Bedankt!

Met dank aan alle geweldige roeiers, sponsoren, vrijwilligers, publiek, het weer en de drone piloot.

Tot volgend jaar!

p.s. vergeet niet de kwaliteit op 4K/2160p te zetten!

 

 

Uitslagen 2016

De uitslagen van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 24 Lytse Bear De Stamgasten Dames 8 D-H 1:14:31 2,48 71,85
2 27 Pulp Fiction De IJsselmeerminnen Dames 8 D-H 1:12:53 2,54 69,70
3 35 Beluga Dames Woelwater Dames 6 D-H 1:13:10 2,53 67,44
4 23 Mare Australis Dames Zuyderzeeroeiers Dames 8 D-H 1:21:38 2,27 66,50
5 28 Tréwes 3 Tréwes 3 Dames 8 D-H 1:13:03 2,53 60,72
6 20 Light GIA Light Dames 8 D-H 1:20:30 2,30 60,54
7 22 Zusje GIA Zusje Dames 6 D-1 1:22:45 2,24 59,87
8 33 Visbyvaarder Idunn Dames 8 D-1 1:12:43 2,55 57,22
9 29 De Vecht De Spiering Dames 3 Dames 8 D-H 1:09:43 2,66 56,83
10 25 Onvervaard Onvervaard (rv Tille) Dames 6 D-1 1:27:28 2,12 55,32
11 34 Egbert Wagenborg WBS-Wagenborg Dames 8 D-H 1:13:20 2,53 54,56
12 26 Steenbok Skarrefammen Dames 8 D-1 1:17:49 2,39 54,47
13 31 d’Isela Dames IJsselkr8 Dames 8 D-H 1:09:26 2,67 53,94
14 9 De Paardekreek De 9 Babbelaars Dames 8 D-2 1:14:27 2,49 53,65
15 19 Icterus Haerlemsche Dames Dames 8 D-2 1:09:26 2,67 52,48
16 30 Roy Hesterman Meidenloos Dames 8 D-1 1:13:56 2,50 50,83
17 21 Poolzee Ruige m8 Dames 8 D-1 1:21:44 2,27 50,52
18 32 Kaag 1 Meiden van Staal Dames 8 D-1 1:10:02 2,64 50,17
19 36 Octopus Meerminnen Dames 8 D-1 1:13:31 2,52 49,68
20 5 Rode Draak Ambiorix Dames 8 D-2 1:23:52 2,21 49,51
21 18 Jan van Riebeeck Dames Jan van Riebeeck Dames 8 D-2 1:16:02 2,44 47,80
22 6 Wolter Huisman Vereniging Roeiploeg Urk Dames 10 D-1 1:08:41 2,70 47,60
23 13 Voorganck Dames Hetebrij (v.h. dames Isela) Dames 8 D-1 1:15:06 2,47 46,68
24 15 Blister Blister Dames 6 D-1 1:23:00 2,23 45,70
25 14 Baron van Ghent Sloeproeisters Naarden Dames 8 D-1 1:17:13 2,40 44,73
26 12 Buffel Meiden van Muyden Dames 8 D-2 1:14:25 2,49 44,40
27 11 Spiering II D2 Dames 8 D-2 1:12:37 2,55 44,29
28 16 Voorbijganger Kaagtijgers Dames 8 D-2 1:12:10 2,57 44,04
29 3 Doordouwer Dames van Utrecht Dames 8 D-1 1:21:26 2,27 43,62
30 17 Caatje van Warmond Kaagse Bluf Dames 8 D-2 1:15:04 2,47 40,17
31 1 Kaat Deurloo’s Kaaitje Dames 8 D-2 1:32:01 2,01 39,72
32 2 Vuurzee De Vlammetjes Dames 8 D-2 1:27:47 2,11 39,35
33 8 Berend Koster St. Roeisloep Stad Kampen Dames 8 D-2 1:23:02 2,23 39,24
34 4 Nou-en Sloeproeivereniging Delfzijl Dames 6 D-2 1:35:22 1,94 38,79
35 10 Gebroeders van Amerongen De Spiering Dames 1 Dames 8 D-2 1:18:29 2,36 38,01
36 7 Moos ’t Juiste Tuig Dames 8 D-2 1:19:41 2,32 37,06
37 39 Excalibur Tante Agaath Dames 6 GIG 1:07:20 2,75
38 38 Bootox WSV de Spiegel Dames 6 GIG 1:09:28 2,67
HEREN
# Snr Sloep Team Roeiers Kl. Tijd m/s Watt
p.p.
1 73 Tréwes 2 Tréwes 2 Heren 8 H-H 1:08:08 2,72 113,71
2 72 Grutte Bear Grutte Bear Heren 8 H-H 1:08:35 2,70 112,84
3 75 Orkaan De Heeren XIV Heren 8 H-H 1:03:44 2,91 109,26
4 77 Twirre RV Makkum Heren 8 H-H 1:02:42 2,95 103,47
5 78 Azorean High Ferox Heren Heren 10 H-H 0:57:13 3,24 101,20
6 87 Okke Okke Hel – Okke Heren 10 H-2 1:08:36 2,70 100,80
7 76 Anthony van Hoboken STC-1 Heren 8 H-H 1:02:57 2,94 99,99
8 70 Gouteyck WBS-Mamoet Heren 12 H-H 1:01:26 3,01 99,14
9 66 Serdon De Rietroeiers Heren 8 H-H 1:17:02 2,40 98,58
10 47 Tréwes 1 Tréwes 1 Heren 8 H-1 1:11:08 2,60 97,94
11 71 ’t Pulletje ’t Pulletje Heren 10 H-H 1:05:32 2,83 91,77
12 68 Sloepweesje Sloepweesje Heren 8 H-H 1:16:52 2,41 91,45
13 53 Cornelis Douwes WBS-Anthony Veder Heren 8 H-1 1:05:50 2,81 90,78
14 50 W2 Roeisloepvereniging Muiden Heren 8 H-2 1:10:07 2,64 90,66
15 69 Razende Snol GIA Heren Heren 8 H-H 1:10:18 2,63 90,26
16 67 ’t Anckertje Saense Kat Heren 8 H-H 1:18:52 2,35 87,30
17 57 Octopus H28 Heren 8 H-1 1:06:31 2,78 86,64
18 54 Cor de Bruin 2 Port of Rotterdam Heren 8 H-1 1:06:22 2,79 86,44
19 64 Gebroeders van Amerongen Voor-Pampus Heren 8 H-1 1:03:14 2,93 85,85
20 112 Yellowfin Vrienden van de Yellowfin Heren 10 H-2 59:45 3,10 85,21
21 56 Mercator STC-2 Heren 8 H-1 1:02:12 2,98 83,89
22 74 Visbyvaarder Freya Heren 8 H-H 1:07:47 2,73 83,78
23 63 De Vecht De Spiering Heren 2 Heren 8 H-1 1:04:13 2,88 83,16
24 48 Iwan Franko Heren Woelwater Heren 8 H-1 1:13:43 2,51 82,50
25 91 Ben Vossenaar Brandweer Rotterdam Heren 8 H-2 1:16:24 2,42 81,60
26 65 d’Isela Heren Krom Heren 8 H-1 1:03:01 2,94 80,15
27 99 Last of the Titanic TIOG Heren 8 H-2 1:08:11 2,72 79,71
28 45 Boomsluiter Port of Amsterdam Heren 8 H-1 1:18:26 2,36 79,64
29 86 Rijp De KasteelHeeren Heren 10 H-2 1:10:54 2,61 79,30
30 55 Evert Deddes STC-3 Heren 8 H-2 1:06:37 2,78 79,13
31 51 Bergenvaarder Tyr Heren 8 H-1 1:09:37 2,66 78,51
32 58 Roy Hesterman Krygsmannen Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 78,04
33 46 Vergaan Gáán ’87 Heren 8 H-1 1:15:27 2,45 78,00
34 44 Averij AVERIJ Heren 8 H-1 1:25:17 2,17 77,74
35 49 Oksewiel 1 Den Bealch Heren 8 H-1 1:14:58 2,47 76,67
36 61 Icterus Haerlemsche Heeren Heren 8 H-2 1:05:48 2,81 72,52
37 52 Schonenvaarder Hel Heren 8 H-1 1:09:47 2,65 72,01
38 60 De Mac Sloeproeivereniging De Mac Heren 8 H-2 1:04:54 2,85 71,58
39 85 Doordrijver Roeiploeg Utrecht Heren 10 H-2 1:15:06 2,47 71,34
40 94 Leeuwke L8 Heren 8 H-2 1:19:20 2,33 71,16
41 88 Maaike ’t Juiste Tuig Heren 10 H-2 1:15:11 2,46 70,97
42 81 De Onrust Quo Vadis Heren 8 H-2 1:24:30 2,19 70,32
43 59 Fjoer Fûgel Roeiteam Fjoer Fûgel Heren 8 H-2 1:10:57 2,61 69,99
44 80 ’t Kromhout Team ’t Kromhout Heren 10 H-2 1:17:06 2,40 69,80
45 105 Cor de Bruin 1 Port of Rotterdam Heren 8 H-2 1:08:48 2,69 69,23
46 101 Jan van Riebeeck Heren Jan van Riebeeck Heren 8 H-2 1:11:09 2,60 68,11
47 79 Bertha Zonder Dollen Heren 10 H-2 1:22:47 2,24 67,86
48 89 Greet Zijkanaal K Heren 8 H-2 1:22:41 2,24 66,69
49 93 De Witte Beer JumBootje Heren 8 H-2 1:20:26 2,30 65,97
50 83 Houtman WBS-Holwerda Heren 8 H-2 1:22:11 2,25 65,77
51 100 Baron van Ghent Sloeproeien Naarden Heren 8 H-1 1:11:14 2,60 65,62
52 111 Voorbijganger Kaagschuim Heren 8 H-2 1:06:31 2,78 64,65
53 90 Plancius Roeiteam Plancius Heren 10 H-2 1:24:53 2,18 64,61
54 110 Spiering II De Spiering Heren III Heren 8 H-2 1:06:00 2,81 64,08
55 102 Witte de With Brielse Roeiclub Heren 8 H-2 1:12:06 2,57 62,93
56 62 Caatje van Warmond Heren 1 Heren 8 H-2 1:07:24 2,75 62,86
57 84 Stad Kampen Stad Kampen Heren 12 H-2 1:15:23 2,46 61,23
58 106 Thussenuit Thussenuit 11 Heren 10 H-2 1:05:23 2,83 60,44
59 97 Hubert Jans 2 Stichting Flevoland Roeit Heren 8 H-2 1:12:24 2,56 60,12
60 96 Barbarossa Barbarossa Heren 8 H-2 1:11:32 2,59 59,19
61 82 Labora Stulti Sloeproeien Almere Heren 8 H-2 1:26:57 2,13 57,42
62 104 Lootsman Roeiteam Loodsen Rijnmond Heren 8 H-2 1:10:19 2,63 57,34
63 37 Curved Wood De Spiering Heren 7 Heren 8 H-2 1:08:52 2,69 56,17
64 95 ’t Oude Dock ’t Oude Dock Heren 10 H-2 1:14:06 2,50 55,85
65 108 Curved Wood De Spiering Heren 1 Heren 8 H-2 1:09:34 2,66 53,72
66 107 Het Witte Schuim HLR Heren 8 H-2 1:12:02 2,57 51,66
67 98 Adamanteus Roeivereniging Tata Steel Heren 8 H-2 1:14:52 2,47 50,44
68 109 Amazone Gelias Heren 8 H-2 1:17:35 2,39 33,60
69 103 Laura G Loodsen Amsterdam-IJmond Heren 8 H-2 1:25:16 2,17 29,86
70 113 Amuda Roets Heren 6 GIG 0:57:35 3,22
71 116 Irene Too Zwarte Draecken Heren 6 GIG 0:59:14 3,18
72 202 River Dragons River Dragons Mix 16 DRB 1:00:10 3,08
73 201 The Dutch Dragons The Dutch Dragons Mix 16 DRB 1:00:40 3,05
74 203 Alkmaar Dragons akv Odysseus Mix 16 DRB 1:02:27 2,97
75 114 Drechtse Schoone De Bemanning Heren 6 GIG 1:09:59 2,65
76 115 De Liefde TIOG Heren 6 GIG 1:14:36 2,50

 

Prijswinnaars 2016

Samenvatting van de prijswinnaars van Vechten op de Vecht in 2016 (8e editie)

DAMES
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
1ste klasse Zusje GIA Zusje 59,87 W  2,65 W
2de klasse De Paardekreek De 9 Babbelaars 53,65 W 1,15 W
Kuikensloep Visbyvaarder Idunn 57,22 W 2,66 W
Kromhout Whaler De Vecht De Spiering Dames 3 56,83 W 4,34 W
Overall Lytse Bear De Stamgasten 71,85 W 2,15 W
GIG Excalibur Tante Agaath 1:07:20 0:02:08
Gouden Standaerd De Vecht De Spiering Dames 3 1:09:43 0:02:54
HEREN
Sloep Team Vermogen
/ Tijd
Beter dan 2e met
Hoofdklasse Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
1ste klasse Tréwes 1 Tréwes 1 97,94 W 7,16 W
2de klasse Okke Okke Hel – Okke 100,80 W 10,13 W
Kuikensloep Anthony van Hoboken STC-1 99,99 W 9,20 W
Kromhout Whaler Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 85,85 W 2,69 W
Overall Tréwes 2 Tréwes 2 113,71 W 0,87 W
GIG Amuda Roets 0:57:35 0:01:39
Gouden Standaerd Gebr. van Amerongen Voor-Pampus 1:03:14 0:00:30
OVERIGEN
Sloep Teams Gezamenlijke tijd Beter dan 2e met
Schalkse Duoprijs d’Isela Dames IJsselkr8
Heren Krom

2:12:27

0:01:29
Sloep Team Tijd
Drakenboten River Dragons River Dragons 1:00:10

 

Afsluitingen A9 op 2 april

In het weekend van 2 april werkt Rijkswaterstaat aan de A9. Houd rekening met ernstige verkeershinder, langere reistijd en omrijden.

Van vrijdag 1 april 22.00 uur tot maandag 4 april 05.00 uur is de A9 afgesloten vanaf knooppunt Holendrecht tot knooppunt Diemen. U kunt omrijden via de A2, A10-Oost en de A1.

Zie ook: Bezoekerscentrum Rijkswaterstaat

Klaar voor de start!

Zo, mensen. Zijn de oliebollen verteerd? Hebben we de sloepen weer netjes in de lak gezet? De anti-fouling strak? De hele winter doorgetraind in de sportschool en binnenkort weer op het water? Ja, klaar voor de start? Goed zo, want we gaan er weer lekker tegenaan!

Op zaterdag 2 april 2016 is het weer zo ver:
De 8e editie van Vechten op de Vecht!

Er mag nu dan nog een laagje ijs op het water liggen, maar dat duurt niet lang meer! We tellen af… [dday=2].

© 2008 - 2022 Stichting Vechten op de Vecht. Alle rechten voorbehouden · Privacybeleid