 Gemengd 10 H-2 1:25:43 2,24 52,08
49 106 De Vecht De Spiering – Heren 1 Heren 8 H-1 1:16:36 2,50 51,12
50 73 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:20:25 2,38 50,23
51 114 Epoxydus Haarlemse Mix Heren 8 H-1 1:16:18 2,51 48,04
52 84 Lootsman Roeiploeg Loodsen Rotterdam-Rijnmond Heren 8 H-2 1:15:56 2,52 47,35
53 75 De Zeeleeuw SV. Osiris Gemengd 8 H-2 1:25:43 2,24 46,95
54 74 Dolfijn EPZ Gemengd 8 H-2 1:27:57 2,18 46,80
55 104 Twister ZwarteWaterRoeiers Gemengd 8 H-1 1:20:17 2,39 46,65
56 91 Leitsagher Rechtachteruit Gemengd 12 H-2 1:21:45 2,34 40,33
57 77 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:22:57 2,31 38,99
58 67 Labora Stulti Heren van Almere Gemengd 8 H-2 1:41:32 1,89 38,68
59 103 Vrouwe Marianne De Batavier Gemengd 8 H-1 1:25:14 2,25 38,33
60 85 Thussenuit Thussenuit Gemengd 10 H-2 1:18:53 2,43 36,13
61 83 Laura-G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:28 2,24 35,22
62 82 Curved Wood De Spiering – Heren 7 Heren 8 H-2 1:21:17 2,36 34,58
63 64 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:41:10 1,89 32,76
64 65 Zeeolifant Roeiteam Zeeolifant Heren 14 H-2 1:31:32 2,09 28,23
65 89 Castor Roeien in Herstel Heren 12 H-2 1:33:55 2,04 27,16
66 68 Forel VOC Rotterdam Heren 8 H-2 1:43:20 1,85 26,57

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer of hebben bijv. als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

Rang Startnr Sloep Team Type sloep Roeiers Roeitijd Snelheid in m/s Reden uitsluiting FSN
1 127 Victory Gent All Men 1 GIG Heren 6 1:02:22 3,07 Geen FSN sloep
2 133 Vilt Zwarte Draecken GIG Heren 6 1:02:23 3,07 Geen FSN sloep
3 48 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:04:14 2,98 Geen FSN sloep
4 134 Amuda Roets GIG Heren 6 1:04:25 2,98 Geen FSN sloep
5 50 United Dragons United Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:07:34 2,84 Geen FSN sloep
6 131 De Vegt Draeckjes GIG Heren 6 1:07:53 2,82 Geen FSN sloep
7 130 Royal Blue Marlin GIG Heren 6 1:08:05 2,82 Geen FSN sloep
8 132 Goldrush Imagine Dragons GIG Heren 6 1:08:57 2,78 Geen FSN sloep
9 51 Old Water Dragons Old Water Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:08:59 2,78 Geen FSN sloep
10 129 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Heren 6 1:12:38 2,64 Geen FSN sloep
11 126 Groot & Grut 3 MDT St. Ayles Skiff Heren 4 1:13:29 2,61 Geen FSN sloep
12 128 Jan van Buuren ManCo GIG Gemengd 6 1:13:31 2,61 Geen FSN sloep
13 44 Jan van Buuren Vliegende Draecken GIG Dames 6 1:14:51 2,56 Geen FSN sloep
14 42 Groot & Grut 5 Batavieren Mix open St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:15:20 2,54 Geen FSN sloep
15 49 Ballast Nedam Concrete Dragons Drakenboot Gemengd 16 1:15:29 2,54 Geen FSN sloep
16 123 Groot & Grut 2 Tim’s Thunder Team St. Ayles Skiff Heren 4 1:15:42 2,53 Geen FSN sloep
17 120 De Passie De Niekarkers St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:04 2,52 Geen FSN sloep
18 41 Groot & Grut 4 Batavieren Mix 50+ St. Ayles Skiff Gemengd 4 1:16:54 2,49 Geen FSN sloep
19 124 Groot & Grut 5 Riviermonsters St. Ayles Skiff Heren 4 1:17:14 2,48 Geen FSN sloep
20 47 Spieghel Vegt & Spieghel GIG Dames 6 1:17:42 2,47 Geen FSN sloep
21 110 Chaos Chaos Kuikensloep Heren 8

1:19:35

(50,23 W)

2,41 Geen geldige sleepwaarde voor H8
22 39 Groot & Grut 2 Ooit Blond St. Ayles Skiff Dames 4 1:20:16 2,39 Geen FSN sloep
23 46 Silhouette Blont GIG Dames 6 1:21:13 2,36 Geen FSN sloep
24 37 De Passie Zuidwal dames open St. Ayles Skiff Dames 4 1:21:15 2,36 Geen FSN sloep
25 121 Groesplaat Vitalis 1 St. Ayles Skiff Heren 4 1:22:29 2,32 Geen FSN sloep
26 45 Frank en Vrij Agua GIG Dames 6 1:22:36 2,32 Geen FSN sloep
27 125 Groot & Grut 4 De Vrienden van Mooie Nel St. Ayles Skiff Heren 4 1:23:06 2,31 Geen FSN sloep
28 40 Groot & Grut 3 Batavieren Dames St. Ayles Skiff Dames 4 1:23:56 2,28 Geen FSN sloep
29 43 Smal Weesp De Spiering – Dames 2 GIG Dames 6 1:31:45 2,09 Geen FSN sloep
30 38 De Vijf Zalmen Wout’s Mix St. Ayles Skiff Gemengd 4 Niet gefinished Geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

Prijzen 2022

De prijzen zoals uitgereikt tijdens de 14e editie van Vechten op de Vecht op zaterdag 2 april 2022.

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklassePulp FictionDe IJsselmeerminnen1:15:2768,67 W6,79 W
1ste klasseVrijbuiterPirata’s1:24:0951,91 W4,70 W
2de klasseGebroeders van AmerongenDe Spiering – Dames 11:23:0735,83 W10,19 W
KuikensloepWest-ArvadaDames West-Arvada1:14:3350,31 W2,41 W
Kromhout WhalerKaag 1Meiden van Staal1:17:3940,27 W4,45 W
OverallPulp FictionDe IJsselmeerminnen1:15:2768,67 W6,79 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 2Ooit Blond1:20:43n.v.t.0:00:32
Pilot GIGJan van BuurenVliegende Draecken1:15:22n.v.t.0:02:53
Gouden StandaerdDolmanMeidenloos1:18:4446,34 W0:00:00
ChaosZonnestraal Thea1:18:4444,64 W0:00:00
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseStielen BearRoeiteam Stielen Bear1:12:18111,96 W0,55 W
1ste klasseBoomsluiterPort of Amsterdam1:22:4779,36 W0,12 W
2de klasseWillemsvaarderWillemsvaarders1:12:3370,74 W2,24 W
KuikensloepBergenvaarderFreya1:09:3882,74 W4,59 W
Kromhout WhalerGebroeders van AmerongenVoorpampus1:09:3268,50 W9,04 W
OverallStielen BearRoeiteam Stielen Bear1:12:18111,96 W0,55 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 3MDT1:14:40n.v.t.0:01:04
Pilot GIGVictoryGent All Men 11:03:19n.v.t.0:00:14
Gouden StandaerdGebroeders van AmerongenVoorpampus1:09:3268,50 W0:00:16
OVERIGEN
SloepTeamTijdBeter dan 2e met
DrakenbotenUnited DragonsUnited Dragons1:07:230:01:59
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
DuoprijsAzorean HighAzorean High Dames & Ferox Heren 12:09:120:20:15
SloepTeamsReden
Pechprijs ’t HaasjeDe Vijf ZalmenWout’s Mix & Vitalis 280Gangboord gescheurd

Live de race volgen!

Via de GPS-tracking van sloepvolgen.nl zijn de sloepen op het water weer live te volgen.

Het wordt koud!

Koud hè?

Maart roert z’n staart, maar april doet wat ‘ie wil! En blijkbaar wil april dit jaar bij de winter horen, want de temperatuur is de afgelopen dagen flink gedaald. Al is het al bijna Pasen en staan de tulpen hier en daar al in bloei… Ook tijdens de komende Vechten op de Vecht zal de maximum temperatuur niet veel boven het vriespunt liggen.

En hoewel we wel een mager zonnetje verwachten, blaast er een stevige noordoostelijke wind, met gevoelstemperaturen tussen de 0°C en 4°C. Dus neem je muts en handschoenen mee, en zorg dat je voldoende droge en warme kleding meeneemt om je warmte meteen na de finish vast te houden!

Tip: Bij de feesttent kan je lekkere warme chocolademelk halen.

De inschrijving voor de 14e editie is gesloten

Nu is het nog stil op het water…
(foto: pxfuel)

We sluiten vandaag de inschrijving, met maar liefst 135 ingeschreven teams

Er zijn dit jaar een paar organisatorische zaken anders dan jullie gewend zijn van voor de coronaperiode, dus hou de pagina met belangrijke info in de gaten.

Teams welke hebben aangegeven hun sloep(en) te willen laten in- en/of uitkranen krijgen hierover in de komende week meer informatie.

Tot binnenkort allemaal, het gaat een fantastische dag worden, dat weten we nu al!

Komt er een team hun startnummer inleveren…

Stel je voor: Je bent een beginnend team. Je roeit in een sloep die in de hoofdklasse is ingedeeld, dus je hebt geen verwachtingen. Na de eerste wedstrijd in een jaar tijd trek je de behoorlijk zware sloep over de finishlijn en heb je met z’n allen wel een pilsje verdiend. Dus je neemt ’t er gezellig van; Het zit er op, je hebt je best gedaan en het was een leuke race.

Dan moet je naar huis, maar het startnummer en hesje moeten nog ingeleverd worden. Waar is dat rare gele bootje van de organisatie nou weer gebleven? Vooruit, biertjes in de hand en met z’n allen dan maar aan de wal op zoek naar mensen van de organisatie. Die hebben hun boeltje al zo’n beetje ingepakt, maar je kan je startnummer wel overhandigen hoor. Trouwens, hadden jullie niet door dat jullie een prijs hebben gewonnen? Nee?! Nou, jullie zijn de winnaars in de Heren Hoofdklasse op vermogen. Inclusief een medaille en een knots van een paashaas. En ook maar even op de foto dan?

De acht kersverse roeiers uit Joure en hun stuurman waren heel erg verrast door hun overwinning. Dat er nog vele mogen volgen, jongens!

Prijzen 2021

 

DAMES
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseAzorean HighFerox Dames1:07:0357,72 W57,72 W
1ste klasseElle6Lemster Leeuwkes1:14:2664,07 W16,35 W
2de klasseDe Gebroeders van AmerongenDe Spiering Combi Dames 1 & 21:23:0933,14 W33,14 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 5Ooit Blond1:18:32n.v.t.22:41:28
Regio speedcupRoy HestermanMeidenloos1:17:24n.v.t.0:02:45
HEREN
SloepTeamTijdVermogenBeter dan 2e met
HoofdklasseGrutte BearStichting Sloeproeien Joure1:10:46107,39 W8,93 W
1ste klasseBoomsluiterPort of Amsterdam1:17:4792,89 W8,14 W
2de klasseIgorH61:13:0273,96 W1,76 W
St. Ayles SkiffGroot & Grut 3Martin’s Dream Team1:10:25n.v.t.0:00:55
Pilot GIGRoyal BlueRoets1:04:25n.v.t.0:01:55
Regio SpeedcupDe Gebroeders van AmerongenVoor-Pampus (Spiering H4)1:07:39n.v.t.0:00:32
OVERIGEN
SloepTeamsGezamenlijke tijdBeter dan 2e met
Regio DuoprijsDe VechtDe Spiering Dames 3 + De Spiering Combi Heren 1 & 22:30:110:00:35
Er is geen pechprijs uitgereikt dit jaar

Uitslagen 2021

Hoewel er dit jaar ivm het Coronavirus nog niet voor het FSN klassement geroeid werd, zijn hieronder de uitslagen te vinden zoals ze normaliter berekend worden.

Update: De afstand van het parcours is dit jaar vastgesteld op 11.300 meter. Onderstaande uitslagen zijn op basis hiervan herberekend ten opzichte van de uitslagen die gedeeld zijn direct na de wedstrijd.

Dames FSN sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
19Elle6Lemster LeeuwkesDames 6D-11:14:262,5364,07
211Azorean HighFerox DamesDames 8D-H1:07:032,8157,72
37Roy HestermanMeidenloosDames 8D-11:17:242,4347,72
46IgorD8Dames 8D-11:17:512,4246,47
52PolynoomRuige M8’sDames 10D-11:28:422,1240,45
610De VechtDe Spiering Dames 3Dames 8D-11:20:092,3538,43
78De Gebroeders van AmerongenDe Spiering Combi Dames 1 & 2Dames 8D-21:23:092,2633,14
81InterballastInterballastDames 8D-11:38:081,9229,90

Heren FSN-sloepen

RangStartnrSloepTeamRoeiersKlasseRoeitijdSnelheid in m/sVermogen per roeier in Watt
133Grutte BearStichting Sloeproeien JoureHeren 8H-H1:10:462,66107,39
241Azorean HighFerox HerenHeren 8H-H1:00:143,1398,46
319BoomsluiterPort of AmsterdamHeren 8H-11:17:472,4292,89
439DoorgáánGaan ’87Heren 8H-11:05:152,8984,76
538L8L8Heren 8H-11:07:102,8081,47
620’t AnckertjeSaense KatHeren 8H-H1:23:312,2677,72
737BergenvaarderFreyaHeren 8H-H1:09:342,7176,75
821MaaikeMaaike ’t Juiste TuigHeren 10H-11:15:592,4874,31
929IgorH6Heren 6H-21:13:022,5873,96
1040KerwoodKrijgsmannenHeren 12H-11:08:112,7673,40
1124DoorhalerRoeiploeg UtrechtHeren 10H-11:14:452,5273,23
1223PolynoomFifty Shades of SloepweesjesHeren 10H-11:15:002,5172,86
1318’t Kromhout’t Juiste TuigHeren 10H-21:17:212,4372,19
1417MurkTeam MurkHeren 8H-H1:20:282,3471,83
1535OctopusH28Heren 8H-11:11:082,6569,83
1636De Gebroeders van AmerongenVoor-Pampus (Spiering H4)Heren 8H-21:07:392,7867,01
1712De SkeveSlappe PeddelsHeren 8H-21:24:362,2366,37
1814VrijbuiterSchuimkoppenGemengd 8H-11:19:142,3865,28
1922W2Roeisloep Vereniging MuidenHeren 8H-11:16:512,4563,36
2016AverijAverijHeren 8H-21:28:112,1461,81
2132De VechtDe Spiering Combi Heren 1 & 2Heren 8H-11:10:022,6961,47
2213ChaosChaosHeren 8H-21:15:262,5056,91
2334Roy HestermanKasteelherenGemengd 8H-11:15:442,4956,08
2431Curved WoodDe Spiering Heren 7Heren 8H-21:11:562,6251,60
2515DoordrijverRoeiploeg Utrecht MixedGemengd 10H-21:24:272,2351,27
2630KaatjeVOKHeren 8H-21:23:582,2436,04

Sloepen buiten mededinging FSN-klassement

De sloepen in de lijst hieronder hebben geen FSN-nummer (of hebben dit niet opgegeven bij inschrijving), of hebben als gemengd team of herenteam meegeroeid in de damesrace. Hierdoor kunnen deze sloepen niet worden meegenomen in de berekening voor het FSN-klassement en krijgen ze bij Vechten op de Vecht hun eigen klassement.

RangStartnrSloepTeamType sloepRoeiersRoeitijdSnelheid in m/sReden uitsluiting FSN
143Royal BlueRoetsGIGHeren 61:04:252,92geen FSN sloep
242Jan van BuurenImagine dragonsGIGHeren 61:06:202,84geen FSN sloep
326Groot & Grut 3Martin’s Dream TeamSt. Ayles SkiffHeren 41:10:252,67geen FSN sloep
44Groot & Grut 4Batavieren MixSt. Ayles SkiffGemengd 41:11:202,64geen FSN sloep
527Groot & Grut 1RiviermonstersSt. Ayles SkiffHeren 41:13:382,56geen FSN sloep
625Groot & Grut 4Oude StompSt. Ayles SkiffHeren 41:13:432,55geen FSN sloep
75De PassieNiekarkersSt. Ayles SkiffGemengd 41:17:472,42geen FSN sloep
83Groot & Grut 5Ooit BlondSt. Ayles SkiffDames 41:18:322,40geen FSN sloep
928De PassieOp AvontuurSt. Ayles SkiffGemengd 41:25:262,20geen FSN sloep

Samenstelling team als reden van uitsluiting houdt in dat er tijdens een damesrace één of meer heren in de sloep heeft meegeroeid

Last minute informatie

De betaalde zones in Weesp, sinds 21 maart 2021

Betaald parkeren
Weesp is sinds dit jaar onderdeel van Amsterdam en dat betekent dat het grotendeels betaald parkeren geworden is. Zelfs op de P&R parkeerplaats van het NS station.

Parkeren trailers
Trailers van sloepen kunnen parkeren op de Nijverheidslaan (gratis) als daar plaats is en anders is er iemand van de organisatie die je kan wijzen op een parkeerplek in de buurt.

Te water
De sloepen die niet uit de regio komen kunnen de boot te water laten bij de trailer helling ter hoogte van de Nijveheidslaan 11.

De St. Ayles Skiffs kunnen hun boten te water later ter hoogte van Utrechtseweg 56, daar is de oever relatief laag en kunnen boten makkelijk te water.

Kopje koffie voor de wedstrijd
Rond het startgebied zijn de horeca voorzieningen open vanaf 09:00. Bij cafe ’t Helletje kun je zelfs even met je sloep aanleggen in het startgebied.
Jullie zijn welkom.

Zie ook onze interactieve kaart met belangrijke locaties.

© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid